آدرس سامانه رسمی فروش اینترنتی بلیت شرکت قطارهای مسافری رجا
سایت مرجع
آدرس سایت رسمی فروش بلیت قطارهای رجا برای نوروز سال ۱۳۹۶
فروش بلیت قطارهای رجا برای نوروز سال ۱۳۹۶، از ساعت ۱۷ روز یکشنبه ۱۷ بهمن ماه ۱۳۹۵ به صورت غیر حضوری (اینترنتی و فروش تلفنی ۱۵۳۹) برای همه مسیرها به غیر از مسیر تهران- مشهد آغاز می‌شود.

از ساعت ۷:۳۰ روز دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵ نیز بلیت قطارهای مسافری کلیه محورها به غیر از مسیر تهران-مشهد به هموطنان عرضه خواهد شد.

بر اساس این گزارش فروش بلیت قطارهای مسیر تهران- مشهد و بالعکس نیز از ساعت ۱۷ روز دوشنبه ۱۸ بهمن ماه به صورت اینترنتی و از ساعت ۷:۳۰ روز سه‌شنبه مورخ ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ در کلیه نمایندگی‌های فروش مجاز سراسر کشور انجام می‌شود.

روابط عمومی رجا اعلام کرد: طبق برنامه فوق عرضه بلیت‌ قطارهای نوروزی ۱۳۹۶ طی سه روز انجام شده که مربوط به بازه زمانی ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ لغایت ۱۵ فروردین ۱۳۹۶ است.


در این سایت خواهید توانست بلیط قطار را به صورت اینترنتی خریداری نمایید. همچنین پیش فروش بلیط های قطار سفرهای نوروزی و تابستانی در همین آدرس انجام خواهد شد.
برای خرید بلیط اینترنتی قطار و یا رزرو بلیط قطار اینترنتی باید پس از مراجعه به این سایت با داشتن یک ایمیل معتبر در سایت ثبت نام کرده و پس از اتمام عملیات نسبت به تهیه نسخه فیزیکی بلیط از یکی از دفاتر مجاز این شرکت اقدام نمایید.
فراموش نکنید برای انجام مراحل رزرو و یا خرید باید سایت باز شده باشد و همیشه امکان خرید میسر نخواهد بود. (توضیح : شما همواره قادر به ثبت نام و ورود به حساب اینترنتی خود خواهید بود ولی تا به اصطلاح سایت باز نشه ، قادر به جستجو و انتخاب و رزرو بلیط و سفر نخواهید بود.)
*زمان و ساعت باز شدن سایت در بالای همان صفحه مشخص خواهد شد و به اطلاع خواهد رسید.
آدرس سایت رسمی فروش بلیت قطارهای رجا برای نوروز سال ۱۳۹۶

PlayStation 5 series 1300 1315 1316 Prices

قیمت فروش ps5 2016
پخش زنده شبکه سه
Live Home 3D. BeLight Software 3D USA LLC : Free +
نقشه آنلاین ترافیک خیابانهای تهران
توضیحات و نحوه استفاده طرحهای تشویقی رنگی ایرانسل
پیش بینی وضعیت جوی و آب و هوای فردای تهران : آپدیت روزانه
قیمت امروز دلار
فروش ایکس باکس وان ایکس ۱ ترابایت xbox one x
---
© Copyright 2012 oonternet.com