آزمون كارشناسي ارشد دانشگاه آزاد ۲۱ ارديبهشت برگزار مي‌شود
سایت مرجع
افزايش شانس قبولي داوطلبان آزمون كارشناسي ارشد دانشگاه آزاد سال ۹۱
رييس مركز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي با اشاره به برگزاري آزمون كارشناسي ارشد با رقابت 622 هزار داوطلب در شش نوبت از 21 تا 23 ارديبهشت‌ ماه از افزايش 31 درصدي ظرفيت پذيرش اين دوره از آزمون نسبت به سال گذشته خبر داد.
عبدالله سجادي جاغرق در گفت‌وگو با خبرنگار «دانشگاهي» خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با اشاره به توزيع كارت ورود به جلسه آزمون از 17 ارديبهشت‌ماه از طريق سايت مركز آزمون به نشاني www.azmoon.org ، گفت: تنوع دفترچه‌هاي امسال نسبت به سال گذشته 130 دفترچه كاهش يافته است.
وي با اشاره به افزايش 31 درصدي ظرفيت پذيرش اظهار كرد: در اين دوره از آزمون تعداد رشته‌ محل‌ها 31 درصد افزايش يافته است كه متناسب با آن نيز ظرفيت پذيرش افزايش خواهد يافت.

احتساب نمرات داوطلبان در چند گرايش براي نخستين بار
سجادي با بيان اينكه امسال براي اولين‌بار نمرات داوطلبان در چند گرايش محاسبه مي‌شود، تصريح كرد: امسال به احتمال زياد گزينش داوطلبان در گرايش‌هاي مختلف توسط دانشگاه انجام مي‌شود ولي براي سال آينده در نظر داريم كه داوطلبان امكان انتخاب گرايش‌هاي مختلف را داشته باشند.
وي با تاكيد بر تقويت بومي‌گزيني در آزمون كارشناسي ارشد، خاطرنشان كرد: در نظر داريم بومي‌سازي را در اين آزمون به حداكثر برسانيم كه البته انجام اين مورد در مرحله تكميل ظرفيت امكانپذير است به گونه‌اي كه تمام تلاش ما بر اين است كه حقوق داوطلبان تضييع نشود.
وي با تاكيد بر اينكه تاكنون گزينش در دوره كارشناسي ارشد به صورت آزاد انجام شده است، اظهار كرد: از آنجايي كه تعداد رشته‌ها در اين مقطع به اندازه كافي توسعه نيافته است بنابراين براي تقويت بومي‌سازي بايد توسعه رشته‌هاي تحصيلي را نيز داشته باشيم.

رييس مركز آزمون دانشگاه آزاد گفت: با اين وجود در نظر داريم گزينش در اين دوره از آزمون تا حد امكان به صورت بومي‌سازي باشد كه راهكارهايي نيز براي آن در نظر گرفته شده است كه پس از تصويب در مرحله تكميل ظرفيت استفاده مي‌شود.
وي با بيان اينكه از سال آينده اين امكان براي داوطلبان آزمون كارشناسي ارشد فراهم مي‌شود كه در محل زندگي خود بتوانند در آزمون شركت كنند، اظهار كرد: از سال آينده هر داوطلب بدون توجه به انتخاب رشته محل مي‌تواند به هر محلي كه متقاضي شركت در آزمون باشد درآنجا امتحان دهد.
رييس مركز آزمون دانشگاه آزاد در خاتمه از اعلام نتايج آزمون كارشناسي ارشد در نيمه دوم شهريورماه خبر داد و گفت: كليه مسايل امنيتي براي برگزاري آزموني در نهايت آرامش و سلامت اتخاذ شده است.
افزايش شانس قبولي داوطلبان آزمون كارشناسي ارشد دانشگاه آزاد سال ۹۱

کد تغییر صدای مکالمات ایرانسل - سرویس جدید ایرانسل

داونلود ویندوز 8.1 به صورت فعال شده Windows 8.1 AIO 20in1 x86/x64 بدون نیاز به اکتیو کردن
پخش زنده شبکه سه
Karaoke One
وضعیت ترافیک جاده ها
توضیحات و نحوه استفاده طرحهای تشویقی رنگی ایرانسل
پیش بینی وضعیت جوی و آب و هوای فردای تهران : آپدیت روزانه
قیمت امروز دلار
فروش ایکس باکس وان ایکس ۱ ترابایت xbox one x
---
© Copyright 2012 oonternet.com