مكالمات تلفن همراه خود را آنلاين ترجمه كنيد !
سایت مرجع
محققان آمريكايي نرم‌افزار ترجمه همزمان مكالمات تلفني طراحي كرده‌اند كه قادر است به صورت خودكار زبان تماس گيرنده را به زبان دريافت كننده تماس بصورت متن و گفتار ترجمه كند
محققان آمريكايي نرم‌افزار ترجمه همزمان مكالمات تلفني طراحي كرده‌اند كه قادر است به صورت خودكار زبان تماس گيرنده را به زبان دريافت كننده تماس بصورت متن و گفتار ترجمه كند.
به گزارش سرويس فناوري خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، شركت AT&T بعنوان يكي از بزرگترين مراكز مخابراتي و ارائه دهنده خدمات تلفن همراه در آمريكا نرم افزار ترجمه همزمان مكالمات تلفن را طراحي كرده و اميدوار است بزودي بتواند اين سيستم را وارد شبكه مخابراتي كند.
نرم افزار ترجمه همزمان Spectra‌ از فناوري ابداعي اين شركت موسوم به Watsonبراي تشخيص صداي انسان و تبديل متن به گفتار استفاده مي‌كند.

اين نرم افزار پس از شناسايي صداي كاربر آن را به متن و گفتار تبديل كرده و سپس به زبان فرد دريافت كننده تماس ترجمه مي‌كند؛ در اين سيستم علاوه بر نمايش ترجمه بصورت متن، يك صداي روباتيك جمله ترجمه شده را نيز تلفظ مي‌كند.
به گفته «شرويناس بنگلور» طراح نرم افزار ترجمه همزمان، اين سيستم در سال جاري ميلادي به بازار عرضه مي‌شود و با تكميل طراحي امكان استفاده از آن در سراسر دنيا فراهم خواهد شد.
محققان آمريكايي نرم‌افزار ترجمه همزمان مكالمات تلفني طراحي كرده‌اند كه قادر است به صورت خودكار زبان تماس گيرنده را به زبان دريافت كننده تماس بصورت متن و گفتار ترجمه كند

کد تغییر صدای مکالمات ایرانسل - سرویس جدید ایرانسل

داونلود ویندوز 8.1 به صورت فعال شده Windows 8.1 AIO 20in1 x86/x64 بدون نیاز به اکتیو کردن
پخش زنده شبکه سه
Batman: The Enemy Within - The Telltale Series
نقشه آنلاین ترافیک خیابانهای تهران
توضیحات و نحوه استفاده طرحهای تشویقی رنگی ایرانسل
پیش بینی وضعیت جوی و آب و هوای فردای تهران : آپدیت روزانه
قیمت امروز دلار
فروش ایکس باکس وان ایکس ۱ ترابایت xbox one x
---
© Copyright 2012 oonternet.com