خریدو فروش مسکن مهر آزاد شد
سایت مرجع
معامله واحدهایی که بیش از ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد آزاد است
معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان ملی زمین و مسکن درباره شروط آزاد شدن خرید و فروش مسکن مهر گفت: معامله واحدهایی که بیش از ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، آزاد است.

سید محمد پژمان اعلام کرد : معامله مسکن‌ مهر که تکمیل شده است یا 70 درصد پیشرفت کار دارد، آزاد است. وی گفت: چون معاملات غیرقانونی مسکن مهر ارزش این واحدهای مسکونی را کاهش می‌دهد ، دولت یازدهم تصمیم گرفته است معاملات خرید و فروش مسکن مهر آزاد شود. پژمان اعلام کرد : شرایط خرید و فروش مسکن مهر در شورای معاونان وزارت راه و شهرسازی تصویب و دستورالعمل آن ابلاغ شده است.

معاون وزیر راه و شهرسازی خاطرنشان کرد: این شرط که طرف خریدار مسکن مهر حتماً باید شرایط مسکن مهر را داشته باشد ، حذف شده است و افرادی که شرایط مسکن مهر را ندارند هم می‌توانند مسکن مهر را خریداری کنند. پژمان تصریح کرد : به هر حال دولت امتیازاتی را به خانوارهای واجد شرایط مسکن مهر داده است و دولت یازدهم اعتقاد دارد ، این دارایی‌ها نباید قفل شود.

رئیس سازمان ملی زمین و مسکن ادامه داد: دارندگان مسکن مهر حق دارند واحد خود را مدیریت و در صورت نیاز بفروشند و نمی توان جلوی این کار را گرفت و در حال حاضر نیز معاملات غیرقانونی مسکن مهر دیده می شود.
معامله واحدهایی که بیش از ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد آزاد است

کد ارسال سریع پیامک صوتی ایرانسل + توضیحات و تعرفه

داونلود ویندوز 8.1 به صورت فعال شده Windows 8.1 AIO 20in1 x86/x64 بدون نیاز به اکتیو کردن
پخش زنده شبکه سه
Hulu App Now Available for Windows 10
نقشه آنلاین ترافیک خیابانهای تهران
توضیحات و نحوه استفاده طرحهای تشویقی رنگی ایرانسل
پیش بینی وضعیت جوی و آب و هوای فردای تهران : آپدیت روزانه
قیمت امروز دلار
فروش ایکس باکس وان ایکس ۱ ترابایت xbox one x
---
© Copyright 2012 oonternet.com