تغییر تعرفه مکالمه تلفن ثابت به همراه در نتیجه افزایش نرخ پالس
سایت مرجع
به ما تغییر نرخ پالس را گفته‌اند و گفته‌اند که به جای 44.7 ریال به 58 ریال محاسبه کنید
در حالی به گفته معاون رگولاتوری، مصوبه هم کدی، اجازه افزایش نرخ پالس را به شرکت مخابرات نداده، رئیس هیئت مدیره مخابرات، افزایش تعرفه مکالمه تلفن ثابت به همراه را ناشی از همین تغییر در نرخ پالس می‌داند.

مصطفی سید هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس در خصوص خبر افزایش تعرفه تلفن ثابت به همراه در برخی مناطق خاص، اظهار داشت: قضیه این است که برای مثال در گذشته تعرفه هر 2.5 دقیقه تماس از ورامین به تهران 216 ریال بود که هم اکنون و در پی اجرای طرح هم کدی به 58 ریال کاهش پیدا کرده است.

رئیس هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران افزود: به این ترتیب مخابرات در هر پالس حدود 20 تومان ضرر کرده است.

وی ادامه داد: به مخابرات اعلام شده که در پی اجرای هم کدی نرخ پالس تلفن ثابت از 44.7 ریال به 51 ریال تغییر کرده است؛ در نتیجه زمانی که مشترک گوشی تلفن را بر می دارد و تماس می‌‌گیرد، تفاوتی ندارد که با تلفن ثابت یا همراه تماس گرفته شده است؛ بلکه هر پالس آن مکالمه محاسبه می‌شود و با رقم جدید نیز محاسبه می‌شود.

خبرنگار فارس پرسید: اما تاکید شده که در مصوبه هم کدی نرخ پالس افزایش نیافته، بلکه تعرفه هر دقیقه مکالمه ثابت به ثابت افزایش یافته است.

وی در پاسخ به این پرسش توضیح داد: خیر؛ به ما تغییر نرخ پالس را گفته‌اند و گفته‌اند که به جای 44.7 ریال به 58 ریال محاسبه کنید.

رئیس هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران یادآور شد: شرکت مخابرات در قضیه هم‌کدی کلی ضرر مالی کرده است و سازمان تنظیم مقررات نیز قیمت بسیار بسیار کمی را به پالس اضافه کرده تا قسمتی از ضرر هم کدی برای مخابرات جبران شود.

سید هاشمی تاکید کرد: اجرای طرح هم کدی کاملا به نفع مردم بوده است؛ زیرا برای مثال در گذشته یک شهروند ورامینی برای تماس با تهران 216 ریال پرداخت می کرد، اما هم اکنون 58 ریال پرداخت می‌کند.

وی یادآور شد: تغییر تعرفه ثابت به همراه، تاثیر بسیار کم و در حد 2 ریال در هر دقیقه داشته است؛ برای مثال 19 ریال به 21 ریال تغییر کرده است و تغییر قیمتی در حد 2 ریال در کشور برای مردم سخت نیست.

وی تاکید کرد: تعرفه مخابرات 8 سال است که بدون تغییر مانده است.

به گزارش فارس، این در حالی است که لطف الله سبوحی، معاون صدور پروانه و بررسی‌های فنی و اقتصادی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی تاکید دارد: در مصوبه هم کدی به هیچ عنوان نرخ پالس افزایش نیافته، بلکه تعرفه هر دقیقه مکالمه ثابت به ثابت افزایش یافته است.
به ما تغییر نرخ پالس را گفته‌اند و گفته‌اند که به جای 44.7 ریال به 58 ریال محاسبه کنید

PlayStation 5 series 1300 1315 1316 Prices

قیمت فروش ps5 2015
پخش زنده شبکه سه
Earth 3D 3Planesoft $2.99
نقشه آنلاین ترافیک خیابانهای تهران
توضیحات و نحوه استفاده طرحهای تشویقی رنگی ایرانسل
پیش بینی وضعیت جوی و آب و هوای فردای تهران : آپدیت روزانه
قیمت امروز دلار
فروش ایکس باکس وان ایکس ۱ ترابایت xbox one x
---
© Copyright 2012 oonternet.com