داونلود قانونی فیلمهای ایرانی در سایت IMVbox.com
سایت مرجع
سایت داونلود رایگان فیلم ایرانی IMVbox.com
دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۳ - ۰۹:۱۱

سینماگران ایرانی با انتشار بیانیه‌ای به زبان فارسی و انگلیسی، سایت «IMVbox.com» را به عنوان یک وب‌سایت قانونی برای دسترسی به «نمایش آنلاین» فیلم‌های ایرانی معرفی کرده‌اند؛ اما این وب‌سایت چیست؟ چند فیلم دارد؟ و چگونه کار می‌کند؟
به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دو سال قبل بود که در بحبوحه‌ی اختلافات شدید سینماگران و مدیریت سینمایی، «پژمان دانایی» که مدیر جشنواره فیلم‌های ایرانی لندن بود، برای انتخاب فیلم و مذاکره با سینمایی‌ها به ایران آمد.
همان زمان بود که او به عنوان مشاور یک شرکت خارجی، ایده‌ی سایتی برای فروش قانونی حق نمایش فیلم‌های ایرانی را با مسئولان، تهیه‌کنندگان و کارگردان مطرح کرد؛ طرحی که قرار بود توسط یک تیم قوی، با سرمایه‌گذاری زیاد و تحت عنوان مجموعه «IMVbox.com» شروع به کار کند.
این ایده مبتنی بر شیوه یک‌بار نمایش فیلم بود. از سال‌ها قبل، شیوه‌ی «نمایش آنلاین» فیلم‌ها با پرداخت حق رایت اندک از طریق سایت‌های مختلف بین‌المللی وجود داشت اما هیچگاه هیچ فیلم ایرانی از طریق این سایت‌ها برای مشترکان خارجی‌شان به اشتراک گذاشته نشد و کاربران بین‌المللی در صورت نیاز، فیلم‌ها را به صورت غیرقانونی دانلود می‌کردند.
اما یک‌شنبه صبح (29 تیرماه)، سینماگران ایرانی بیانیه‌ای را به زبان فارسی و انگلیسی منتشر کردند که در آن، علاوه بر گلایه از کپی غیرمجاز فیلم‌های‌شان، سایت IMVbox.com را به عنوان محملی قانونی برای عرضه فیلم‌های‌شان معرفی کرده‌اند و از کاربران بین‌المللی خواسته‌اند که برای احترام به حق و حقوق قانونی آن‌ها، فیلم‌های ایرانی را از روی این وب‌سایت مشاهده کنند.
سایت داونلود رایگان فیلم ایرانی IMVbox.com

نقشه ترافیک آنلاین تهران

قیمت فروش ps5 2015
پخش زنده شبکه سه
BINGO Blitz - Free Bingo Free Windows 10 App
نقشه آنلاین ترافیک خیابانهای تهران
توضیحات و نحوه استفاده طرحهای تشویقی رنگی ایرانسل
پیش بینی وضعیت جوی و آب و هوای فردای تهران : آپدیت روزانه
قیمت امروز دلار
فروش ایکس باکس وان ایکس ۱ ترابایت xbox one x
---
© Copyright 2012 oonternet.com