مصطفي سليماني براي حمل مشعل المپيك انتخاب شد
سایت مرجع
مصطفي سليماني : زماني كه براي اين موضوع نامزد مي‌شدم با ديدگاه مثبت اين كار را كردم
يك دانشجوي ايراني كه براي حمل مشعل المپيك در بيرمنگام انتخاب شده، معتقد است كه اين انتخاب فرصتي مناسب براي شناساندن تمدن و فرهنگ ايران به جهانيان است.

مصطفي سليماني دانشجوي مقطع دكتراي رشته مهندسي برق در دانشگاه ساوتمپتون در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)‌، درباره چگونگي انتخابش به عنوان حمل كننده مشعل المپيك در لندن گفت: پروسه انتخاب براي شخص مورد نظر بسيار سخت بود اما خوشبختانه توانستم در نهايت به عنوان حمل كننده مشعل المپيك لندن انتخاب شوم.

وي گفت: زماني كه دانشجوي مقطع ليسانس در دانشگاه بيرمنگام بودم، براي حمل مشعل المپيك كانديدا شدم و اين دانشگاه كه از دانشگاه‌هاي برتر ورزشي در انگلستان محسوب مي‌شود، با توجه به سوابق ورزشي ام در رشته هايي همچون فوتبال ، شنا و ... و همچنين برگزاري مسابقات خيرخواهانه، من را به عنوان نماينده موردنظر به موسسه‌اي كه وظيفه انتخاب فرد حمل كننده مشعل را داشت معرفي كرد و پس از آن، بررسي ها براي انتخاب فرد موردنظر آغاز شد.

اين دانشجوي ايراني با بيان اين كه پس از ماه‌ها بررسي و پر كردن چندين فرم در نهايت ژانويه امسال اعلام شد كه من براي اين مسئوليت انتخاب شده‌ام، گفت: در حال حاضر از مسافتي كه بايد مشعل را حمل كنم اطلاعي ندارم و تنها عنوان كرده اند كه دوم جولاي در منطقه راگبي بايد براي حمل مشعل حاضر باشم و احتمالا لباس مورد نظر را هم مسئولان به من خواهند داد.

اين دانشجوي ايراني اضافه كرد: زماني كه به عنوان حمل كننده مشعل المپيك انتخاب شدم به اين فكر بودم كه چطور مي‌توانم به عنوان يك فرد ايراني هويت و مليت خود را از طريق رسانه‌ها به ساير كشورها معرفي كنم. احساس مي‌كنم انتخاب من به عنوان حمل كننده مشعل المپيك فرصت بسيار خوبي است تا فرهنگ ايران هرچه بيشتر به جهانيان شناسانده شود.

وي با تاكيد بر اين كه مي‌خواهد تبليغ خوبي از ايران و تمدن كشور داشته باشد،‌ گفت: زماني كه براي اين موضوع نامزد مي‌شدم با ديدگاه مثبت اين كار را كردم چون اعتقاد داشتم كه اين انتخاب نكته مثبتي براي مملكتم است.

اين دانشجوي ايراني 24 ساله با اشاره به اينكه 8 سال است براي تحصيل در انگلستان اقامت دارد، گفت: خانواده من يك خانواده ورزشي است، به طوري كه پدرم در مسابقات كشتي قهرماني كشور شركت مي‌كرد و عموهايم نيز رزمي‌كار هستند. من هم نه به صورت حرفه‌اي اما سعي كرده‌ام در اين سال‌ها به ورزش بپردازم. حتي با تيم فوتبال داخل سالن دانشگاه ساتمپتون مقام قهرماني را در دانشگاه به دست آورديم.

وي گفت: كشتي‌گيران ما براي كسب سهميه المپيك بسيار خوب عمل كرده‌اند و ساير رشته‌ها هم توانسته‌اند نتايج مطلوبي را براي راهيابي به المپيك به دست بياورند. مطمئن هستم عملكرد ورزشكاران ايران در المپيك لندن بهتر از چهار سال پيش خواهد بود.

سليماني كه از نيروهاي داوطلب برگزاري مسابقات دوچرخه سواري المپيك هم است، ادامه داد: در انگلستان تعداد ايراني‌ها زياد است و حتما آن‌ها براي تشويق ورزشكاران ايران به اين مسابقات خواهند رفت. من خودم نيز به عنوان يك ايراني، ورزشكاران كشورم را تشويق خواهم كرد.

وي در پايان اضافه كرد: در حال حاضر براي گذراندن تعطيلات عيد به ايران آمده‌ام و در پايان فروردين‌ به انگلستان بازخواهم گشت.
مصطفي سليماني : زماني كه براي اين موضوع نامزد مي‌شدم با ديدگاه مثبت اين كار را كردم

داونلود ویندوز 8.1 به صورت فعال شده Windows 8.1 AIO 20in1 x86/x64 بدون نیاز به اکتیو کردن - نسخه نوامبر 2013

داونلود ویندوز 8.1 به صورت فعال شده Windows 8.1 AIO 20in1 x86/x64 بدون نیاز به اکتیو کردن
پخش زنده شبکه سه
Shovel Knight: Treasure Trove $24.99 Windows 10 app
وضعیت ترافیک جاده ها
توضیحات و نحوه استفاده طرحهای تشویقی رنگی ایرانسل
پیش بینی وضعیت جوی و آب و هوای فردای تهران : آپدیت روزانه
قیمت امروز دلار
فروش ایکس باکس وان ایکس ۱ ترابایت xbox one x
---
© Copyright 2012 oonternet.com