مجله اینترنتی سیمای جمهوری اسلامی ایران
سایت مرجع
میهن سیما تلاش می کند آخرین برنامه ها را چند ساعت پس از پخش جهت تماشای بینندگان بر روی سایت قرار دهد
میهن سیما تلاش می کند آخرین برنامه ها را چند ساعت پس از پخش جهت تماشای بینندگان بر روی سایت قرار دهد. در حال حاضر شرکتی که مسولیت پشتیبانی و آرشیو برنامه های شبکه های تلویزیونی را به عهده دارد، به غیر از چند مورد استثنایی، معمولا فقط یک ماه را تحت پوشش و ارائه اینترنتی قرا میدهد بنابراین اگر موفق به دیدن برنامه ای نمی شوید احتمالا تاریخ آن به بیش از یک ماه قبل بر می گردد و از آرشیو پخش حذف شده و غیر قابل دسترسی می باشد در این موارد می توانید برنامه را از آرشیو میهن سیما سفارش دهید.
میهن سیما جهت سهولت دسترسی به برنامه های تلویزیون برنامه ها اغلب آنها را در قالب ساده کاربردی همراه با تصاویر و تیتراژ ارائه می دهد. همچنین شما می توانید شما می توانید در قسمت نظرات تیتراژ برنامه ها را در خواست نمایید تا به سایت اضافه شود.
در قسمت خبرها آخرین و جدید ترین خبرها در مورد برنامه های تلویزیون – گزارش برنامه های ساخته شده و در حال ساخت و ….. موجود می باشد.

میهن سیما تلاش می کند آخرین برنامه ها را چند ساعت پس از پخش جهت تماشای بینندگان بر روی سایت قرار دهد. در حال حاضر شرکتی که مسولیت پشتیبانی و آرشیو برنامه های شبکه های تلویزیونی را به عهده دارد، به غیر از چند مورد استثنایی، معمولا فقط یک ماه را تحت پوشش و ارائه اینترنتی قرا میدهد بنابراین اگر موفق به دیدن برنامه ای نمی شوید احتمالا تاریخ آن به بیش از یک ماه قبل بر می گردد و از آرشیو پخش حذف شده و غیر قابل دسترسی می باشد در این موارد می توانید برنامه را از آرشیو میهن سیما سفارش دهید. میهن سیما جهت سهولت دسترسی به برنامه های تلویزیون برنامه ها اغلب آنها را در قالب ساده کاربردی همراه با تصاویر و تیتراژ ارائه می دهد. همچنین شما می توانید شما می توانید در قسمت نظرات تیتراژ برنامه ها را در خواست نمایید تا به سایت اضافه شود. در قسمت خبرها آخرین و جدید ترین خبرها در مورد برنامه های تلویزیون – گزارش برنامه های ساخته شده و در حال ساخت و ….. موجود می باشد.
میهن سیما تلاش می کند آخرین برنامه ها را چند ساعت پس از پخش جهت تماشای بینندگان بر روی سایت قرار دهد

میزبان تماس کد سرویس جدید ایرانسل

قیمت فروش ps5 2015
پخش زنده شبکه سه
Batman: The Enemy Within - The Telltale Series
نقشه آنلاین ترافیک خیابانهای تهران
توضیحات و نحوه استفاده طرحهای تشویقی رنگی ایرانسل
پیش بینی وضعیت جوی و آب و هوای فردای تهران : آپدیت روزانه
قیمت امروز دلار
فروش ایکس باکس وان ایکس ۱ ترابایت xbox one x
---
© Copyright 2012 oonternet.com