مسابقات والیبال قهرمانی جهان در لهستان : ایران ایتالیا امریکا در یک گروه
سایت مرجع
رقابتهای والیبال قهرمانی جهان در لهستان
یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۲ - ۱۴:۱۵

سیدبندی تیم‌های شرکت کننده در مسابقات والیبال قهرمانی جهان مشخص شد.
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، مسابقات والیبال قهرمانی جهان شهریور سال آینده در لهستان برگزار می‌شود و 24 تیم برتر جهان در چهار گروه شش تیمی با هم به رقابت خواهند پرداخت. ایران در این رقابت‌ها با تیم‌های ایتالیا و آمریکا (در صورت صعود) روبرو خواهد شد.

فدراسیون جهانی والیبال، فرمت مسابقات و هم‌چنین نحوه‌ی قرعه‌کشی تیم‌های حاضر در این دوره از رقابت‌ها را اعلام کرد که بر اساس آن ایران با ایتالیا همگروه خواهد شد. دیگر تیم حاضر در گروه ایران نیز آمریکا خواهد بود.
بر اساس سیدبندی صورت گرفته، لهستان به عنوان میزبان رقابت‌ها سرگروه گروه نخست رقابت‌هاست. برزیل تیم اول رنکینگ جهان در کنار روسیه و ایتالیا سرگروه‌های سه گروه دیگر را تشکیل می‌دهند.
سیدبندی سه تیم اول هر گروه بر اساس متد سرپنتین صورت گرفته است، اما سه تیم دیگر گروه‌ها با قرعه‌کشی مشخص می‌شوند.

البته با توجه به برگزاری رقابت‌های انتخابی مسابقات والیبال قهرمانی جهان تکلیف برخی تیم‌های صعودکننده مشخص نشده اما طبق چیزی که فدراسیون جهانی والیبال اعلام کرده ایران در گروه چهار که سرگروهش ایتالیاست با تیمی همگروه می‌شود که در رده‌بندی FIVB در جایگاه چهارم ایستاده است. این تیم در حال حاضر آمریکاست که البته ممکن است تا زمان برگزاری رقابت‌ها شرایط عوض شود و یا شاید آمریکا اصلا صعود نکند، هرچند که احتمالش بسیار بسیار اندک است.
بر اساس اعلام فدراسیون جهانی والیبال، رقابت‌ها در چهار گروه شش تیمی برگزار می‌شود و از هر گروه چهار تیم به مرحله‌ی بعد راه پیدا خواهند کرد.
16 تیم راه یافته به مرحله‌ی بعد در دو گروه هشت تیمی کار خود را دنبال خواهند کرد و از هر گروه سه تیم به مرحله‌ی بعدی راه می‌یابند.

این شش تیم کار خود را در دو گروه سه تیمی دنبال می‌کنند که تیم‌های اول و دوم به صورت ضربدری دیدارهای نیمه‌نهایی را برگزار می‌کنند و تیم‌های سوم گروه نیز برای رسیدن به عنوان پنجمی با هم رقابت خواهند کرد.
پیش از این قرار بود مسابقات قهرمانی جهان از اواسط سپتامبر آغاز شود که با توجه به تغییر فرمت برگزاری رقابت‌ها و انجام بازی‌های بیشتر، رقابت‌ها به جلو کشیده شد و از سی آگوست آغاز خواهد شد. ایران در دوره قبلی رقابت‌ها در سال 2010 در جایگاه نوزدهم قرار گرفت.* البته در حال حاضر تیم‌های کوبا و آرژانتین به طور مشترک در رده‌ی هفتم قرار گرفته‌اند.
رقابتهای والیبال قهرمانی جهان در لهستان

نقشه ترافیک آنلاین تهران

قیمت فروش ps5 2015
پخش زنده شبکه سه
Hulu App Now Available for Windows 10
وضعیت ترافیک جاده ها
توضیحات و نحوه استفاده طرحهای تشویقی رنگی ایرانسل
پیش بینی وضعیت جوی و آب و هوای فردای تهران : آپدیت روزانه
قیمت امروز دلار
فروش ایکس باکس وان ایکس ۱ ترابایت xbox one x
---
© Copyright 2012 oonternet.com