آدرس اصلی وب سایت رسمی پست بانک ایران
سایت مرجع
آدرس و شماره تلفن پست بانک
تاریخچه پست بانک
پست بانك ايران پس از تصويب اساسنامه توسط هيئت محترم وزيران از دي ماه سال 1375 فعاليت خود را به طور رسمي آغاز كرد، و در حال حاضر با دارا بودن صدها شعبه، دفتر و مركز در سراسر كشور انواع خدمات بانكي و مالي را به هموطنان عزيز ارائه مي‌دهد.

سال1362
پيشنهاد ايجاد پست مالی و ارائه خدمات بانکی از طريق شبکه وسيع پستی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به هيات محترم وزيران

سال1365
تهيه و ارائه مقدمات تشکيل پست مالی

سال1366
تاسيس پست مالی

سال1374
جداسازی وظايف پست مالی از شرکت و تاسيس شرکت پست بانک به موجب مصوبه مجلس شورای اسلامی

سال1375
تصويب اساسنامه پست بانک توسط هيات محترم وزيران

سال1378
لحاظ نمودن عامليت بانکی بخش در مستندات قانون برنامه سوم

سال1381
تصويب اصلاحيه اساسنامه پست بانک با نظر بانک مرکزی

سال1382
تصويب اصلاحيه اساسنامه پست بانک توسط هيات دولت و شورای نگهبان

سال 1385
پست بانک رسماً به عنوان یازدهمین بانک دولتی با مجوز بانک مرکزی مشغول ادامه خدمات شد.

اداره کل روابط عمومی
تلفن گویا: 09604
شماره پیامک: 30009604
Email: info@postbank.ir

اداره کل بازرسی و حسابرسی
تلفن گویا: 09604
Email: bazresi@postbank.ir

طرح تکریم ارباب رجوع
تلفن گویا: 09604
Email: tarhtakrim@postbank.ir

شرکت صرافی فراز اعتماد دریک نگاه (وابسته به پست بانک ایران)

انجام عملیات ارزی و مبادلات مالی بین المللی سهم قابل ملاحظه ای در سبد خدمات بانکها دارد، پست بانک ایران نیز به دنبال راه اندازی شعب ارزی، با هدف تکمیل سبد خدمات ارزی مبادرت به تأسیس شرکت صرافی نمود. بر این اساس پس از اخذ موافقت اولیه از بانک مرکزی، شرکت صرافی فراز اعتماد بصورت سهامی خاص در تاریخ 13/5/1389 تحت شماره 382742 در اداره کل ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی ایران به ثبت رسید.
از آنجائی که مجوز فعالیت صرافی فراز اعتماد از نوع دوم بوده و این نوع از صرافی ها ملزم به داشتن مالکیت بر محل کسب می باشند، پس از تأمین ملک محل کسب و تجهیز آن، مجوز نهایی فعالیت صرافی به شماره 72114 در تاریخ 31/3/1390 از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران اخذ و بلافاصله با حضور مقام عالی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و مقامات ارشد پست بانک افتتاح و فعالیت رسمی خود را آغاز کرد.
با عنایت به اینکه پست بانک ایران استراتژی توسعه ای خود را بر محور بهره گیری از خدمات کارگزاری قرار داده و از این طریق با حداقل امکانات خود (پائین ترین سرمایه در سطح شبکه بانکی کشور) توانسته است گسترده ترین شبکه بانکی را درسیستم بانکی کشور به خود اختصاص داده و با حدود 15 هزار نقطه تماس (شعبه و دفاتر خدمات بانکی شهری و روستایی) در صدد افزایش آن به 20 هزار نقطه تماس در پایان برنامه پنجم توسعه باشد. صرافی فراز اعتماد نیز با الگو قرار دادن تجربه پست بانک ایران تلاش می کند تا با بهره گیری از خدمات کارگزاری در ابعاد بین المللی نیازهای متنوع مشتریان خود را بخ خوبی پوشش دهد. چنین رویکردی با افزایش انعطاف پذیری خدمات، بستر مناسب و سودمندی را برای فعالان عرصه تولید و خدمات بازرگانی و تجار و سایر مشتریان فراهم خواهد آورد تا با فراق بال به فعالیتهای اقتصادی خود بپردازند.
نرخهای رقابتی این صرافی نیز از مزیت های رقابتی استراتژیک آن است و این شرکت افزایش سودآوری خودرا در تنوع سبد خدمات مشتریان، قیمت پایین و تعدد و کثرت مشتریان خود جستجو و پیگیری می نماید. در همین راستا علاوه بر امتیازات مشتریان عادی، خدمات و سرویس های ویژه ای برای مشتریان دائمی و عمده و همچنین تجار و بازرگانان ارائه خواهد شد.
سرویس ها و خدمات رایج صرافی فراز اعتماد به شرح ذیل می باشد:
- خرید و فروش انواع مسکوکات طلا، نقره و سکه های یادبود
- خرید و فروش انواع اسکناس ارزی و تبدیلات ارزی
- صدور انواع حوالجات ارزی به اکثر نقاط دنیا از طریق شبکه جهانی سوئیفت (S.W.I.F.T)
- نقل و انتقال وجوه ارزی از طریق شبکه کارگزاران مالی و بانکی معتبر به اکثر نقاط دنیا
- تسویه تعهدات ارزی مشتریان در نظام بانکی کشور
- ورود ارز به داخل کشور و خرید ارز صادراتی
- صدور حوالجات ارزی از طریق سیستم western union و contact ( یک روزه ویژه مبالغ کم)
- ابلاغ حواله ارزی به صورت نقدی به دانشجویان
- ارائه خدمات ارزی در کلان شهرهای ایران و مناطق آزاد تجاری
- صدور انواع کارتهای master & visa
شایان ذکر است که خرید و فروش اسکناس ها و نقود ارزی خارجی در شرایط فعلی شامل ارزهای یورو، دلار آمریکا، پوند انگلیس، دلار کانادا، فرانک سوئیس، ین ژاپن، ریال عربستان، لیر ترکیه، درهم امارات و دلار استرالیا می باشد.
در خصوص صدور حوالجات ارزی نیز لازم به ذکر است که مشتریان می توانند از طریق سیستم جهانی سوئیفت (S.W.I.F.T) و یا سایر شبکه های مالی بین المللی به هر میزان و هر نوع ارز را به اکثر نقاط جهان و برای هر شخص که مایل باشند درچارچوب مقررات جاری ارسال نمایند و ذینفع حواله نیز می تواند با مراجعه به مبادی ذیربط وجه مورد نظر را ظرف 3 روز و در کمال اطمینان و سلامت و با کمترین کارمزد دریافت نماید.
یکی دیگر از خدمات ارزی این صرافی نقل و انتقال ارز در سیستم بانکی ایران، خرید ارز از صادر کنندگان ایرانی و یا ورود ارز به ایران جهت امور سرمایه گذاری، تسویه تعهدات ارزی و... می باشد.
در خصوص خرید و فروش سکه بهار آزادی نیز گفتنی است که این شرکت در چارچوب نرخ های مصوب بانک مرکزی جمهوری سلامی ایران عرضه هر نوع سکه طلا و مسکوکات نقره شناخته شده و مورد تأیید را داشته و آمادگی ارائه هر میزان سکه های اهدایی مناسبتهای مذهبی ،جشنهای خانوادگی، جوایز قرعه کشی شرکتها و بانکها و ... را بصورت تضمینی دارد.
دفتر مرکزی شرکت صرافی فراز اعتماد واقع در تهران- خیابان مطهری- بین کوه نور ودریای نور- شماره229 می باشد.
همچنین نقاط تماس صرافی فراز اعتماد علاوه بر دفتر مرکزی، شعب ارزی پست بانک ایران می باشد. بدین ترتیب مشتریان می توانند با مراجعه به شعب ارزی مذکور، مدارک و مستندات خود را تحویل داده و از طریق آنان از خدمات صرافی فراز اعتماد بهره مند گردند.
آدرس و شماره تلفن پست بانک

میزبان تماس کد سرویس جدید ایرانسل

قیمت فروش ps5 2015
پخش زنده شبکه سه
download Minecraft for Windows 10
نقشه آنلاین ترافیک خیابانهای تهران
توضیحات و نحوه استفاده طرحهای تشویقی رنگی ایرانسل
پیش بینی وضعیت جوی و آب و هوای فردای تهران : آپدیت روزانه
قیمت امروز دلار
فروش ایکس باکس وان ایکس ۱ ترابایت xbox one x
---
© Copyright 2012 oonternet.com