«بانک آینده» تعهدات «بانک‌تات» و موسسات «صالحین» و «آتی» را ایفا می کند
سایت مرجع
آدرس بانک آینده : بانک تات و صالحین و آتی تابلوی بانک جدید آینده را بالا بردند
«بانک آینده» تعهدات «بانک‌تات» و موسسات «صالحین» و «آتی» را عهده‌دار شده است.
در راستای مصوبات شورای محترم پول و اعتبار، درخصوص لغو مجوز بانک تات و تشکیل بانک جدید متشکل از سهام‌داران بانک تات و موسسات صالحین و آتی، «بانک آینده» تاسیس گردیده و مجاز به فعالیت می‌باشد.
لذا به اطلاع سپرده‌گذاران و سهام‌داران سه موسسه یادشده می‌رساند هیچ گونه نگرانی در خصوص سپرده‌های قبلی مشتریان و سهام این سه موسسه وجود نخواهد داشت و کماکان ادامه فعالیت آنها در قالب شخصیت حقوقی جدید «بانک آینده» امکان پذیرخواهد بود.

ابراهیم درویشی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» با اشاره به تغییر سر در موسسات صالحین و آتی و نصب تابلو بانک آینده، اظهارداشت: از سه نهاد ادغام شده، شعب مربوط به موسسه صالحین و آتی تابلو سردر خود را عوض کرده‌اند.
وی افزود: شعب مربوط به بانک تات هم، تغییر تابلو را به شعب خود ابلاغ کرده است.
معاون نظارتی بانک مرکزی تاکید کرد: در صورتی که بانک تات تابلو سردر شعب خود را تغییر ندهد، از این مجموعه کنار گذاشته خواهد شد.
به گزارش فارس، پیش از این معاون نظارتی بانک مرکزی به فارس گفته بود: نام این بانک جدید التاسیس سریعاً باید بر سر شعب این 3 نهاد نصب شود.
برای این اقدام مسئولان مربوطه تا بعد از ظهر دوشنبه 5 تیر وقت داشتند تابلوی موسسه و بانک را به نام بانک آینده تغییر دهند؛ در غیر این صورت مجوز آنها لغو می‌شد.
بنابراین گزارش، به گفته عزت الله یوسفیان ملا، عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی، هیئتی در این ستاد وجود دارد که به تخلفات رسیدگی می‌کند و مقرر شد تمام بانک‌هایی که مسیر قانونی تاسیس را طی نکرده‌اند مجوز فعالیت آن لغو شود.
آدرس بانک آینده : بانک تات و صالحین و آتی تابلوی بانک جدید آینده را بالا بردند

کد تغییر صدای مکالمات ایرانسل - سرویس جدید ایرانسل

قیمت فروش ps5 2015
پخش زنده شبکه سه
Batman: The Enemy Within - The Telltale Series
وضعیت ترافیک جاده ها
توضیحات و نحوه استفاده طرحهای تشویقی رنگی ایرانسل
پیش بینی وضعیت جوی و آب و هوای فردای تهران : آپدیت روزانه
قیمت امروز دلار
فروش ایکس باکس وان ایکس ۱ ترابایت xbox one x
---
© Copyright 2012 oonternet.com