كودك آزاري ، همسر آزاري و فرار از منزل بيشترين علت تماس با اورژانس اجتماعي
سایت مرجع
كودك آزاري با هشت و همسر آزاري با هفت درصد بيشترين علت تماس با اوژانس اجتماعي را به خود اختصاص داده‌اند و در رده‌هاي بعدي نيز فرار از منزل و اعتياد قرار دارند
مديركل امور آسيب‌هاي اجتماعي سازمان بهزيستي كشور ضمن تشريح آخرين آمارهاي عملكرد اورژانس اجتماعي از تصويب كليات و جزييات آيين نامه «اوژانس اجتماعي» در پيس جلسه كميسيون اجتماعي هيات دولت خبر داد.
دكتر ولي‌الله مسعودي فريد در گفت‌وگو با خبرنگار «اجتماعي» خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با اعلام خبر برقراري 92 هزار تماس مرتبط با اورژانس اجتماعي در سال گذشته، اظهار كرد: "كودك آزاري" با هشت و "همسر آزاري" با هفت درصد بيشترين علت تماس با اوژانس اجتماعي را به خود اختصاص داده‌اند و در رده‌هاي بعدي نيز "فرار از منزل" و "اعتياد" قرار دارند.
وي افزود: از مجموع تماس‌ها حدود 25 هزار تماس، منجر به پذيرش در مراكز مداخله در بحران شده است كه برخي به صورت داوطلبانه و برخي از طريق ارجاع مراجع قضايي و انتظامي صورت گرفته است. بخش خدمات سيار اورژانس نيز 52 هزار ماموريت انجام داده است.
فريد در ادامه عنوان كرد: 80 تا 85 درصد مكالمات برقرار شده با اورژانس اجتماعي زماني كمتر از 5 دقيقه دارند و به طور ميانگين 15 تا 30 دقيقه از زمان هر تماس تا حضور تيم هاي مداخله در بحران به طول مي‌انجامد.
وي در ادامه با اعلام خبر ارسال آيين‌نامه اورژانس اجتماعي به كميسيون اجتماعي هيأت دولت در هفته آتي عنوان كرد: جزئيات و كليات اين آيين نامه در هفته گذشته در پيش جلسه كميسيون اجتماعي دولت به تصويب رسيده و اميدواريم تا شهريور ماه به تصويب هيأت دولت برسد.

مديركل امور آسيب ديدگان اجتماعي سازمان بهزيستي كشور در ادامه عنوان كرد: در شهرهاي بزرگ مشكل دسترسي براي خودروهاي اورژانس اجتماعي به قوت خود باقي است، چرا كه در اين شهرها محدوديت تردد خودرو وجود دارد و خودروهاي اورژانس نيز به عنوان خودروي امدادي قلمداد نشده و اجازه ورود به خطوط ويژه را ندارند و اين موضوع از جمله مسائلي است كه در آيين نامه جديد لحاظ شده است.
فريد در ادامه با اعلام سطح‌بندي مراكز اورژانس اجتماعي در سراسر كشور اظهار كرد: در سطح يك مراكز استانها قرار دارند كه فعاليت اورژانس اجتماعي در آنها شبانه روزي است. در سطح دو نيز شهرستانها قرار دارند كه فعاليت اورژانس در آنها شبانه روزي نيست، اما خط 123 در طول شبانه روز فعال است و اگر نياز به پذيرش باشد، افراد در مراكز مداخله در بحران پذيرش مي‌شوند.
وي در ادامه با اعلام خبر اختصاص چهار ميليارد تومان براي تجهيز ناوگان اورژانس اجتماعي عنوان كرد: اين رقم براي خريد 100 دستگاه خودرو اختصاص مي‌يابد كه ترجيحا خودروهاي داخلي، شاسي بلند و با قيمت 35 تا 40 ميليون تومان خريداري مي‌شود.
مديركل امور آسيب ديدگان اجتماعي سامان بهزيستي كشور افزود: توزيع خودروهاي خريداري شده در نيمه دوم سال انجام شده و استانهاي بزرگتر همچون تهران، خراسان رضوي، آذربايجان شرقي، فارس، اصفهان و خوزستان و استانهاي تازه تأسيس مانند البرز بيشترين سهم را خواهند داشت.
فريد در ادامه عنوان كرد: بخشي از اعتبار اختصاص يافته براي خريداري خودروي سواري هزينه مي‌شود، چرا كه در برخي ماموريت‌ها نيازي به حضور خودروي شاسي بلند نيست.
وي در پايان با بيان اينكه خريد وسايل حفاظتي از جمله شوكر و افشانه در حال طي كردن مراحل قانوني است، اظهار كرد: علاوه بر اين امر به ماموران اورژانس نحوه استفاده از اين وسايل و مقابله با افراد پرخاشگر آموزش داده مي‌شود تا امنيت جاني آنها تضمين شود.
كودك آزاري با هشت و همسر آزاري با هفت درصد بيشترين علت تماس با اوژانس اجتماعي را به خود اختصاص داده‌اند و در رده‌هاي بعدي نيز فرار از منزل و اعتياد قرار دارند

کد طرح کاهش تعرفه کلیه مکالمات سیمکارت ایرانسل در روزهای جمعه

داونلود ویندوز 8.1 به صورت فعال شده Windows 8.1 AIO 20in1 x86/x64 بدون نیاز به اکتیو کردن
پخش زنده شبکه سه
Adobe Photoshop Elements 15 save $40.00  •  2 days remaining
نقشه آنلاین ترافیک خیابانهای تهران
توضیحات و نحوه استفاده طرحهای تشویقی رنگی ایرانسل
پیش بینی وضعیت جوی و آب و هوای فردای تهران : آپدیت روزانه
قیمت امروز دلار
فروش ایکس باکس وان ایکس ۱ ترابایت xbox one x
---
© Copyright 2012 oonternet.com