بزرگترین طرح زیرگذر عابر پیاده در میدان آزادی
سایت مرجع
زیرگذر عابر پیاده در حال احداث، در آینده از طریق طرح گودال باغچه میدان آزادی، به ترمینال غرب و ایستگاه مترو متصل میشود
مدیر کل مهندسی و ایمنی ترافیک شهرداری تهران اعلام کرد: بزرگترین پروژه زیرگذر عابر پیاده پایتخت تابستان امسال در بزرگراه محمد علی جناح در اجرا می‌شود.
به گزارش سرويس شهري خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، مهندس حسن آقایی افزود: این پروژه به دلیل ضرورت سامانبخشی به تردد عابران پياده در میدان آزادی صورت میپذیرد. وی با اشاره به وجود مراكز متعدد تبادل سفر از جمله پایانههای تاكسيرانی، اتوبوسراني و BRT و نیز ترمینال غرب در میدان آزادی، اظهار کرد: با توجه به وجود این مراکز، به احداث زیر گذر در این میدان نیاز جدی وجود دارد.
آقایی با بیان این که با توجه به حجم انبوه مسافران در این محدوده نیازمند اجرای طرحهایی به منظور کاهش تصادفات رانندگی و افزایش ایمنی شهروندان هستیم، تصریح کرد: با اجرای این پروژه با کاهش تاخیر حرکت سواره به خاطر حذف جریان تردد همسطح عابر پیاده رو به رو خواهیم شد.

وی در مورد ویژگیهای فنی و مشخصات اجرایی این پروژه گفت: با شروع عمليات حفاري در آبان ماه سال گذشته، احداث فاز اول زيرگذر محمد علی جناح حد فاصل پايانه اتوبوسراني تا پايانه تاكسيراني به طول110 متر و عرض 8 متر همراه با دو رمپ شمالي و جنوبي هر كدام به طول 50 متر آغاز شده و تابستان امسال آماده بهرهبرداری میشود.
مدیر کل مهندسی و ایمنی ترافیک شهرداری تهران در پایان خاطرنشان کرد: زیرگذر عابر پیاده در حال احداث، در آینده از طریق طرح گودال باغچه میدان آزادی، به ترمینال غرب و ایستگاه مترو متصل میشود.
زیرگذر عابر پیاده در حال احداث، در آینده از طریق طرح گودال باغچه میدان آزادی، به ترمینال غرب و ایستگاه مترو متصل میشود

داونلود ویندوز 8.1 به صورت فعال شده Windows 8.1 AIO 20in1 x86/x64 بدون نیاز به اکتیو کردن - نسخه نوامبر 2013

داونلود ویندوز 8.1 به صورت فعال شده Windows 8.1 AIO 20in1 x86/x64 بدون نیاز به اکتیو کردن
پخش زنده شبکه سه
Karaoke One
وضعیت ترافیک جاده ها
توضیحات و نحوه استفاده طرحهای تشویقی رنگی ایرانسل
پیش بینی وضعیت جوی و آب و هوای فردای تهران : آپدیت روزانه
قیمت امروز دلار
فروش ایکس باکس وان ایکس ۱ ترابایت xbox one x
---
© Copyright 2012 oonternet.com