داونلود Microsoft Visual Studio 2012 RTM - لینک داونلود ویژوال استودیو 2012
سایت مرجع
داونلود رایگالن جدیدترین نسخه ویژوال استودیو Microsoft Visual Studio 2012 RTM
Visual Studio بزرگترین و کامل ترین مجموعه تولیدی است که توسط غول نرم افزاری جهان یعنی مایکروسافت به منظور توسعه نرم افزارها و ایجاد آن ها ارائه می شود. ابزاری بسیار کامل و قدرتمند که حالا به عنوان یکی از محبوب ترین بسته ها در میان توسعه دهندگان و برنامه نویسان باشد. مجموعه ای از زبان های برنامه نویسی در این بسته جای گرفته اند تا کاربران و برنامه نویسان بتوانند با استفاده از این زبان ها در محیط های مختلف برای استفاده های گوناگون نظیر توسعه صفحات وب و ارائه نرم افزارهای کاربردی ، Visual Studio را برگزینند و حالا همزمان با ارائه نسخه ی جدید ویندوز یعنی ویندوز 8 که تقریبا از نو آماده سازی شد Visual Studio هم با رابط کاربری جدید و هماهنگ با مجموعه آفیس 2013 و ویندوز 8 رونمایی گردید. نسخه 2012 که کاملا متفاوت و البته قدرتمندتر از نسخه های است ؛ سرعت در عملکردها فوق العاده افزایش پیدا کرده و انبوهی از قابلیت های جدید و حرفه ای در اختیار توسعه دهندگان و برنامه نویسان قرار گرفته است تا بتوانند با خلاقیت به دنبال اهداف خود باشند.
اما Microsoft Visual Studio 2012 را باید کامل ترین مجموعه برنامه نویسی قلمداد کرد چرا که مایکروسافت همه آنچه برای برنامه نویسی در محیط های گوناگون لازم است را دور هم گردآوری کرده است. برای طراحان وب به روزرسانی بسیار کاملی صورت گرفته تا برنامه نویسان حرفه ای بتوانند باکنار هم قرار دادن کدهای HTML 5 و CSS3 در کنار اسکریپت های .net صفحات وب بسیار پویا و قدرتمندی را خلق کنند.
این نسخه در مقایسه با نسخه های قبلی بعد از Visual Studio 6 که شامل نسخه 2005 ، 2008 و 2010 نیز می شود انعطاف پذیری بسیار بیشتری دارد ؛ یعنی کاربر راحت تر از گذشته می تواند با واسط گرافیکی نرم افزار و تمامی اجزا آن ارتباط برقرار کند. زمانی که برنامه نویس در محیط طراحی یک Object را انتخاب می کند تمامی گزینه های مربوط به آن ظاهر می شود به همین دلیل است که سرعت کار بسیار افزایش پیدا می کند.
نسخه های جدید .net frame work ، IIS و asp.net به این نسخه اضافه شده اند. زبان های برنامه نویسی Visual Basic ، C++ ، C# ، F# ، Java Script و Visual C++ از جمله زبان هایی هستند که مایکروسافت برای توسعه دهندگان در نظر گرفته شده است. البته نباید فراموش کنیم که نسخه 2012 حجم کمتری از سیستم را هم اشغال می کند ؛ سریع اجرا می شود و در اجرای برنامه های سنگین از لحاظ کدنویسی بسیار قدرتمندتر عمل می کند. هماهنگی ویژه با دو محصول جدید مایکروسافت یعنی آفیس 2013 و ویندوز 8 هم در همان لحظات ابتدایی استفاده از این مجموعه کاملا احساس می شود. با توجه به این تغییرات می توان گفت مایکروسافت توانسته بیش از پیش توسعه دهندگان را به سمت خود جذب کند؛ چرا که تقریبا تمامی خروجی های مجموعه ویژوال استادیو به مایکروسافت و دیگر محصولات آن ختم خواهد شد و به این ترتیب روز به روز به قدرت مایکروسافت در زمینه نرم افزارها افزوده می شود. ما نسخه Ultimate را که کامل ترین ویرایش از Visual Studio است آماده کرده ایم تا برنامه نویسان بتوانند با دانلود این مجموعه از برنامه نویسی در محیطی پویا نهایت لذت را ببرند.

Overview

Visual Studio Ultimate 2012 is the state-of-the-art development solution that empowers teams of all sizes to design and create compelling applications to delight users. You can use flexible agile planning tools—like capacity planning, taskboards, and backlog management—to enable incremental development techniques and agile methodologies, at your own pace. Use advanced modeling, discovery, and architecture tools to describe your system and help ensure that your architecture vision is preserved in the implementation. Bring development and operation teams together by using IntelliTrace in production, Operations Manager Connector, and Preemptive Analytics. Improve quality and reduce time to resolution by generating actionable bugs from deployed software, and effectively partner with the operations staff to provide data that gives developers greater insight into production issues.

In short, you can create innovative, high-quality solutions even as you drive down the cost of development.

System requirements

Supported operating systems: Windows 7 Service Pack 1, Windows 8, Windows Server 2008 R2 SP1, Windows Server 2012
Windows 7 SP1 (x86 and x64)
Windows 8 (x86 and x64)
Windows Server 2008 R2 SP1 (x64)
Windows Server 2012 (x64)
Hardware Requirements:
1.6 GHz or faster processor
1 GB of RAM (1.5 GB if running on a virtual machine)
10 GB of available hard disk space
5400 RPM hard disk drive
DirectX 9-capable video card that runs at 1024 x 768 or higher display resolution
داونلود رایگالن جدیدترین نسخه ویژوال استودیو Microsoft Visual Studio 2012 RTM

میزبان تماس کد سرویس جدید ایرانسل

قیمت فروش ps5 2015
پخش زنده شبکه سه
Absolute Drift: Zen Edition $11.99
نقشه آنلاین ترافیک خیابانهای تهران
توضیحات و نحوه استفاده طرحهای تشویقی رنگی ایرانسل
پیش بینی وضعیت جوی و آب و هوای فردای تهران : آپدیت روزانه
قیمت امروز دلار
فروش ایکس باکس وان ایکس ۱ ترابایت xbox one x
---
© Copyright 2012 oonternet.com