برنامه گالری‌های هنری در هوای گرم تهران
سایت مرجع
برنامه گالری های هنری تهران
پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۳ - ۰۴:۳۸

گالری جرجانی
به گزارش خبرنگار بخش هنرهای تجسمی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، نیاز آزادی‌خواه طراحی‌های خود را به صورت یک ویدئو کلاژ انیمیشن و با ترکیبی از صداهای مختلف به نمایش گذاشته است. این نمایشگاه با عنوان «بالاخره هر آغازی فقط ادامه‌ای است» یک کار تجربی با تصاویر و طراحی‌های متحرک و ثابت است که به همراه صداهای مختلف گوش‌نواز و گوش‌خراشی از زندگی تبدیل به یک ویدئو انیمیشن شده است.
این نمایشگاه از 20 تا 30 تیر ماه از ساعت 16:30 تا 20:30 در گالری جرجانی واقع در خیابان ولیعصر، بالاتر از پارک‌وی، کوچه خیام، شماره 4، میزبان علاقه‌مندان خواهد بود.
گالری جرجانی شنبه‌ها تعطیل است.

گالری هوم
نمایشگاهی از آثار نقاشی خورشید عالم سلیم –هنرمند آمریکایی بنگلادشی تبار- در گالری هوم به نمایش گذاشته می‌شود. این نمایشگاه حرکتی صنفی و ارزشمند است که در پاسخ به برگزاری نمایشگاه هنرمندان گالری هوم در نیویورک انجام شده است. نمایشگاهی که فرصتی ارزشمند بود تا آثار هنرمندان جوان ایرانی در فضایی جدید در آن سوی مرزها تنفس کند.
نقاشی‌های این هنرمند 20 تا 31 تیر ماه از ساعت 16 تا 20 در گالری هوم به نشانی خیابان قائم مقام فراهانی، روبروی بیمارستان تهران کلینیک، کوچه چهارم، شماره 2، طبقه اول برپاست.
گالری هوم جمعه‌ها تعطیل است.

خانه هنرمندان ایران
سومین نمایشگاه مهمانی هنر با آثاری از هنرمندان صاحب نام ایران، عصر دوشنبه 23 تیرماه در خانه هنرمندان ایران افتتاح شد. در این نمایشگاه 60 اثر از هنرمندانی چون: پرویز کلانتری، کامبیز درم‌بخش، منوچهر معتبر، فریدون امیدی، رضا بانگیز، فرح ابوالقاسم، شیرین اتحادیه، نگار کلانتری، علی ذاکری، حسن عامه‌کن، حبیب‌الله درخشانی، شعیب کاشانی، علی ترقی‌جاه، پژمان رحیم‌زاده و... به نمایش و فروش گذاشته شده است.
نمایشگاه مهمانی هنر 2 تا 3 مردادماه از ساعت 14 تا 20 در نگارخانه‌های «پاییز»، «زمستان» و «ممیز» خانه هنرمندان ایران به نشانی خیابان طالقانی، خیابان موسوی شمالی، باغ هنر میزبان علاقه‌مندان به هنر است.

گالری الهه
پنجمین سالانه هنر معاصر «پرسبوک» با برپایی شش دوره نمایشگاه از آثار منتخب در گالری الهه برپا شده است. این سالانه طی شش نمایشگاه متناوب و با موضوعات خاص برگزار می‌شود. این نمایشگاه در پی نمایشگاه‌های گذشته، سیر تحول «پرسبوک» را دنبال می‌کند. «ریشه»، «سپید یا سیاه»، «آب»، «انسان» و «واقعیت افزوده» عناوین دوره‌های مختلف این سالانه هستند. نیکزاد عربشاهی، حامد بهروزکار، پریچهرطیبی، تورج صابری‌وند، شهرناز زرکش، راحله زمردی‌نیا، عاطفه خاص، تارا گودرزی و محمود مکتبی از هنرمندان حاضر در این نمایشگاه هستند.
علاقه‌مندان برای بازدید از این نمایشگاه می‌توانند از ساعت 17 تا 20 به گالری الهه به نشانی خیابان افریقا، انتهای گلفام، سمت راست، اولین بن بست (امینی)، شماره 3 مراجعه کنند.

گالری نگاه
مجموعه‌ای از آثار برگزیده نقاشی و مجسمه بزرگان هنر ایران در گالری نگاه به نمایش گذاشته می‌شود. تارا بافکر، مسؤول برگزاری این نمایشگاه، ‌اظهار کرد: گالری نگاه در ادامه‌ی برنامه خود برای برپایی نمایشگاه‌های هنری از آثار هنرمندان بزرگ ایران، نمایشگاه گروهی نقاشی و مجسمه را با نمایش آثاری از چند هنرمند بزرگ برپا می‌کند.حسین زنده‌رودی، بهمن محصص و اویسی از هنرمندانی هستند که آثار آن‌ها در این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.
این نمایشگاه روز پنج‌شنبه 19 تیرماه ساعت 17 در گالری نگاه به نشانی لواسان، ابتدای بلوار اصلی، خیابان شکوفه، خیابان نگار، کوچه گلزار، شماره 32 افتتاح شده و تا 31 تیرماه ادامه خواهد داشت.

گالری ماه
مهدی فرهادیان مجموعه‌ای از آثار خود را با نگاهی متفاوت به طبیعت در نمایشگاهی با عنوان «آتش‌ها و گل‌ها» در گالری ماه به نمایش می‌گذارد. 20 تابلوی نقاشی در ابعاد مختلف و با تکنیک‌های رنگ روغن روی چوب، پاستل و آبرنگ روی مقوا برای بازدید عموم به نمایش گذاشته شده که هنر رئال با تلفیقی از تخیل نقاشانه است.
نمایشگاه «آتش‌ها و گل‌ها» روز جمعه 13 تیر ماه در گالری ماه به نشانی خیابان آفریقا، بلوار گلستان، شماره 26 افتتاح شده و تا چهارم مرداد ماه میزبان علاقه‌مندان به هنر نقاشی خواهد بود.

گالری آن
یک هنرمند با در کنار هم قرار دادن قطعه‌های حجمی، بوم‌های سه بعدی مینی‌مال به صورت شکل‌های هندسی ساخته است.
پیمان شعفی – هنرمند- درباره این آثار اظهار کرد: این کارهای حجمی بوم‌های سه بعدی مینی‌مال هستند که با استفاده از فلز و چوب و به صورت شکل‌های هندسی ساخته شده‌اند. از 12 اثر این نمایشگاه، سه بوم به صورت یک تکه و باقی کارها به صورت پازل و با کنار هم قرار دادن تکه‌های مختلف ساخته شده‌اند.
نمایشگاه بوم‌های مینی‌مال و سه بعدی این هنرمند روز جمعه 20 تیر ماه در گالری آن به نشانی خیابان ونک، خیابان سئول، شماره 40 افتتاح شده و تا یکم مرداد از ساعت 11 تا 20 میزبان علاقه‌مندان خواهد بود.
برنامه گالری های هنری تهران

PlayStation 5 series 1300 1315 1316 Prices

قیمت فروش ps5 2015
پخش زنده شبکه سه
download Minecraft for Windows 10
وضعیت ترافیک جاده ها
توضیحات و نحوه استفاده طرحهای تشویقی رنگی ایرانسل
پیش بینی وضعیت جوی و آب و هوای فردای تهران : آپدیت روزانه
قیمت امروز دلار
فروش ایکس باکس وان ایکس ۱ ترابایت xbox one x
---
© Copyright 2012 oonternet.com