سایت رسمی شرکت داتک تلکام : ارائه دهنده اینترنت بیسیم ( وایمکس) سراسری
سایت مرجع
آدرس و شماره تلفن تماس و وب سایت رسمی شرکت اینترنت وایمکس داتک تلکام
تاریخچه تاسیس
گروه شرکت‌های داتک در سال ۱۳۷۱ تحت عنوان یک شرکت کامپیوتری به ثبت رسید و فعالیت خود را در زمینه نرم‌افزار و شبکه‌های ارتباطی آغاز نمود. فعالیت داتک تلکام به‌تدریج در زمینه شبکه و ارتباطات بی‌سیم گسترش یافت به‌گونه‌ای که در سال ۱۳۷۴ اقدام به راه‌اندازی اولین لینک‌های ماهواره‌ای و دسترسی به اینترنت از طرف بخش خصوصی نمود. داتک تلکام در سال ۱۳۸۰ با مشارکت شرکت سرمایه‌گذاری پتروشیمی مجموعه شرکت‌هایی را تاسیس نمود که هم اکنون تحت عنوان گروه شرکت‌های داتک اقدام به ارائه انواع خدمات اینترنتی در سطح کشور می‌نمایند. در حال حاضر درصد بالایی از خدمات اینترنتی تهران توسط گروه شرکت‌های داتک ارائه می‌شود.
مجموعه‌ای منحصربفرد با مجوزهای فعالیت قانونی
گروه شرکت‌های داتک مشتمل بر چهار شرکت دارای مجوزهای رسمی ارائه خدمات مخابراتی ISP/ISDP ،VoIP ،PAP بوده وهم اکنون به عنوان یک مجموعه منحصر بفرد و پیشتاز در صنعت ارتباطات اینترنتی در حال فعالیت است.

مشخصه‌های ممتاز
تنوع خدمات اینترنتی گروه شرکت‌های داتک که با نام تجاری «داتک تلکام» ارائه می‌شود، می‌تواند پاسخگوی هر نوع نیاز با هر مقدار بودجه باشد. سرعت و قیمت مناسب سرویس‌های اینترنتی، خدمات شبانه‌روزی، سعی در حل مشکلات مشتری و صداقت در گفتار و رفتار از جمله ویژگی‌هایی اسـت که خدمات گروه شرکت‌های داتک را ممتاز می‌نماید. در حال حاضر خدمات گروه شرکت‌های داتک در بیش از ۱۹ استان و ۱۰۵ شهر برای بیش از ۴۵ هزار مشتری ارائه می‌گردد.

چرا خدمات داتک تلکام را انتخاب کنیم؟
۱- داتک تلکام یکی از پر تجربه‌ترین شرکت‌های خصوصی در زمینه ارائه خدمات اینترنت در کشور است.
۲- خدمات اینترنتی داتک تلکام در مقایسه با خدمات مشابه دیگر ارائه دهندگان بزرگ خدمات اینترنت در کشور مقرون به صرفه‌تر است.
۳- راهبردهایی که گروه شرکت‌های داتک در زمینه ارائه خدمات دسترسی به اینترنت دنبال می‌کند، باعث می‌شود تا مجموعه خدمات ارائه شده توسط این گروه نسبت به خدمات مشابه سایر شرکت‌ها متمایز باشد. از جمله این راهبردها می‌توان به در دسترس قرار دادن تکنولوژی‌های پیشرفته در کشور، فراهم آوردن شرایط آسان برای استفاده مشتری از خدمات اینترنتی و تسهیل ارتباط مشتری با شرکت اشاره نمود.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گروه شرکت‌های داتک دارای پروانه PAP به شماره ۳۱۰/۱۲/۱۴۸۷۵ از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی (متعلق به شرکت انتقال داده‌های رهام داتک) است.

دفتر مرکزی گروه شرکت‌های داتک
آدرس: سهروردی شمالی، خیابان ابن یمین، شماره ۱۴، کد پستی ۱۵۵۶۸۳۵۳۱۱
تلفن: ۸۱۶۸۱
فکس: ۸۸۵۱۲۶۵۰
آدرس و شماره تلفن تماس و وب سایت رسمی شرکت اینترنت وایمکس داتک تلکام

داونلود ویندوز 8.1 به صورت فعال شده Windows 8.1 AIO 20in1 x86/x64 بدون نیاز به اکتیو کردن - نسخه نوامبر 2013

داونلود ویندوز 8.1 به صورت فعال شده Windows 8.1 AIO 20in1 x86/x64 بدون نیاز به اکتیو کردن
پخش زنده شبکه سه
download Minecraft for Windows 10
نقشه آنلاین ترافیک خیابانهای تهران
توضیحات و نحوه استفاده طرحهای تشویقی رنگی ایرانسل
پیش بینی وضعیت جوی و آب و هوای فردای تهران : آپدیت روزانه
قیمت امروز دلار
فروش ایکس باکس وان ایکس ۱ ترابایت xbox one x
---
© Copyright 2012 oonternet.com