آدرس اصلی وب سایت رسمی بیمه ایران معین
سایت مرجع
آدرس سایت جدید آدرس و شماره تلفن بیمه ایران معین
شركت بيمه ايران معين با توجه به مصوبه هيأت محترم وزيران در خصوص فعاليت بيمه گري در مناطق آزاد و وي‍‍‍ژه اقتصادي در سال 1382 در منطقه آزاد كيش به ثبت رسيده است و عملاً فعاليت خود را از تاريخ 15/11/1383 آغاز نموده است. در واقع شركت سهامي بيمه ايران معین به منظور خدمت رسانی به بيمه گذاران خود و متحول نمودن خدمات بيمه سنتي به خدمات بيمه اي نوين در مناطق آزاد ثبت و تأسيس گردید و از بدو تأسيس تا كنون با به كار گيري تجارب گذشته و راهكارهاي جديد بيمه اي اقدام به ارائه خدمات مطلوب و شايسته به بيمه گذاران محترم مستقر در مناطق آزاد و ويژه اقتصادي نموده است.

موضوع فعاليت :
- انجام انواع عمليات مربوط به امور بيمه هاي بازرگاني در رشته هاي بيمه هاي اشياء و مسئوليت در مناطق آزاد و ويژه اقتصادي .
- انجام انواع عمليات مربوط به بيمه هاي بازرگاني در خارج از کشور وفق بند 5 اساسنامه با تصويب هيئت مديره و موافقت بيمه مرکزي جمهوری اسلامی ايران.
- واگذاري بيمه هاي اتکائي به بيمه گران داخلي و يا خارجي به منظور تامين پوشش هاي بيمه اي بيمه گذاران.
- انجام عملیات قبولی اتکایی از سایر موسسات داخلی

هدف :
ايجاد و تامين اطمينان مورد نياز جامعه در مناطق آزاد تجاري،صنعتي و مناطق ويژه اقتصادي کشور و مناطقي از خارج کشور که مقامات ذيصلاح لازم بدانند ، از طريق انجام و تعميم انواع بيمه هاي بازرگاني با معيار ها و استاندارد هاي تعريف شده در اين مناطق.
آدرس سایت جدید آدرس و شماره تلفن بیمه ایران معین

کد ارسال سریع پیامک صوتی ایرانسل + توضیحات و تعرفه

قیمت فروش ps5 2015
پخش زنده شبکه سه
Karaoke One
نقشه آنلاین ترافیک خیابانهای تهران
توضیحات و نحوه استفاده طرحهای تشویقی رنگی ایرانسل
پیش بینی وضعیت جوی و آب و هوای فردای تهران : آپدیت روزانه
قیمت امروز دلار
فروش ایکس باکس وان ایکس ۱ ترابایت xbox one x
---
© Copyright 2012 oonternet.com