نحوه صدور مدرك فارغ‌التحصيلي واحدهاي علوم تحقيقات تغيير كرد
سایت مرجع
تغيير نحوه صدور مدرك فارغ‌التحصيلي واحدهاي علوم تحقيقات
رييس واحد علوم و تحقيقات دانشگاه آزاد با اشاره به اخذ مجوز براي1500 رشته‌ بدون مجوز واحدهاي علوم و تحقيقات، گفت: روند اعطاي مدرك فارغ‌التحصيلي در واحدهاي علوم و تحقيقات دانشگاه آزاد تغيير كرد.
خسرو دانشجو در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با اشاره به اخذ مجوز مشروط براي رشته‌ها و پرديس‌هاي علوم و تحقيقات تا مهر 91، اظهار كرد: در حال حاضر همه رشته‌ها براي دو سال مجوز اخذ کرده‌اند ولی زمانی که بنده مسئوولیت را پذیرفتم حدود 1500 رشته محل در علوم و تحقيقات بدون مجوز فعاليت مي‌كردند.
وي با بيان اينكه در واحد علوم و تحقيقات تهران ميزان رشته‌هاي بدون مجوز بسيار اندك بود، تصريح كرد: در واقع حدود 3 تا 4 رشته در دوره تحصيلات تكميلي مجوز شوراي گسترش وزارت علوم را نداشتند، كه به سرعت نسبت به اخذ مجوز دائم آنها چون امكانات فراهم بود اقدام شد، ولي باقي رشته‌ها به صورت مشروط مجوز دریافت کردند.

تعطيلي واحدهاي علوم تحقيقات در صورت عدم اخذ مجوز تا مهر92
وي با اشاره به كمك و همكاري واحد علوم و تحقيقات تهران به پرديس‌هايي كه به صورت مشروط مجوز دريافت كرده‌اند، خاطرنشان كرد: البته ما هم كمك می‌كنيم تا اين پرديس‌ها امكانات را ارتقا دهند و اعضاي هيات علمي مورد نياز را جذب كنند و اگر واحدها و پرديس‌هاي علوم و تحقيقات شهرستان‌ها نيازهاي خود را به ما اعلام كنند ما اطلاع رساني كرده و دانشجوياني كه در حال فارغ التحصيلي هستند را براي آن واحدها جذب مي‌كنيم.
رييس واحد علوم و تحقيقات دانشگاه آزاد اسلامي افزود: اين كمك‌ها از سوي ما انجام مي‌شود، اما آنها هم بايد تلاش كنند تا بتوانند مجوز دائم اخذ كنند و اگر نتوانند مجوز دائم را تا مهر 92 اخذ كنند، با کسی شوخی نداریم و آن پرديس را تعطيل مي‌كنيم و اجازه نخواهيم داد دانشجوي جديد پذيرش كنند، اما من خيلي اميدوارم و با توجه به كمك‌هايی كه از سوي مسئولين مناطق مي‌شود بعيد مي‌دانم مجوز دائم را اخذ نكنند.

تغيير نحوه صدور مدرك فارغ‌التحصيلي واحدهاي علوم تحقيقات
دانشجو در خصوص وضعيت مدارك فارغ‌التحصيلان واحدهاي بدون مجوز دانشگاه آزاد، گفت: در گذشته واحدهايي كه مجوز نداشتند خود مدركي نمي‌دادند و مدركشان را از طريق واحد علوم و تحقيقات تهران اخذ مي‌كردند و در مدارك هر دو آنها فقط عنوان «واحد علوم و تحقيقات» درج مي‌شد و هيچ تفاوتي بين مدرك فارغ‌التحصيلي دانشجويان واحد علوم تحقيقات تهران و ساير استانها نبود كه اين موضوع بسيار مورد گلايه دانشجويان بود.
رييس واحد علوم تحقيقات دانشگاه آزاد در خاتمه با بيان اينكه اين روند منصفانه نبود، گفت: اين مشكل نيز مرتفع شده و از اين پس مدارك هر واحد علوم تحقيقات با عنوان واحد مربوطه صادر خواهد شد و مدارك پرديس‌هاي علوم تحقيقات نيز تحت نظر واحدهاي جامع همجوار خود مدارك را صادر خواهد كرد.
تغيير نحوه صدور مدرك فارغ‌التحصيلي واحدهاي علوم تحقيقات

داونلود ویندوز 8.1 به صورت فعال شده Windows 8.1 AIO 20in1 x86/x64 بدون نیاز به اکتیو کردن - نسخه نوامبر 2013

داونلود ویندوز 8.1 به صورت فعال شده Windows 8.1 AIO 20in1 x86/x64 بدون نیاز به اکتیو کردن
پخش زنده شبکه سه
Live Home 3D. BeLight Software 3D USA LLC : Free +
وضعیت ترافیک جاده ها
توضیحات و نحوه استفاده طرحهای تشویقی رنگی ایرانسل
پیش بینی وضعیت جوی و آب و هوای فردای تهران : آپدیت روزانه
قیمت امروز دلار
فروش ایکس باکس وان ایکس ۱ ترابایت xbox one x
---
© Copyright 2012 oonternet.com