مانوئل ژوزه مي‌گويد پرسپوليس در مسير خوبي قرار گرفته به آينده تيم خوشبين است
سایت مرجع
مانوئل ژوزه : بازي با نفت تنها 40 درصد پرسپوليس بود - مغرور نمي‌شويم
مانوئل ژوزه مي‌گويد پرسپوليس در مسير خوبي قرار گرفته و به آينده تيمش خوشبين است.
به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) - منطقه خوزستان، سرمربي پرتغالي پرسپوليس پس از پيروزي تيمش مقابل نفت آبادان در نشست خبري اظهار كرد: اين بازي براي هر دو تيم به دليل شرايط آب و هوايي آبادان خيلي دشوار بود. تيم ما به دليل عادت نداشتن به چنين شرايط آب و هوايي در اين بازي به سختي كار كرد.
وي ادامه داد: تيم ما هنوز از چيزي كه مد نظرمان است خيلي فاصله دارد و چند هفته زمان مي‌برد تا بتوانيم به شرايط ايده‌آل برسيم. حريف در نيمه دوم شانس بيشتري براي گلزني داشت ولي ما از موقعيت‌هاي خود بهتر استفاده كرديم. براي ما خيلي مهم بود كه اولين بازي خود را با پيروزي پشت سر بگذاريم ولي نبايد از اين نكته غافل شويم كه در اين ميدان تنها 40 درصد بازي خود را ارائه داديم. تيم ما با اين پيروزي مغرور نمي‌شود چون راه دشواري را در پيش دارد. اكنون در مسير خوبي قرار گرفته‌ايم و با ادامه اين روند مي‌توانيم به موفقيت‌هاي بيشتري دست پيدا كنيم.

ژوزه درباره قضاوت اين بازي هم گفت: داوري بازي خوب بود و كادر داوري به خوبي توانستند بازي را اداره كنند و در اين خصوص هيچ مشكلي در زمين به وجود نيامد.
وي در پاسخ به سوال يكي از خبرنگاران مبني بر اينكه آيا تيم پرسپوليس در اين بازي مستحق برد بود يا نه گفت: در فوتبال چنين چيزي وجود ندارد چون يا تيمي مي‌برد يا مساوي مي‌كند يا شكست مي‌خورد. بعضي وقت‌ها يك تيم بازي خوبي ارائه مي‌دهد ولي نمي‌تواند به سه امتياز دست يابد. پيش آمدن چنين شرايطي در بازي امري طبيعي است. بازيكنان ما هنوز به هماهنگي لازم نرسيده‌اند ولي ما سعي كرديم در دقايق آخر با آوردن بازيكنان تازه‌نفس بازي را در دست بگيريم كه همين تاكتيك نيز باعث به گل رسيدن‌مان شد.
سرمربي پرسپوليس در پاسخ به اين سوال كه آيا شما با داشتن چنين تيمي با اين همه مهره‌هاي گران‌قيمت كار آساني براي قهرمان شدن داريد يا نه گفت: هميشه زياد خرج كردن دليلي براي رسيدن به قهرماني نيست چون خيلي از تيم‌ها بوده‌اند كه هزينه‌هاي زيادي را متحمل شده‌اند ولي جايگاه پاييني را در جدول به خود اختصاص دادند. ولي نبايد از اين نكته غافل شد براي درست كردن يك تيم بزرگ و قهرمان هزينه كردن لازم است و از آنجا كه من تجربه زيادي در كسب جام دارم، آينده خوبي را براي تيم پيش‌بيني مي‌كنم.
مانوئل ژوزه : بازي با نفت تنها 40 درصد پرسپوليس بود - مغرور نمي‌شويم

میزبان تماس کد سرویس جدید ایرانسل

داونلود ویندوز 8.1 به صورت فعال شده Windows 8.1 AIO 20in1 x86/x64 بدون نیاز به اکتیو کردن
پخش زنده شبکه سه
Absolute Drift: Zen Edition $11.99
نقشه آنلاین ترافیک خیابانهای تهران
توضیحات و نحوه استفاده طرحهای تشویقی رنگی ایرانسل
پیش بینی وضعیت جوی و آب و هوای فردای تهران : آپدیت روزانه
قیمت امروز دلار
فروش ایکس باکس وان ایکس ۱ ترابایت xbox one x
---
© Copyright 2012 oonternet.com