داونلود رایگان بازی Tekken Tag Tournament 2 برای XBOX360 لینک مستقیم
سایت مرجع
داونلود بازی تکن جدید برای ایکس باکس
Tekken Tag Tournament 2 – زمانی عناوینی مانند Mortal Kombat و Street Fighter II به عنوان سلاطین بازی های مبارزه ای شناخته می شدند و زمانی هم سری Tekken به این جایگاه دست پیدا کردند. اما در این نسل بازی Street Fighter IV سلطان بی رقیب این سبک بود و حتی نسخه جدید سری Mortal Kombat نیز نتوانست با تمام نقاط قوتش به این بازی برسد. Street Fighter IV آنقدر خوب بود که توانست تمام رقیبانش را Knock Out کند! اما این سبک هم مانند سبک های دیگر نیاز به تغییر و اضافه شدن المان های جدید دارد تا بازیکنان بتوانند چیزهای جالب تری را در این سبک از بازی ها تجربه کنند.در این بین، دو بازی Street Fighter X Tekken و BlazBlue ترکیب خوب و هیجان انگیزی از مدهای مختلف را در بازی های مبارزه ای به ارمغان آوردند. اما اکنون بازی Tekken Tag Tournament 2 نیز می خواهد با نوآوری های جدیدش در سبک مبارزه ای نوآوری هایی داشته باشد و حتی بتواند بازیکننان جدیدتری را با این سبک آشنا کند. حتی حالت بازی به شکلی است که روند هیجان انگیز و سرگرم کننده تری را پیش روی بازیکنان قرار می دهد. در TTT2 کنترل کسانی را به دست می گیرید که می توانند فنون ترکیبی فوق العاده ای را اجرا کنند که شکل بازی را بسیار جالب کرده است. در این بازی می توانید با استفاده از زمان بندی درست، مبارزه های جالبی را تجربه کنید که در آن ضربات خارق العاده ای را مشاهده می کنید.

|بازی به صورت Region Free و با فرمت ISO می باشد|

محیط های مختلفی که بازی در آن ها جریان دارد، باعث شده که در قسمت های مختلف شاهد مبارزه هایی باشید که در آن می توانید کارهای مختلفی را انجام دهید. در این بازی می توانید با شخصیت های مختلف یک تیم تشکیل دهید و با آن ها مبارزه هایی را به سبک Smackdown انجام دهید که واقعاً جالب از کار درآمده است. یکی از صحنه هایی که به نمایش درآمد، مبارزه بین کوما (Kuma) و پاندا (Panda) بود. مبارزه دو خرس دوست داشتنی سری بازی های Tekken در نوع خودش بسیار جالب بود. حتی لباس های مختلفی پوشیده بودند که آن ها را با ظاهری جالب در این بازی به نمایش درآورده بود. در قسمت آموزشی بازی با Minigameهای مختلفی روبرو می شوید که به پایان رساندن آن ها باعث می شود تا شما بازی را سریعتر و بهتر یاد بگیرید. در واقع این نوع آموزش یک حالت جدید است که در TTT2 طراحی شده است. در این قسمت ها می توانید ضربه های ترکیبی جالبی را تمرین کنید و مشاهده کنید که تا چه اندازه می توانند به شخصیت روبرو آسیب بزنند. البته شکل بازی با هر شخصیت و نوع ضربه های آن ها متفاوت است. در واقع هر شخصیت یک حالت مبارزه ای خاص دارد. به طور مثال، شکل بازی کردن با کوما با سایر شخصیت ها متفاوت است و حتی در مبارزه های دور و نزدیک با شکلی خاص باید با آن بازی کرد. ترکیب جدیدی از استفاده از ضربات مختلف در بازی به وجود آمده که می تواند از چالش های جدید به حساب بیاید. همچنین در مبارزه ها نیز باید به زمان بندی ها دقت زیادی داشت و ضربه ها را در مواقعی اجرا کرد که بتوانند حریف را از پا دربیاورند. در این بازی می توانید ضربه های ترکیبی را برای خودتان شخصی سازی کنید و معنی جدیدی به حرکات شخصیتی که کنترل آن را بدست گرفته اید، بدهید. این موضوع در قسمتی به نام Fight Lab قرار دارد که به شما اجازه می دهد ضربات مختلف را برای شخصیت مورد علاقه خود طراحی کنید که حتی به وسیله آن می توانید در مسابقه های Non-Ranked این بازی در قسمت آنلاین هم شرکت کنید. قسمت Fight Lab از بخش های جدید بازی است که از نظر تکنیکی قابلیت های جدیدی به بازی بخشیده است.

نکات اصلی و کلیدی در اجرای بازی های کنسول XBOX360 :
1) برای اجرای بازی ها ، پس از دانلود نمودن تمامی پارت های هر بازی ، یک فایل با فرمت ISO در اختیار شما قرار می گیرد. این فایل را باید توسط نرم افزارهایی مانند CloneDVD به صورت Burn Image To Disc رایت نمایید. دقت داشته باشید که حتما باید از DVD9 استفاده نمایید.
۲) برای اجرای بازی ها ، کنسول شما باید به آخرین آپدیت دستگاه آپدیت شده باشد. در صورت عدم اطلاع از نسخه آپدیت کنسول خود و یا ندانستن روش آپدیت ، به هیچ وجه به اجرای بازی در کنسول خود نپردازید به دلیل اینکه باعث از کارافتادگی کامل کنسول شما خواهد شد. آخرین آپدیت مربوط به کنسول خود را همواره می توانید در پستی که هر بازی زده می شود در همین بخش پیدا کنید.
۳) برای اطلاع از آپدیت کنسول خود و اجرای بازی های هکی ، به فروم های معتبر در این زمینه مراجعه نمایید. از جمله این فروم ها ، می توان به فروم معتبر بازی سنتر اشاره نمود. دقت داشته باشید که سئوالات شما کاربران عزیز در مورد نحوه آپدیت کردن کنسول به هیچ وجه مورد پشتیبانی وبسایت دانلودها نمی باشد . ولی تمامی بازی ها تست شده با آخرین نسخه آپدیت بوده و کاملا سالم می باشند.
داونلود بازی تکن جدید برای ایکس باکس

کد طرح کاهش تعرفه کلیه مکالمات سیمکارت ایرانسل در روزهای جمعه

قیمت فروش ps5 2015
پخش زنده شبکه سه
Shovel Knight: Treasure Trove $24.99 Windows 10 app
نقشه آنلاین ترافیک خیابانهای تهران
توضیحات و نحوه استفاده طرحهای تشویقی رنگی ایرانسل
پیش بینی وضعیت جوی و آب و هوای فردای تهران : آپدیت روزانه
قیمت امروز دلار
فروش ایکس باکس وان ایکس ۱ ترابایت xbox one x
---
© Copyright 2012 oonternet.com