داونلود بازی جدید مدافعان آردانیا Defenders Of Ardania 2012
سایت مرجع
داونلود رایگان بازی جدید مدافعان آردانیا Defenders Of Ardania 2012
Defenders Of Ardania عنوان بازی جدیدی است که اخیراً برای PC منتشر شده است و جلوه های فانتزی بسیار زیبا و غنی دارد که پراز پیچ وتاب ها و مراحل گوناگون زیبایی است. علاوه بر این این بازی اعتیاد آور و زیبا به شما اجازه میدهد تا بازیکنان خودرا درنقش مهاجمان برای تسخیر پایگاه دشمن به سمت قلعه ی آنان به حرکت در آورید. این بازی مفاهیم مبتکرانه ی جدیدی شامل عناصرو سبک RTS را درخود دارد. این سبک مردمی و پرطرفدار سبک جدیدای است که در آن بازیکنان باید علاوه برتولید وارتقاء بخش های مختلف به جمع آوری یک ارتش منسجم بپردازد. تا برای دفاع و حمله آماده باشند.و بر ارتقاء ارتش خود بپردازند.در این بازی فانتزی که در آن سحروجادو کم نیست.باید به دنبال جادو بگردید برای مثال برای بازیکنان با هر ۱۰ نفر کشتن جادوهایی آشکار می شود که شما می توانید از آنها استفاده کنید وبا قدرت ونیروی بیشتری به راه خود ادامه دهید. قابلیت بازی تک نفره و همچنین MultiPlayer از ویژگی های این بازی می باشد و بازی به صورت آنلاین از شبکه ی هوشمند PSN در این بازی گنجانده شده است. هم اکنون می توانید این بازی جذاب را از وب سایت کمیاب به صورت رایگان دریافت کنید.

حداقل سیستم مورد نیاز :
OS: Windows XP/Vista/7
Cpu : Pentium 4 3.2GHz or Athlon 64 3500
Ram: 1 GB
Video Card: 512 MB Graphics Memory
DirectX: DirectX ۹٫۰
Hard Drive:2 GB free disk space
جهت نصب بازی از فایل Setup.exe استفاده کنید.

.: راهنمای استفاده از فایل های ISO و Bin :.
روش اول: توسط یک نرم افزار Image Write مانند Ashampoo Burning Studio 10 یا Alochol 120% فایل ISO یا Bin را روی DVD یا CD رایت کرده و سپس بازی را از روی آن اجرا کنید.
روش دوم: توسط نرم افزار Ultra Iso فایل هایی که پسوند ISO و Bin دارند، می توانید بدون Write کردن روی DVD یا CD استفاده کنید. روش کار این نرم افزار چنین است که فایل را از حالت ISO و Bin خارج می کند، یا به عبارتی فایل ها را Extract می کند.
روش سوم: به کمک نرم افزار Zip 7 می توانید فایل های ISO را بدون نیاز به Write کردن به آسانی Extract کرده و استفاده کنید.
روش چهارم: با نرم افزار Winrar نیز می توانید با انجام تنظیماتی ساده از فایل های ISO نیز استفاده کنید. برای اینکار کافی است نرم افزار Winrar را اجرا، و به مسیر زیر مراجعه کرده و تیک گزینه ISO را فعال کنید تا امکان Extract فایل های ISO توسط Winrar فراهم شود.قابل ذکر است که این روش فقط برای فایل های ISO کاربرد دارد.
داونلود رایگان بازی جدید مدافعان آردانیا Defenders Of Ardania 2012

کد تغییر صدای مکالمات ایرانسل - سرویس جدید ایرانسل

داونلود ویندوز 8.1 به صورت فعال شده Windows 8.1 AIO 20in1 x86/x64 بدون نیاز به اکتیو کردن
پخش زنده شبکه سه
BINGO Blitz - Free Bingo Free Windows 10 App
نقشه آنلاین ترافیک خیابانهای تهران
توضیحات و نحوه استفاده طرحهای تشویقی رنگی ایرانسل
پیش بینی وضعیت جوی و آب و هوای فردای تهران : آپدیت روزانه
قیمت امروز دلار
فروش ایکس باکس وان ایکس ۱ ترابایت xbox one x
---
© Copyright 2012 oonternet.com