پیامک صوتی ایرانسل Sms صوتی ایرانسل
سایت مرجع
توضیحات ارسال و تعرفه پیامک اس ام اس صوتی ایرانسل

پیامک صوتی ایرانسل

بر اساس این سرویس پیشرو، هر زمان که خواستید، می توانید با شماره گیری تلفن گویای رایگان ۷۱۹، تا ۶۰ ثانیه برای مشترک مورد نظر خود پیغام بگذارید.

پس از ضبط پیام، این امکان در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا پیام خود را به یکی از روش‌های زیر ارسال کنید:

پیامک: مشترک مورد نظر با دریافت یک پیامک، از اینکه شما برای او پیامک صوتی گذاشته‌اید مطلع می شود و می تواند برای شنیدن پیام های جدید خود از شماره رایگان ۷۱۹ و برای شنیدن پیام های قدیمی خود از شماره ۷۲۰ (با هزینه معادل نرخ مکالمه درون شبکه) استفاده نماید.

تماس خودکار: سیستم با مشترک مورد نظر شما تماس می گیرد و پیام شما را پخش می کند.

پیام چندرسانه‌ای: پیام ضبط شده شما به صورت یک فایل صوتی برای مشترک ارسال خواهد شد.

امکان ارسال به دیگر مشترکین ایرانسل:
از دیگر قابلیت‌های این سرویس جدید، ارسال یک پیام صوتی برای چند مشترک و یا ارسال پیام صوتی دریافت شده، برای مشترکین دیگر با روشهای مختلف شامل پیامک، تماس خودکار و یا پیام چندرسانه‌ای است.
هزینه ارسال هر پیامک صوتی معادل ۶۲۰ ریال می باشد.
همه مشترکین اعتباری می توانند برای سایر مشترکین اعتباری و دائمی پیغام بگذارند.

در صورتی قادر به استفاده از این سرویس از طریق پیام چندرسانهای خواهید بود که تنظیمات پیام چندرسانه‌ای (MMS) خود را فعال کرده باشید.برای ارسال اس ام صوتی سریع لطفا قبل از شماره تلفن مورد نظرتون عدد 719 را شماره گیری نمایید . اگر شماره مقصد شما 09351234567 هست ، شماره گیری کنید : 71909351234567 و مراحل را بشنوید و به آسانی از این سرویس استفاده کنید.
در صورت استفاده از طرحهای رنگی هزینه پیامک صوتی ارسال شده تا 35 تومان قابل کاهش خواهد بود.

شما با استفاده از این سرویس قادر خواهید بود امور روزمره را به خود و یا دوستانتان یادآوری نمایید. زیرا که این سرویس قابلیت ارسال پیامک مشخص صوتی در زمان خاصی ، حال و یا آینده را برای شما مهیا می کند. به سادگی زمان ( تاریخ و ساعت ) را مشخص نمایید تا پیامک صوتی شما در آن تایم مشخص ارسال گردد.
شما بلافاصله پس از شنیده شدن پیامک صوتی تان توسط مشترک ایرانسل مورد نظر ، از طریق پیامک رایگان ایرانسل مطلع خواهید شد.
توضیحات ارسال و تعرفه پیامک اس ام اس صوتی ایرانسل

کلمات کلیدی: ایرانسل+عمومی+پیامک صوتی ایرانسل+فعال سازی پیامک صوتی ایرانسل+روش استفاده از پیامک صوتی ایرانسل+توضیحات پیامک صوتی ایرانسل+چگونه با ایرانسل پیامک صوتی ارسال کنم+کد پیامک صوتی ایرانسل+کد sms صوتی ایرانسل+irancell voice sms+payamak soti irancel+payamak soty irancel+irancell+تعرفه پیامک صوتی ایرانسل+طریقه ارسال پیامک صوتی ایرانسل+شماره پیامک صوتی ایرانسل+توضیحات ارسال و تعرفه پیامک صوتی ایرانسل+پیامک صوتی ایرانسل Sms صوتی ایرانسل+سرویس پیامک صوتی ایرانسل+بهترین روش استفاده از پیامک صوتی ایرانسل+طرز استفاده از پیامک صوتی ایرانسل+اس ام اس صوتی ایرانسل+پیامک صوتی شرکت ایرانسل+سرویس جدید پیامک صوتی ایرانسل+درباره پیامک صوتی ایرانسل+استفاده از پیامک صوتی ایرانسل+استفاده پیامک صوتی ایرانسل
کد طرح کاهش تعرفه کلیه مکالمات سیمکارت ایرانسل در روزهای جمعه

قیمت فروش ps5 2015
پخش زنده شبکه سه
NFL on Windows © 2015 Microsoft Corporation
نقشه آنلاین ترافیک خیابانهای تهران
توضیحات و نحوه استفاده طرحهای تشویقی رنگی ایرانسل
پیش بینی وضعیت جوی و آب و هوای فردای تهران : آپدیت روزانه
قیمت امروز دلار
فروش ایکس باکس وان ایکس ۱ ترابایت xbox one x
---
© Copyright 2012 oonternet.com