مانند دبستانها ، مدارس راهنمايي و متوسطه هم پنجشنبه‌ها تعطيل مي‌شوند
سایت مرجع
طرح تعطيلي پنجشنبه‌ها پاسخي به درخواست ديرينه و انباشته شده معلمان در سال‌هاي گذشته است
دبيركل شوراي عالي آموزش و پرورش با مثبت ارزيابي كردن اجراي طرح تعطيلي پنجشنبه‌ها اجراي اين طرح را پاسخي به درخواست سالهاي گذشته معلمان عنوان كرد وگفت: امسال تسري اين طرح به مقاطع بالاتر در دستور كار قرار دارد.
مهدي نويد ادهم در گفت‌وگو با خبرنگار «آموزش و پرورش» خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با اشاره به طرح تعطيلي پنجشنبه‌ها كه از سال گذشته در مدارس ابتدايي اجرا شد، گفت: اين طرح يكي از بخش‌هاي طرح تحول بنيادين آموزش و پرورش است و هدف از اجراي آن، ايجاد ارتباط بيشتر دانش‌آموزان به ويژه در دوره ابتدايي با والدين است.
وي افزود: طرح تعطيلي پنجشنبه‌ها پاسخي به درخواست ديرينه و انباشته شده معلمان در سال‌هاي گذشته است، چرا كه معلمان ابتدايي همواره به دنبال تعطيلي روزپنج‌شنبه دانش‌آموزان بودند، لذا با اجراي اين طرح از سال گذشته در مدارس شاهد استقبال خوبي از سوي اولياي مدارس و دانش‌آموزان بوديم.

نويد همچنين گفت: رضايتمندي معلم و ارتقاء علمي معلمان با تعطيلي پنج‌شنبه‌ها در افزايش كيفيت آموزش موثر خواهد بود و آثار مثبت آن را در قسمت‌هاي مختلف تعليم و تربيت خواهيم ديد.
دبيركل شوراي عالي آموزش و پرورش درباره ميزان رضايتمندي اجراي اين طرح در سال تحصيلي جاري در مدارس گفت: پس از مطالعه دقيق، آمار و نتايج اين طرح را اعلام خواهيم كرد؛ ضمن آنكه تسري طرح تعطيلي پنج‌شنبه‌ها به همه مقاطع تحصيلي از ديگر برنامه‌هاي آموزش و پرورش است كه از سال گذشته آغاز و امسال نيز ادامه خواهد داشت و دانش‌آموزان راهنمايي و دبيرستان نيز از مزاياي اين طرح برخوردار خواهند شد.
دبيركل شوراي عالي آموزش و پرورش در خاتمه درباره زمان استقرار كامل طرح تحول بنيادين و محقق شدن «مدرسه ‌كانون فرهنگي محله» نيز گفت: در تحول بنيادين ايران 1404 به عنوان افق روشن نظام تعليم و تربيت ديده شده و برنامه‌ها براي رسيدن به اين هدف طراحي و تدوين شده است، لذا براي رسيدن به روزي كه مدرسه كانون فرهنگي محله خواهد بود، بايد همه طرح‌هاي مرتبط و زيرساخت‌هاي آن به لحاظ آموزشي، پرورشي، فضا، تجهيزات آماده شود تا مدرسه‌اي كه دوست دارند به طور كامل مستقر شود.
طرح تعطيلي پنجشنبه‌ها پاسخي به درخواست ديرينه و انباشته شده معلمان در سال‌هاي گذشته است

میزبان تماس کد سرویس جدید ایرانسل

داونلود ویندوز 8.1 به صورت فعال شده Windows 8.1 AIO 20in1 x86/x64 بدون نیاز به اکتیو کردن
پخش زنده شبکه سه
download Minecraft for Windows 10
نقشه آنلاین ترافیک خیابانهای تهران
توضیحات و نحوه استفاده طرحهای تشویقی رنگی ایرانسل
پیش بینی وضعیت جوی و آب و هوای فردای تهران : آپدیت روزانه
قیمت امروز دلار
فروش ایکس باکس وان ایکس ۱ ترابایت xbox one x
---
© Copyright 2012 oonternet.com