آغاز اكران جهاني «سوگ» به كارگرداني مرتضي فرشباف
سایت مرجع
نیمه شب دعوای شدیدی میان زن و شوهری در می گیرد. آنها که در خانه یکی از نزدیکان هستند، شبانه بیرون می‌زنند، اما فرزندشان را همراه خود نمی‌برند. اتفاق بدی می‌افتد که ...
اكران جهاني فیلم سینمایی «سوگ» به كارگرداني مرتضي فرشباف از 25 آپریل در فرانسه ،بوستون ،شیکاگو ،نیویورک، لس آنجلس و سایر کشورهای اروپایی به مدت یک ماه با حداقل چهل کپی آغاز شده است.
به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)،اولین تجربه کارگردانی، مرتضی فرشباف، پیش از این در مجارستان به مدت یک ماه به نمایش در آمده بود.
فیلم سینمایی «سوگ» پیش از این توانسته در شانزدهمین دوره جشنواره پوسان کره، جوایز بخش موج نو و فیپرشی – فدراسیون بین المللی منتقدان سینمایی – و نوعی نگاه جشنواره شب سیاه (Black night) استونی و جوایز بهترین فیلم (LOTUS DU MEILLEUR FILM) و نگاه ویژه (Mention spéciale) جشنواره دوویل فرانسه را كسب كند.

فیلمنامه "سوگ" را "مرتضی فرشباف " و "آناهیتا قزوینی زاده" به طور مشترک نوشته‌اند و "حمیدرضا احمدی آرا" فیلمبرداری کرده که اولین تجربه‌ی او نیز در این زمینه است.
در خلاصه داستان آمده: «نیمه شب دعوای شدیدی میان زن و شوهری در می گیرد. آنها که در خانه یکی از نزدیکان هستند، شبانه بیرون می‌زنند، اما فرزندشان را همراه خود نمی‌برند. اتفاق بدی می‌افتد که ...»
بازیگران: کیومرث گیتی، شراره پاشا، امیرحسین ملکی، عادل یراقی، ایشان نمازی و ....
دیگر عوامل: صدابردار: وحید مقدسی، مشاور فیلمنامه و مجری طرح : شادمهر راستین، طراح صحنه و لباس: سیامک کاری‌نژاد، طراحی و ترکیب صدا: علیرضا علویان جلوه‌های ویژه: عباس شوقی، تدوین: حسام اسلامی ، عکاس: آریا تابنده‌پور، مشاور رسانه‌ای: آیدا اورنگ، مدیر تولید: هادی سعیدی،تهیه‌کننده: جواد نوروز بیگی سرمایه گذار: بهناز بسکی و محصول موسسه هنری و فرهنگی قاب آسمان.
نیمه شب دعوای شدیدی میان زن و شوهری در می گیرد. آنها که در خانه یکی از نزدیکان هستند، شبانه بیرون می‌زنند، اما فرزندشان را همراه خود نمی‌برند. اتفاق بدی می‌افتد که ...

کد تغییر صدای مکالمات ایرانسل - سرویس جدید ایرانسل

داونلود ویندوز 8.1 به صورت فعال شده Windows 8.1 AIO 20in1 x86/x64 بدون نیاز به اکتیو کردن
پخش زنده شبکه سه
NFL on Windows © 2015 Microsoft Corporation
نقشه آنلاین ترافیک خیابانهای تهران
توضیحات و نحوه استفاده طرحهای تشویقی رنگی ایرانسل
پیش بینی وضعیت جوی و آب و هوای فردای تهران : آپدیت روزانه
قیمت امروز دلار
فروش ایکس باکس وان ایکس ۱ ترابایت xbox one x
---
© Copyright 2012 oonternet.com