براساس تحقيقات، قیمت هر درخت بلوط ۱۶۹ میلیون تومان است
سایت مرجع
در لرستان دو درخت بلوط را قطع و یک کیسه زغال درست می‌کنند و با قیمت هشت هزار تومان می‌فروشند
معاون فنی اداره کل منابع طبیعی لرستان گفت: کارشناسان کشورهای خارجی، تحقیقاتی را در استان کرمانشاه انجام دادند كه براساس آن ارزش ریالی هر درخت بلوط 169 میلیون تومان تخمین زده شد، اما در لرستان دو درخت بلوط را قطع و یک کیسه زغال درست می‌کنند و با قیمت هشت هزار تومان می‌فروشند كه اين مساله این نگران‌کننده است.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه لرستان، بهاروند عصر روز جمعه 25 فروردين در جلسه کمیته صیانت از محیط شهری و مدیریت پسماند شهر خرم آباد با بيان اینکه لرستان با وجود حدود دو میلیون و 100 هزار هکتار عرصه‌های منابع طبیعی دومین استان از حیث برخورداری از منابع طبیعی در کشور است، افزود: در لرستان باید بحث حفاظت و نگهداری از منابع طبیعی را در نظر بگیریم، اما متاسفانه در حال حاظر بحث توسعه را مد نظر قرار داده‌ایم.

معاون فنی اداره‌کل منابع طبیعی لرستان گفت: با وجود حدود دو میلیون و 100 هزار هکتار عرصه های منابع طبیعی در لرستان، منابع طبیعی و فضای سبز جایگاه ویژه‌ای در استان دارد، با این حال نباید بحث توسعه در اولویت کار ما قرار بگیرد، اما روند کار در بحث منابع طبیعی استان به سمتی پیش می‌رود که شاید نگران‌کننده باشد.
بهاروند خاطرنشان کرد: سرانه جنگل و فضای سبز در دنیا برای هر نفر حدود شش دهم هکتار است که در کشور ما این مقدار دو دهم هکتار و در استان لرستان حدود هشت دهم است.
وی در ادامه افزود: بنابر قانون و مصوبه هیئت وزیران تمام پارکهای محدوده شهرها که جزو اراضی منابع طبیعی هستند، باید به شهرداری واگذار شوند و در تمام استانها هم این کار انجام شده است.
بهاروند گفت: در استان لرستان بنابر این مصوبه در سال 89 بايد پارک جنگلی مخملکوه به شهرداری واگذار شود و تا مرحله تحویل هم رفته است، اما چون بحث مالی مد نظر شهرداری بوده و حالت درآمد زایی نداشته، شهرداری از این قضیه انصراف داده است.
در لرستان دو درخت بلوط را قطع و یک کیسه زغال درست می‌کنند و با قیمت هشت هزار تومان می‌فروشند

داونلود ویندوز 8.1 به صورت فعال شده Windows 8.1 AIO 20in1 x86/x64 بدون نیاز به اکتیو کردن - نسخه نوامبر 2013

قیمت فروش ps5 2016
پخش زنده شبکه سه
Shovel Knight: Treasure Trove $24.99 Windows 10 app
نقشه آنلاین ترافیک خیابانهای تهران
توضیحات و نحوه استفاده طرحهای تشویقی رنگی ایرانسل
پیش بینی وضعیت جوی و آب و هوای فردای تهران : آپدیت روزانه
قیمت امروز دلار
فروش ایکس باکس وان ایکس ۱ ترابایت xbox one x
---
© Copyright 2012 oonternet.com