بانوي طلايي دووميداني ايران ، مريم طوسي : به المپيك نزديك‌تر شدم
سایت مرجع
مریم طوسي : پس از مسابقه‌هاي ليگ دووميداني، دهم و يازدهم تير در مسابقه‌هاي ستارگان آسيا قزاقستان حضور خواهم يافت و بسيار اميدوارم كه بتوانم وروديه المپيك را به دست آورم
بانوي ملي‌پوش دووميداني ايران از بي‌توجهي وزارت ورزش به افتخاراتي كه در يكسال اخير كسب كرده است،گلايه كرد.
مريم طوسي در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، گفت: هرچند فدراسيون دووميداني حمايت بسيار خوبي را از من داشته است اما من از وزارت ورزش دلگيرم چون با تمام افتخاراتي كه در اين مدت كسب كرده‌ام و براي اولين بار توانستم مدال طلاي دووميداني داخل سالن را در سطح قهرماني آسيا به دست بياورم و حتي در آخرين مسابقاتي كه حضور داشتم، توانستم دو نقره و يك طلا بگيرم اما هيچ تقديري از من صورت نگرفت تا انگيزه‌اي برايم باشد.
وي با اشاره به اينكه تجليل از قهرمانان زن مي‌تواند تاثير بسزايي در بين دختران ايراني داشته باشد تا به سوي ورزش حرفه‌اي گام بردارند افزود: انتظار من از مسئولان ورزش بيشتر از اين‌ها بود هرچند كه باز هم تاكيد مي‌كنم فدراسيون در حد بضاعت خود زماني كه از مسابقات برگشتيم مراسمي را برگزار كرد و از قهرمانان تجليل كرد.

وي درباره روند آمادگي خود به منظور كسب وروديه المپيك گفت: از زماني كه با مربي‌ تمريناتم را آغاز كردم، هدفم اين بود كه بتوانم ورودي المپيك را به دست بياورم و حتي توانستم در مسابقه‌هاي تايلند دو ثانيه ركورد ايران را بهبود ببخشم و به ورودي المپيك نزديك‌تر شوم.
طوسي در پايان عنوان كرد: پس از مسابقه‌هاي ليگ دووميداني، دهم و يازدهم تير در مسابقه‌هاي ستارگان آسيا قزاقستان حضور خواهم يافت و بسيار اميدوارم كه بتوانم وروديه المپيك را به دست آورم.
شانس المپيكي دووميداني ايران يكي از كساني بود كه در كنار ورزشكاران المپيكي، هفته‌ي گذشته در فدراسيون پزشكي ورزشي حضور پيدا كرد و تحت معاينات دقيق پزشكي قرار گرفت.
مریم طوسي : پس از مسابقه‌هاي ليگ دووميداني، دهم و يازدهم تير در مسابقه‌هاي ستارگان آسيا قزاقستان حضور خواهم يافت و بسيار اميدوارم كه بتوانم وروديه المپيك را به دست آورم

کد ارسال سریع پیامک صوتی ایرانسل + توضیحات و تعرفه

داونلود ویندوز 8.1 به صورت فعال شده Windows 8.1 AIO 20in1 x86/x64 بدون نیاز به اکتیو کردن
پخش زنده شبکه سه
download Minecraft for Windows 10
نقشه آنلاین ترافیک خیابانهای تهران
توضیحات و نحوه استفاده طرحهای تشویقی رنگی ایرانسل
پیش بینی وضعیت جوی و آب و هوای فردای تهران : آپدیت روزانه
قیمت امروز دلار
فروش ایکس باکس وان ایکس ۱ ترابایت xbox one x
---
© Copyright 2012 oonternet.com