خریدو فروش مسکن مهر آزاد شد
سایت مرجع
معامله واحدهایی که بیش از ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد آزاد است
معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان ملی زمین و مسکن درباره شروط آزاد شدن خرید و فروش مسکن مهر گفت: معامله واحدهایی که بیش از ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، آزاد است.

سید محمد پژمان اعلام کرد : معامله مسکن‌ مهر که تکمیل شده است یا 70 درصد پیشرفت کار دارد، آزاد است. وی گفت: چون معاملات غیرقانونی مسکن مهر ارزش این واحدهای مسکونی را کاهش می‌دهد ، دولت یازدهم تصمیم گرفته است معاملات خرید و فروش مسکن مهر آزاد شود. پژمان اعلام کرد : شرایط خرید و فروش مسکن مهر در شورای معاونان وزارت راه و شهرسازی تصویب و دستورالعمل آن ابلاغ شده است.

معاون وزیر راه و شهرسازی خاطرنشان کرد: این شرط که طرف خریدار مسکن مهر حتماً باید شرایط مسکن مهر را داشته باشد ، حذف شده است و افرادی که شرایط مسکن مهر را ندارند هم می‌توانند مسکن مهر را خریداری کنند. پژمان تصریح کرد : به هر حال دولت امتیازاتی را به خانوارهای واجد شرایط مسکن مهر داده است و دولت یازدهم اعتقاد دارد ، این دارایی‌ها نباید قفل شود.

رئیس سازمان ملی زمین و مسکن ادامه داد: دارندگان مسکن مهر حق دارند واحد خود را مدیریت و در صورت نیاز بفروشند و نمی توان جلوی این کار را گرفت و در حال حاضر نیز معاملات غیرقانونی مسکن مهر دیده می شود.
معامله واحدهایی که بیش از ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد آزاد است

داونلود ویندوز 8.1 به صورت فعال شده Windows 8.1 AIO 20in1 x86/x64 بدون نیاز به اکتیو کردن - نسخه نوامبر 2013

قیمت فروش ps5 2015
پخش زنده شبکه سه
Shovel Knight: Treasure Trove $24.99 Windows 10 app
نقشه آنلاین ترافیک خیابانهای تهران
توضیحات و نحوه استفاده طرحهای تشویقی رنگی ایرانسل
پیش بینی وضعیت جوی و آب و هوای فردای تهران : آپدیت روزانه
قیمت امروز دلار
فروش ایکس باکس وان ایکس ۱ ترابایت xbox one x
---
© Copyright 2012 oonternet.com