سایت رسمی اظهارنامه های مالیاتی عملکرد ۱۳۹۰ - سازمان امور مالياتي
سایت مرجع
با توجه به تغییر فرم اظهارنامه های مالیاتی در سال ۱۳۹۱، نرم افزار اظهارنامه الکترونیک سالهای قبل غیرقابل استفاده می باشد و تکمیل اظهارنامه الکترونیک صرفا از طریق نرم افزار جدید امکان پذیر خواهد بود
مودیان گرامی، امکان دانلود نرم افزار اظهارنامه الکترونیکی و دستورالعمل استفاده از آن در لینک های زیر مهیاست. توجه داشته باشید :

1- با توجه به تغییر فرم اظهارنامه های مالیاتی در سال ۱۳۹۱، نرم افزار اظهارنامه الکترونیک سالهای قبل غیرقابل استفاده می باشد و تکمیل اظهارنامه الکترونیک صرفا از طریق نرم افزار جدید امکان پذیر خواهد بود.

۲- در اظهارنامه سال جاری امکان ارائه اظهارنامه با گواهی الکترونیکی امضاء نیز فراهم شده است.لذا مودیانی که دارای گواهی الکترونیکی امضاء معتبر و رسمی کشور هستند می توانند با گواهی الکترونیکی امضاء خود اظهارنامه ارسال نمایند و دیگر نیازی به تحویل پرینت اظهارنامه به حوزه مالیاتی نمی باشد.در صورت عدم استفاده از گواهی الکترونیکی امضاء ضروری است مودیان محترم پس از ارسال الکترونیکی اظهارنامه نسخه کاغذی چاپ شده توسط سیستم را مهر و امضاء نموده و به حوزه مالیاتی یا دفاتر پستی تحویل دهند.

۳- امکان ارسال اظهارنامه در هر منبع مالیاتی فقط و فقط یکبار وجود دارد ، لذا خواهشمند است پس از تکمیل اطلاعات و قبل از ارسال به سازمان امور مالیاتی نسبت به چاپ نسخه پیش نویس و کنترل اطلاعات اقدام نموده و پس از اطمینان از صحت اطلاعات ، نسبت به ارسال آن و سپس چاپ نهایی اقدام فرمائید.

۴- در منبع اشخاص حقوقی ، داشتن شناسه ملی الزامی است. این شناسه کدی است که توسط سازمان ثبت اسناد و املاک کشور برای کلیه اشخاص حقوقی صادر شده است. جهت اطلاع از این کد لطفاً به سازمان ثبت اسناد و املاک کشور مراجعه نمایید.

۵- در منبع اشخاص حقیقی و مالیات بر درآمد املاک داشتن شماره ملی و شماره پستی الزامی می باشد.

۶- اظهارنامه مشاغل خودرو امسال فقط ار طریق دفاتر پیش خوان دولت قابل ارائه می باشد و نرم افزار اظهارنامه الکترونیکی برای آن پیش بینی نشده است.

در صورت بروز هرگونه مشکل یا سوال لطفا با شماره تلفن های ۳۳۹۶۷۵۹۴ الی ۶ ، تماس حاصل نموده و یا به آدرس Ezhar@intamedia.ir ایمیل ارسال نمائید تا در اسرع وقت به آنها رسیدگی شود.
لازم به ذکر است در صورت تمایل تلفن خود را اعلام نمائید تا در موارد مورد نیاز با شما تماس حاصل گردد.

مودی گرامی توجه شود نرم افزارهای ذیل تنها در سیستم عامل های Vista , Window 7 , XP Service Pack 3 قابل اجرا می باشد .

توضیحات:
فرم اظهارنامه نسبت به سال قبل تغیراتی داشته است که پیشنهاد می شود ابتدا نسخه pdf آن بصورت پیشنویس دریافت و مرور شود.

ازجمله این تغیرات می توان به حذف جداول ریز هزینه های مالی ، اداری تشکیلاتی و حقوق مزایا و درج آن (بصورت کلی)درفرم صورت سود و زیان اشاره کرد.

جداولی از قبیل جدول شماره ۶ مربوط به آنالیز سرمایه ، شماره ۷ فروش خالص و شماره ۱۲ فهرست صادرات و مابه ازاء دریافتی به این پکیج اضافه شده است.

یکی از موارد مبهم در این فرم ، اختصاص یک ردیف مجزا در جدول شماره ۲ (محاسبه معافیتها) با عنوان فعالیتهای مشمول مالیات مقطوع است که مودی قبلا آنرا در جدول شماره ۱ (درآمدهایی که مالیات آنها بطور مقطوع قبلا پرداخت گردیده) تکمیل و اظهار کرده است.
با توجه به تغییر فرم اظهارنامه های مالیاتی در سال ۱۳۹۱، نرم افزار اظهارنامه الکترونیک سالهای قبل غیرقابل استفاده می باشد و تکمیل اظهارنامه الکترونیک صرفا از طریق نرم افزار جدید امکان پذیر خواهد بود

PlayStation 5 series 1300 1315 1316 Prices

قیمت فروش ps5 2015
پخش زنده شبکه سه
Batman: The Enemy Within - The Telltale Series
وضعیت ترافیک جاده ها
توضیحات و نحوه استفاده طرحهای تشویقی رنگی ایرانسل
پیش بینی وضعیت جوی و آب و هوای فردای تهران : آپدیت روزانه
قیمت امروز دلار
فروش ایکس باکس وان ایکس ۱ ترابایت xbox one x
---
© Copyright 2012 oonternet.com