وزيرعلوم:‌ كنكور تا سال 93 حذف مي‌شود
سایت مرجع
در سال 92 و 93 كنكورقابليت حذف پيدا مي‌كند
حذف كنكور در سالهاي 92-93
دانشجو در زمينه آخرين وضعيت حذف كنكور و فعاليت كميسيون ماده 4 كه اعضاي آن پنج نفر هستند گفت: رييس آن مجموعه بنده هستم ولي تصميم‌گيري‌ها بر اساس رايي است كه در اين كميسيون انجام مي‌گيرد. آخرين اقدامي كه در كميسيون صورت گرفت و مصوب شد اين است كه در سال 92 و 93 كنكورقابليت حذف پيدا مي‌كند.
وي افزود: اگر بخواهيم به تدريج به سمت حذف كنكور در سال 92 و 93 حركت كنيم، در واقع همان برنامه‌هايي است كه در حال حاضر سازمان سنجش در دست اجرا دارد و بايد اين برنامه‌ها را به تدريج در كميسيون ببريم و در صورتي كه آنجا مورد تصويب قرار گرفت اعمال مي‌شود. به عنوان نمونه در حال حاضر در برخي رشته‌ها نياز به رقابت وجود ندارد و در برخي رشته‌ها نيز هنوز رقابت داوطلب مشاهده مي‌شود كه در اين زمينه بايد به تدريج تصميم‌گيري‌ها را به كميسيون برده و در جهت حذف كنكور آنها را تصويب كنيم.

دانشجو همچنين در خصوص وضعيت تقويم آموزش عالي و شروع سال تحصيلي 91 ـ 92 گفت: در اين زمينه فكر مي‌كنم مثل پارسال عمل كنيم در واقع ما محدوده زماني را اعلام مي‌كنيم و دانشگاه‌ها بين 5 تا 10 درصد آزادي عمل دارند تا بتوانند زمان شروع تحصيلي خود را مديريت كنند.
وزير علوم در خاتمه با تاكيد بر اينكه بايد حجم بومي‌سازي دانشجويان را افزايش دهيم گفت: با اين اقدام معضلات خوابگاهي كمتر خواهد شد.
در سال 92 و 93 كنكورقابليت حذف پيدا مي‌كند

کد طرح کاهش تعرفه کلیه مکالمات سیمکارت ایرانسل در روزهای جمعه

قیمت فروش ps5 2016
پخش زنده شبکه سه
BINGO Blitz - Free Bingo Free Windows 10 App
نقشه آنلاین ترافیک خیابانهای تهران
توضیحات و نحوه استفاده طرحهای تشویقی رنگی ایرانسل
پیش بینی وضعیت جوی و آب و هوای فردای تهران : آپدیت روزانه
قیمت امروز دلار
فروش ایکس باکس وان ایکس ۱ ترابایت xbox one x
---
© Copyright 2012 oonternet.com