داونلود بازی Need for Speed: Most Wanted 2012 - جنون سرعت در اتومبیلرانی
سایت مرجع
داونلود آخرین ورژن نیدفوراسپید برای کامپیوتر Need for Speed: Most Wanted 2012
جدیدترین نسخه از بازی ها سراسر هیجان NFS یا Need for Speed با نام آشنای Need for Speed: Most Wanted 2012 به تازگی منتشر شده است. بازی فوق العاده جذابی که از تمامی جهات یکه تاز مدل های اتومبیلرانی در جاده هاست و این نسخه هم به سبب تغییرات متعدد هم از لحاظ گرافیکی و از لحاظ Game Play مطمئنا می تواند اسباب سرگرمی کاربران را برای ساعت ها فراهم کند. مهم ترین مشخصه Most Wanted را می توان در ظاهر گرافیکی آن دانست که حالا به جای یک شهر تقریبا واقعی که در نسخه های قبلی دیده می شد کاربر باید در محیط تقریبا رویایی که فوق العاده جذاب تر هم شده به تعقیب و گریز بپردازد. پلیس دائما در حال گشت است تا بتواند ماشین شما را توقیف کند و چه بسا مواردی که پلیس ها می تواند با ماشین های تکامل یافته و به روزشان ماشین شما را توقیف کنند.
ماشین هایی که در بازی قرار داده شده اند واقعا بی نظیر هستند ؛ از نظر طراحی ، امکانات و نزدیک بودن به واقعیت و شبیه سازی های انجام شده می توان گفت که از بهترین سری های NFS خواهد بود. ساختمان ها طوری طراحی شده اند که در همان نگاه های اول هم کاربر را به سمت خود جذب می کنند ؛ سیستم بازی تقریبا مانند تمامی نمونه های NFS است که کاربر امکان انجام مسابقات مختلف را در جاده های انتخابی دارد تا بتواند با کسب جوایز و دریافت پول اتومبیل خود را به روزرسانی کرده یا این که یک ماشین جدید با امکانات بیشتر بخرد. جاده ها هم که مانند مدل های قبلی از انواع و اقسام تشکیل شده اند ؛ از اتوبان های چند بانده گرفته تا جاده های شلوغ و پر پیچ و خم در داخل شهرها که با سرعت های سرسام آور به سختی می توان از میان آن ها عبور کرد و به عنوان اولین نفر به خط پایان رسید.
این ها مقدمه ای کوتاه بود برای بازی Need for Speed: Most Wanted 2012 که مطمئنا می تواند شما را برای ساعت ها سرگرم کند و نهایت هیجان را به دنبال داشته باشد. اگر از اینترنت پرسرعت استفاده می کنید و سیستم رایانه ای قدرتمندی هم دارید پیشنهاد می کنیم حتما این نسخه از بازی را مورد آزمایش قرار دهید.
داونلود آخرین ورژن نیدفوراسپید برای کامپیوتر Need for Speed: Most Wanted 2012

کد ارسال سریع پیامک صوتی ایرانسل + توضیحات و تعرفه

قیمت فروش ps5 2016
پخش زنده شبکه سه
Live Home 3D. BeLight Software 3D USA LLC : Free +
وضعیت ترافیک جاده ها
توضیحات و نحوه استفاده طرحهای تشویقی رنگی ایرانسل
پیش بینی وضعیت جوی و آب و هوای فردای تهران : آپدیت روزانه
قیمت امروز دلار
فروش ایکس باکس وان ایکس ۱ ترابایت xbox one x
---
© Copyright 2012 oonternet.com