آدرس اصلی وب سایت رسمی بیمه سامان
سایت مرجع
آدرس و شماره تلفن بیمه سامان
بيمه سامان ششمين عضو گروه مالي سامان است كه اسفند سال 1383 با مجوز بيمه مركزي جمهوري اسلامي ايران و سرمايه اوليه 200 ميليارد ريال فعاليت خود را آغاز نمود. بانك سامان، شركت سرمايه گذاري سامان، صرافي سامان، موسسه صندوق بازنشستگي، شركت ملي سرمايه گذاري مس سرچشمه و موسسه صندوق حمايت و بازنشستگي كاركنان فولاد موسسين بيمه سامان بوده اند.

مديران بيمه سامان با تجربه برگرفته از سالهاي گذشته و مطالعه تجربه كشورهاي موفق , دانش روز را به خدمت تجربه كهني گرفته اند و بيمه سامان كه حاصل اين همكاري است, تاسيس نموده اند. بيمه سامان با هدف ايجاد تحول كيفي در صنعت بيمه علاوه بر دانش حرفه اي به اصل مشتري مداري وفادار بوده و استفاده بهتر از آخرين تكنولوژي را سرلوحه كار خود قرار داده است.

- - - - - بیمه سامان - - - - -

درمان
پيشرفت علم پزشكي و استفاده از فناوري‌هاي جديد مهندسي پزشكي، امكان بيشتري براي درمان بيماران فراهم مي‌كند اما در كنار آن هزينه‌هاي پزشكي و درمان نيز به طور روز افزون افزايش مي‌يابد.
به هنگام بروز بيماري، نگراني از به خطر افتادن سلامت بيمار و چگونگي درمان او به اندازه كافي براي بيمار و اطرافيان وي آزاردهنده است. شركت بيمه سامان با ارائه بيمه درمان تكميلي كوشش مي‌كند كه هزینه معالجات پزشکی بيمه‌شدگان را تا حد قرارداد بپردازد و حداقل دغدغه هزينه‌هاي درمان را از دوش بیماران و خانواده‌های آنان بردارد.
شرکت بیمه سامان با صدور بیمه‌نامه درمان تکمیلی، افراد شاغل در یک مؤسسه (خصوصی یا دولتی) و خانواده آنها را به صورت گروهی زیر پوشش قرار می‌دهد و در صورت بستری شدن و یا انجام عمل جراحی، هزینه معالجات را تا مبلغ معين مندرج در قرارداد، مازاد بر دفترچه خدمات درماني و يا تأمين اجتماعي مي‌پردازد.

- - - - - بیمه سامان - - - - -

عمر
بيمه‌هاي‌ عمر و تشکیل سرمایه یکی از انواع بيمه‌هاي‌ مختلط پس‌انداز است و همانگونه که از اسم آن پیدا از دوقسمت یعنی قسمت عمری یا بیمه ای و قسمت دوم تشکیل سرمایه می باشد. اين‌ بيمه‌نامه‌ در چند سال‌ اخير در ایران و بر اساس بیمه های عمر ارائه شده درکشورهای پیشرفته دنیا طراحی شده است این بیمه نامه با ارائه‌ پوششهاي‌ مناسب‌ بیمه ای در قسمت تشکیل سرمایه، ایجاد سرمایه گذاری بر اساس حق بیمه های پرداخت شده و دریافت مستمری‌ براي‌ زماني‌ كه‌ بيمه‌شده در قيد حيات‌ می باشد پوششهای مناسبی را ارائه می دهد.

- - - - - بیمه سامان - - - - -

آتش سوزی
بيمه آتش سوزي يکي از قديمي ترين رشته هاي بيمه اي است. اهميت اين بيمه تا آنجاست که در کشور هاي توسعه يافته تقريبا هيچ دارايي يا مالي را نمي توان يافت که داراي بيمه اتش سوزي نباشد. در بيمه اتش سوزي ، اموال و دارايي هاي مختلف در برابر خطر آتش سوزي و همچنين خطرهاي جانبي تحت پوشش قرار مي گيرد.

- - - - - بیمه سامان - - - - -

بیمه های مسئولیت مدنی
رشد و توسعه جوامع بشري چگونگي ارتباطات انساني را بيش از پيش نزديك و پيچيده نموده است. در چنين شرايطي هر يك از ما به صرف مجاورت فيزيكي ، قانوني و اخلاقي با ساير افراد اجتماع ممكن است به طور ناخواسته و سهوي موجب ضرر و خسران ديگران شويم . در چنين مواردي قانون ، عرف و اخلاق اجتماعي از زيان ديده حمايت نموده و مقصر را مكلف به جبران زيانهاي وارده به شخص زيانديده مي نمايد .

آدرس: تهران، خیابان خالد اسلامبولی (وزراء)، شماره 123
کدپستی: 1513813119
تلفن: 88700205
نمابر: 88700204
مرکز سامان ارتباط: 6422-021
آدرس و شماره تلفن بیمه سامان

PlayStation 5 series 1300 1315 1316 Prices

قیمت فروش ps5 2015
پخش زنده شبکه سه
Live Home 3D. BeLight Software 3D USA LLC : Free +
نقشه آنلاین ترافیک خیابانهای تهران
توضیحات و نحوه استفاده طرحهای تشویقی رنگی ایرانسل
پیش بینی وضعیت جوی و آب و هوای فردای تهران : آپدیت روزانه
قیمت امروز دلار
فروش ایکس باکس وان ایکس ۱ ترابایت xbox one x
---
© Copyright 2012 oonternet.com