شرکت خودروسـازی سانگ یانگ موتور کره جنوبی - رامک خودرو
سایت مرجع
آدرس و شماره تلفن جدید رامک خودرو Ramak Khodro خودروی جدید  cw700
خودروها
رکستون
کایرون
اکتیون
رودیوس

تاریخچه
بعنوان سازنده ای پیشگام در تولید خودروهای با قابلیت اسپرت SUV و خودروهای کاروان RV، شرکت سانگ یانگ منتهای تلاش خود را در تولید محصولات ممتاز 4*4 مصروف کرده است.
این شرکت با سابقه بیش از نیم قرن، فعالیت خود را در سال 1954با تولید خودروهای تجاری از قبیل کامیون، اتوبوس و خودروهای خاص (میکسر، کامیون آتش نشان) آغاز نمود.
در سال 1986 سانگ یانگ اقدام به خرید شرکت Keohwa Motors تولید کننده خودروی جیپ Jeep با نام تجاری کوراندو Korando، نمود. با انجام سرمایه گذاری کلان و توسعه یک خودروی چهار چرخ متحرک 4WD SUV از خانواده کوراندو، اولین خودروی SUV کشور کره جنوبی در سال 1988 متولد گردید. از آن زمان تا کنون شرکت سانگ یانگ در زمینه تولید خودروی SUV آوازه خود را در نوآوری، رهبری و کیفیت بالاخص در کشور کره کاملا استقرار داده است.
در اوایل دهه 90 میلادی شرکت مرسدس بنز به منظور اتحاد استراتژیک و ارائه همکاری های تکنولوژیک، پخش و مدیریتی به انجام سرمایه گذاری کلان در شرکت سانگ یانگ اقدام نمود. این پیوستگی فنی منجر به تولید خودروهای تجاری سبک (سال 91)، موتورهای دیزل (سال 93)، خودروهای سواری لوکس (سال 93) و موتورهای بنزینی (سال 93) گردید.
نوآوری های فنی و مدیریتی و گسترش شبکه توزیع که در اثر همکاری بین دو شرکت بدست آمد، شرکت سانگ یانگ را به تولید کننده خودروهایی با فن آوری پیشرفته در سطح جهانی مبدل ساخت.

موسو MUSSO در سال 1993 بعنوان خودرویی SUV با طرحی منحصر به فرد و قابلیت های برجسته به بازار عرضه شد. در سال 1994 با برپایی کارخانه تولید موتور در Changwon، امکان تولید موتور مهیا گردید. در سال 1995 پس از 3 سال کار مشترک با مرسدس بنز، خودروی ایستانا Istana (معروف به MB100) بعنوان یک خودروی تجاری سبک پا به عرصه وجود گذاشت. کوراندوی جدید New Korando محصولی زیبا و با فن آوری پیشرفته نیز در همان سال متولد گردید.
با تولید خودروی تجملاتی چیرمن Chairman در سال 1997، شرکت سانگ یانگ عملا حضور خود را در سه بخش عمده بازار اتومبیل یعنی خودروهای سواری، SUV و کاروان تثبیت نمود. در سال 1997 به علت بحران بزرگ اقتصادی که بسیاری از کشورهای جنوب شرق آسیا و همچنین شرکت های کره جنوبی را درگیر خود کرد، شرکت سانگ یانگ با گروه دوو Daewoo ادغام گردید. پس از رفع بحران شرکت سانگ یانگ در سال 2000 از گروه دوو جدا شد و مجددا به عنوان یک خودروساز مستقل فعالیت خود را استمرار بخشید.
از آن تاریخ شرکت سانگ یانگ موتور برنامه های بازسازی ویژه ی خود را آغاز نمود و با استقرار دستور العمل های مدیریتی جدید، توسعه امکانات R&D و طراحی، ایجاد دوباره شبکه فروش و نو نما کردن برنامه های خدمات پس از فروش، فصلی جدید در روند رو به رشد خود ایجاد کرد.

ثمره این تلاش ها در سال 2001 با تولد خودرویی مدرن و دارای فن آوری های پیشرفته به نام رکستون Rexton به بار نشست. خودروی سواری لوکس به نام نیو چیرمن New Chairman و خودروی نیو رکستون New Rexton با موتور دیزل 7/2 لیتری در اواخر سال 2003 به بازار آمد. در طی سال 2004 خودروی رودیوس (استاویک) (Stavic) Rodius به عنوان یک اتومبیل چند منظوره MPV مبتکرانه پا به عرصه وجود گذاشت.
تقاضای بالای مشتریان که در اثر طراحی عالی و قابلیت های ممتاز این خودروها حاصل شد، انجام برنامه های بازسازی ویژه در سال 2005 منجر گردید.
شرکت سانگ یانگ به منظور تامین نیازهای بازار رو به رشد خود با تلاش و کوشش مضاعف تولید خودروهای کایرون Kyron و اکتیون Actyon را در سال 2005 و اکتیون اسپرت Actyon sport را در سال 2006 به انجام رساند.
در سال 2007 شرکت سانگ یانگ موتور با اعلان شعار جدید خود از یک برنامه استراتژیک بلند مدت پرده برداشت.
در حال حاضر این شرکت با انجام سرمایه گذاری های بزرگ تلاش خود را در ارتقاء محصولات فعلی و توسعه محصولات جدید استمرار می بخشد.
شرکت سانگ یانگ موتور با خلق آینده ای روشن، خواسته های مشتریان خود را برای داشتن خودرویی همه کاره و مورد استفاده در زندگی روزمره، کار و تفریح فراهم می نماید.

نشانی : تهران ، کیلومتر 8 جاده مخصوص کرج، بعد از تقاطع آزادگان، شرکت رامک خودرو
تلفن : 44519122 021
فاکس : 44501184 021
پست الکترونیکی : info [at] Ramakkhodro [dot] ir

فروش : نقدی و اعتباری .
آدرس و شماره تلفن جدید رامک خودرو Ramak Khodro خودروی جدید  cw700

کد تغییر صدای مکالمات ایرانسل - سرویس جدید ایرانسل

قیمت فروش ps5 2016
پخش زنده شبکه سه
BINGO Blitz - Free Bingo Free Windows 10 App
نقشه آنلاین ترافیک خیابانهای تهران
توضیحات و نحوه استفاده طرحهای تشویقی رنگی ایرانسل
پیش بینی وضعیت جوی و آب و هوای فردای تهران : آپدیت روزانه
قیمت امروز دلار
فروش ایکس باکس وان ایکس ۱ ترابایت xbox one x
---
© Copyright 2012 oonternet.com