حرفه ای ترین نرم افزار ویرایش عکس Adobe Photoshop Lightroom 4.2 Final
سایت مرجع
داونلد آخرین ورژن Adobe Photoshop Lightroom
Adobe Photoshop Lightroom نرم افزاری فوق العاده و حرفه ای برای عکاسان و افرادی است که میخواهند عکس های حرفه ای داشته باشند ، می باشد. شاید امکاناتی که این نرم افزار در اختیارتان قرار میدهد را در نرم افزارهای دیگری نیز یافته باشید ، ولی مسلم است کمپانی adobe نرم افزارهای بسیار قدرتمندی را وارد بازار میکند. این نرم افزار با ارائه ابزارهای پیشرفته برای کنترل عکس ها به کاربر عکاسان کمک میکند عکس های بهتری را آماده کنند. این نرم افزار محیطی بسیار عالی را برای ویرایش تصاویر آماده میکند. هرلحظه امکان برگشت به عقب و undo های طولانی وجود دارد. نرم افزار دارای براش های زیادی می باشد که میتواند در زیبا کردن هرچه بهتر عکس های تصویر برداری شده کمک کند. یکی از قدرت های نرم افزار در تنظیم رنگ است. مسلما یکی از مهمترین فاکتورها در عکاسی تنظیم بودن رنگ ها است. اگر عکسی از تنظیم رنگ نامناسب برخوردار باشد میتواند الهام بخشی خود را از دست دهد ، توسط Adobe Photoshop Lightroom به صورت حرفه ای امکان پذیر است. تبدیل عکس ها به عکس های سیاه سفید نیز فراهم می باشد. سایه و سایه روشن ها نیز در عکاسی بسیار اهمیت دارد که توسط این نرم افزار میتوان سایه و سایه روشن ها را نیز تنظیم کرد. از بین بردن نویزهای تصویر و پرش های بوجود آمده نیز مسلما به صورت حرفه ای در این نرم افزار صورت میگیرد. ساخت عکس های کتاب مانند گرافیست های حرفه ای از دیگر قابلیت های این نرم افزار است. میتوانید با استفاده از عکس های کتابتان یه عکس کتابی بسیار زیبا طراحی کنید. در نسخه جدید این نرم افزار همانند فتوشاپ CS6 امکان ویرایش و اصلاح فیلم ها نیز اضافه شده است.

White balance brush – تنظیم رنگ سفید و روشنایی بیش از حد در عکس ها
Color fringe correction controls : اصلاح رنگ حاشیه. ممکن است مشاهده کرده باشید در برخی موارد از جسم یا شی و… عکسی تهیه می شود که حاشیه های آن دارای رنگ های غیرواقعی پدید امده از عکاسی است. این بخش آن رنگ ها را از بین خواهد برد.
Lens correction : تصحیح لنز که کمک میکند نواقص لنز که در عکاسی باعث شود عکس به صورت نامطلوب درآید رفع شود. مثلا باعث شود یک خط مستقیم به صورت قوس دار دیده شود.
Perspective correction : تنظیم پرسپکتیو عکس ها که در صورت رعایت نشدن در عکاسی این نقیصه رفع خواهد شد
Intelligent sharpening : این بخش درواقع عکس شما را واضح تر و شفاف تر خواهد کرد با تنظیم اتوماتیک روشنایی عکسی طبیعتر و الهام بخش تر خواهد ساخت
Dust busting : این بخش گرد و غبار درون عکس را از بین خواهد برد
Red-eye removal : حذف قرمزی چشم به صورت حرفه ای
و ده ها قابلیت دیگر
داونلد آخرین ورژن Adobe Photoshop Lightroom

کد تغییر صدای مکالمات ایرانسل - سرویس جدید ایرانسل

قیمت فروش ps5 2015
پخش زنده شبکه سه
download Minecraft for Windows 10
وضعیت ترافیک جاده ها
توضیحات و نحوه استفاده طرحهای تشویقی رنگی ایرانسل
پیش بینی وضعیت جوی و آب و هوای فردای تهران : آپدیت روزانه
قیمت امروز دلار
فروش ایکس باکس وان ایکس ۱ ترابایت xbox one x
---
© Copyright 2012 oonternet.com