دانش‌آموزان و خانوادهايشان براي ثبت‌نام در مدارس قرآني گزينش مي‌شوند
سایت مرجع
وزير آموزش و پرورش از راه‌اندازي مدارس قرآني ويژه خبر داد و گفت: دانش آموزان و خانواده‌هاي آنها براي ثبت‌نام و تحصيل در اين مدارس گزينش مي‌شوند
وزير آموزش و پرورش از راه‌اندازي مدارس قرآني ويژه خبر داد و گفت: دانش آموزان و خانواده‌هاي آنها براي ثبت‌نام و تحصيل در اين مدارس گزينش مي‌شوند.
حميدرضا حاجي بابايي در گفت‌وگو با خبرنگار «آموزش و پرورش» ايسنا، اظهار كرد: براي سال تحصيلي جديد بيش از 500 مدرسه قرآني ويژه در مقطع ابتدايي را تدارك ديده‌ايم كه با شرايط خاص دانش آموزان را ثبت نام خواهيم كرد، اما پيش‌بيني مي‌شود تعداد اين مدارس به بيش از 1000 مدرسه افزايش يابد كه 64 مدرسه از اين تعداد در تهران داير خواهد شد.

وي با اشاره به اينكه معلمان اين مدارس نيز گزينش مي‌شوند، افزود: دانش آموزان در صورت داشتن شرايط اعلام شده گزينش و در اين مدارس ثبت نام مي‌شوند و مديران مدارس نيز موظف به گزينش خانواده‌هاي آنها هستند.
حاجي بابايي تصريح كرد: اين مدارس مانند مدارس تخصصي ورزشي در كنار تدريس ساير دروس به صورت تخصصي در حوزه قرآن فعاليت خواهند كرد و فارغ‌التحصيلان اين مدارس در گفتار و رفتار يك تربيت يافته كامل قرآني خواهند بود و بر مسائل و مباحث قرآن اشراف خواهند داشت.

وي ادامه داد: بر اساس ابلاغ به استانها قاريان و حافظان برجسته قرآني اعم از دارندگان مقام‌هاي بين‌المللي و كشوري و استاني شناسايي شده و به صورت ويژه توسط اساتيد قرآن گزينش و براي تدريس وارد مدارس قرآني مي‌شوند.
به گفته وزير آموزش و پرورش، پنج هزار قاري قرآن به صورت كار معين وارد مدارس مي‌شوند.
وزير آموزش و پرورش از راه‌اندازي مدارس قرآني ويژه خبر داد و گفت: دانش آموزان و خانواده‌هاي آنها براي ثبت‌نام و تحصيل در اين مدارس گزينش مي‌شوند

نقشه ترافیک آنلاین تهران

داونلود ویندوز 8.1 به صورت فعال شده Windows 8.1 AIO 20in1 x86/x64 بدون نیاز به اکتیو کردن
پخش زنده شبکه سه
Hulu App Now Available for Windows 10
نقشه آنلاین ترافیک خیابانهای تهران
توضیحات و نحوه استفاده طرحهای تشویقی رنگی ایرانسل
پیش بینی وضعیت جوی و آب و هوای فردای تهران : آپدیت روزانه
قیمت امروز دلار
فروش ایکس باکس وان ایکس ۱ ترابایت xbox one x
---
© Copyright 2012 oonternet.com