سایت رسمی شرکت ارتباطات مبین نت : ارائه دهنده اینترنت بیسیم سراسری
سایت مرجع
آدرس و شماره تلفن و وب سایت رسمی شرکت اینترنت وایمکس مبین نت
شرکت ارتباطات مبین نت
شرکت ارتباطات مبین نت در راستای اجرای اهداف تعیین شده خود در پیاده سازی زیر ساخت فناوری اطلاعات و ارتباطات در مقیاس کشوری، اقدام به شرکت در مزایده اپراتوری WiMAX نمود و به لطف خداوند توانست پروانه سراسری ارتباطات بی سیم ایران مبتنی بر فناوری WiMAX را در 30 استان (کل کشور) از طرف سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديوئي با انگیزه پاسخگویی به نیازهای ارتباطی هموطنان دریافت نماید.
شرکت ارتباطات مبین نت امید دارد با پیاده سازی شبکه و راه اندازی موفقیت آمیز آن، امکان ارائه خدمات باندپهن و تلفن اینترنتی را بصورت نیمه متحرک در سراسر کشور فراهم آورد. در اصل مبین نت سعی دارد با ایجاد یک شبکه گسترده ملی مبتنی بر فناوری WiMAX امکان شناسایی و برقراری ارتباط در محیط های مختلف را در دسترس استفاده کنندگان خود در سراسر کشور و در گام بعدی با توسعه روابط اپراتوری در اکثر کشورهای جهان قرار دهد.
شرکت ارتباطات مبین نت به شبکه سراسری خود نه تنها به عنوان ارائه دهنده خدمات پرسرعت اینترنت، بلکه به عنوان یک شبکه وسیع مبتنی بر IP در سطح کشوری و با نقاط دسترسی در بیش از صد شهر می نگرد و این بدان معنی است که در کوتاه ترین زمان کشور صاحب شبکه ای خواهد بود که قابلیت ارائه خدمات ارزش افزوده بسیار وسیعی را فراهم خواهد نمود. لازم به ذکر است مبین نت علاوه بر ارائه خدمات اینترنت پرسرعت به عموم در تدراک ساز و کار انجام وظیفه به عنوان یک ISDP ملی در توزیع اینترنت و ارائه خدمات تلفن ثابت مبتنی بر پروتکل IP پر توان خواهد شد.
امید است با عنایت پروردگار و به همت همکاران فهیم و توانمند خود در این عرصه بتوانیم در ارائه خدمات مطلوب و برداشتن گام های استوار به موفقیت دست یابیم و در این راه نیازمند همکاری و کمک تمامی دست اندرکاران و متخصصین کشور عزیزمان هستیم.

آدرس و شماره تلفن دفتر مرکزی
با تشکر از توجه شما، در این صفحه مشخصات تماس با دفتر مرکزی شرکت ارتباطات مبین نت آمده است.
نشانی: تهران، اواسط خیابان استاد مطهری، بعد از تقاطع مفتح، شماره 172
تلفن: 83868 - 021
نمابر دفتر مرکزی: 88319396 - 021
پست الکترونیکی: info [at] mobinnet.ir
آدرس و شماره تلفن و وب سایت رسمی شرکت اینترنت وایمکس مبین نت

کد تغییر صدای مکالمات ایرانسل - سرویس جدید ایرانسل

داونلود ویندوز 8.1 به صورت فعال شده Windows 8.1 AIO 20in1 x86/x64 بدون نیاز به اکتیو کردن
پخش زنده شبکه سه
Shovel Knight: Treasure Trove $24.99 Windows 10 app
نقشه آنلاین ترافیک خیابانهای تهران
توضیحات و نحوه استفاده طرحهای تشویقی رنگی ایرانسل
پیش بینی وضعیت جوی و آب و هوای فردای تهران : آپدیت روزانه
قیمت امروز دلار
فروش ایکس باکس وان ایکس ۱ ترابایت xbox one x
---
© Copyright 2012 oonternet.com