هيات رييسه فدراسيون فوتبال : وقتی دوربين در استاديوم باشد، بازي آغاز نمي‌شود
سایت مرجع
توقف پخش فوتبال لیگ برتر با تصمیم هیئت رییسه فدراسیون فوتبال تا زمان پرداخت حق پخش تلویزیونی صدا و سیما
با تصميم هيات رييسه فدراسيون فوتبال، رقابت‌هاي هفته‌ي دوم ليگ برتر تنها در شرايطي برگزار مي‌شود كه هيچ دوربين تلويزيوني در ورزشگاه‌ها حضور نداشته باشد.
سيد محمد هادي آيت‌اللهي با اعلام اين خبر به خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) گفت: اين تصميمي است كه در جلسه عصر امروز (دوشنبه) هيات رييسه فدراسيون فوتبال گرفته شد. به هر حال ما در همان هفته اول هم بر اساس درخواستي كه وزارت ورزش و جوانان از فدراسيون فوتبال كرده بود و اينكه خواستيم مردم از تماشاي اولين هفته ليگ برتر بي‌بهره نمانند دوربين‌هاي تلويزيون را به ورزشگاه‌ها راه داديم.
وي افزود: پس از آن قرار بود در جلسه مشتركي با مسئولان صداوسيما در اين باره به تفاهم برسيم. بر خلاف واكنش‌ها و انعكاس‌هاي مثبت فدراسيون مبني بر تعامل با صداوسيما اما مسئولان صداوسيما هيچ واكنشي نشان نداده و سر حرف خودشان ايستادند. سرانجام اعضاي هيات رييسه فدراسيون امروز دور هم جمع شده و به اتفاق آرا تصميم گرفتند تا تحت هيچ شرايطي بازي‌هاي هفته دوم ليگ برتر از تلويزيون پخش نشود.

آيت‌اللهي تاكيد كرد: دوربين‌هاي تلويزيوني تحت هيچ شرايطي نبايد به ورزشگاه‌ها راه داده شوند و اگر هم اين اتفاق بيفتد، داور مسابقه تا زماني كه دوربين در استاديوم باشد، اجازه ندارد بازي را آغاز كند. در عين حال باز هم اعلام مي‌كنيم با وجود اينكه چنين تصميمي را گرفتيم اما همچنان آماده هستيم تا با صداوسيما مذاكره كنيم. با وجود آن كه ساعت‌هاي مختلفي براي بازي‌هاي هفته دوم در سايت‌ صداوسيما منتشر شده اما مطمئنا تا توافقي ميان فدراسيون و صداوسيما حاصل نشود بازي‌ها از تلويزيون پخش نمي‌شود.
آيت‌اللهي در پاسخ به اين سوال كه آيا براي گرفتن چنين تصميمي وزارت ورزش و جوانان را هم در جريان گذاشته‌ايد؟ به ايسنا گفت: هم وزارت ورزش و جوانان و هم برخي نهادهاي ديگر در جريان اين موضوع هستند. به هر حال حقوق فوتبال بايد داده شود، الان بحث فوتبال ملي و باشگاهي ما مطرح است. ما بايد بتوانيم هزينه سنگين باشگاه‌ها و تيم‌هاي ملي را بپردازيم تا آن‌ها به خوبي خودشان را براي مسابقه‌هاي بين‌المللي آماده كنند. متاسفانه برخي باشگاه‌ها در حال انحلال هستند و ما نيز پاي گرفتن حق پخش تلويزيوني ايستاده‌ايم.
نايب رييس اول فدراسيون در پاسخ به اين سوال كه آيا بازي‌هاي هفته دوم ليگ از طريق سي دي به دست مردم مي‌رسد؟ اظهار كرد: قطعا همين طور خواهد بود، ما با شركتي كه قرارداد بسته‌ايم درباره سازوكار توليد و پخش سي‌دي‌ها توافقاتي داشتيم و حتي اگر هفته دوم از تلويزيون پخش نشود، بازي‌‌هاي اين هفته را در قالب سي دي به دست مردم مي‌رسانيم. فدراسيون فوتبال فردا (سه‌شنبه) را هم منتظر صداوسيما مي‌ماند تا با آن‌ها مذاكره كند و در غير اين صورت مطمئن باشند كه دوربين‌هاي تلويزيوني هيچ صحنه‌اي را از مسابقه‌ها ضبط نخواهند كرد.
توقف پخش فوتبال لیگ برتر با تصمیم هیئت رییسه فدراسیون فوتبال تا زمان پرداخت حق پخش تلویزیونی صدا و سیما

کد طرح کاهش تعرفه کلیه مکالمات سیمکارت ایرانسل در روزهای جمعه

داونلود ویندوز 8.1 به صورت فعال شده Windows 8.1 AIO 20in1 x86/x64 بدون نیاز به اکتیو کردن
پخش زنده شبکه سه
BINGO Blitz - Free Bingo Free Windows 10 App
نقشه آنلاین ترافیک خیابانهای تهران
توضیحات و نحوه استفاده طرحهای تشویقی رنگی ایرانسل
پیش بینی وضعیت جوی و آب و هوای فردای تهران : آپدیت روزانه
قیمت امروز دلار
فروش ایکس باکس وان ایکس ۱ ترابایت xbox one x
---
© Copyright 2012 oonternet.com