امسال مقطع اول راهنمايي مردودي ندارد / راهنمايي دخترانه در اولويت انتقال به صبح
سایت مرجع
ا برگزاري كلاس‌هاي جبراني و امتحان مجدد، تمامي دانش آموزان مردودي اول راهنمايي به پايه بالاتر مي‌روند
مديركل راهنمايي تحصيلي وزارت آموزش و پرورش گفت: با برگزاري كلاس‌هاي جبراني و امتحان مجدد، تمامي دانش آموزان مردودي اول راهنمايي به پايه بالاتر مي‌روند.
منوچهر فضلي خاني در گفت‌وگو با خبرنگار «آموزش و پرورش» ايسنا، با اشاره به تعيين تكليف دانش‌آموزان مردودي اول راهنمايي در سال تحصيلي جديد گفت: طبق مصوبه شوراي عالي آموزش و پرورش با برگزاري كلاس‌هاي جبراني و آزمونهاي مجدد، همه دانش آموزان به پايه بالاتر خواهند رفت و دانش آموزان را به حد نصاب نمره قبولي مي‌رسانند.

كاهش آمار مردودي در پايه اول راهنمايي تحصيلي
مديركل راهنمايي تحصيلي آموزش و پرورش از كاهش آمار مردودي در پايه اول راهنمايي خبر داد و گفت: سال گذشته ميزان قبولي بيش از 97 درصد بود كه آمار قابل قبولي است و در سال جاري نيز با برگزاري كلاس‌هاي جبراني براي پايه اول اين دانش آموزان به پايه دوم مي‌روند.

آغاز برنامه‌هاي جديد مقطع راهنمايي از مهر 92
وي درباره ميزان قبولي دانش آموزان پايه دوم و سوم راهنمايي نيز تصريح كرد: آمار سال تحصيلي 90 - 89 هنوز احصاء نشده است، اما هر ساله شاهد رشد بيش از يك درصدي ميزان قبولي هستيم.
فضلي‌خاني تصريح كرد: اولين برنامه‌هاي جديد آموزش و پرورش براي مقطع راهنمايي از سال تحصيلي 93-92 و با ورود دانش آموزان به پايه اول راهنمايي آغاز خواهد شد.
وي درباره ساماندهي نيروها و فضاي آموزشي در مقطع راهنمايي اظهار كرد: مقرر شده فضاها به گونه‌اي مديريت شود كه والدين و دانش‌آموزان دچار مشكل نشوند و بر اساس گزارشات رسيده به اين دفتر مشكل مادي در اين زمينه وجود ندارد.
مديركل راهنمايي تحصيلي آموزش و پرورش عنوان كرد: در ساماندهي فضاها اولويت با انتقال مدارس به نوبت صبح است و تعداد مدارسي كه به نوبت صبح منتقل شده‌اند بسيار بيشتر از سال گذشته است؛ به طوري كه تمامي مناطق و شهرستانها نوبت دوم مدارس را به صفر رسانده‌اند.
فضلي‌خاني با بيان اينكه در انتقال مدارس راهنمايي به صبح اولويت با مدارس دخترانه است، اضافه كرد: ساماندهي فضا به گونه‌اي خواهد بود كه براي دانش آموزان و خانواده‌ها كمترين تبعات را داشته باشند.
ا برگزاري كلاس‌هاي جبراني و امتحان مجدد، تمامي دانش آموزان مردودي اول راهنمايي به پايه بالاتر مي‌روند

کد تغییر صدای مکالمات ایرانسل - سرویس جدید ایرانسل

داونلود ویندوز 8.1 به صورت فعال شده Windows 8.1 AIO 20in1 x86/x64 بدون نیاز به اکتیو کردن
پخش زنده شبکه سه
Absolute Drift: Zen Edition $11.99
نقشه آنلاین ترافیک خیابانهای تهران
توضیحات و نحوه استفاده طرحهای تشویقی رنگی ایرانسل
پیش بینی وضعیت جوی و آب و هوای فردای تهران : آپدیت روزانه
قیمت امروز دلار
فروش ایکس باکس وان ایکس ۱ ترابایت xbox one x
---
© Copyright 2012 oonternet.com