تقويم آموزشي دانشگاه‌هاي پايتخت منتشر شد : آغاز كلاس‌ها از هفته سوم شهريور
سایت مرجع
تاریخ شروع کلاس دانشگاهها سال 91 شهریور ماه 
دانشگاه صنعتي شريف - دانشگاه تربيت مدرس - دانشگاه علم و صنعت - دانشگاه امير كبير - دانشگاه شهيد بهشتي - دانشگاه علامه طباطبايي - دانشگاه الزهرا - زمان مهر ماه
تقويم آموزشي دانشگاه‌ها براي نيم سال نخست سال تحصيلي 91-92 در شرايطي اعلام شد كه بيشتر دانشگاه‌ها كلاس‌هاي خود را از هفته سوم شهريور ماه آغاز مي‌كنند.
به گزارش سرويس «دانشگاهي» خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، بر اساس تقويم آموزشي دانشگاه تهران، ثبت‌نام در اين دانشگاه از يكم تا هشتم شهريور خواهد بود و كلاس‌هاي دانشگاه در حالي از 25 شهريور آغاز خواهد شد كه دانشجويان از يكم تا چهارم مهرماه فرصت دارند براي حذف يا اضافه واحدهاي خود اقدام كنند.
همچنين زمان حذف تك درس در اين دانشگاه از شش تا هشت آذر، زمان ارزشيابي از 18 تا 29 آذر، پايان كلاس‌ها 13 دي و زمان امتحانات از 16 دي تا يكم بهمن اعلام شده است.

دانشگاه صنعتي شريف
ثبت نام در دانشگاه صنعتي شريف از 11 تا 21 شهريور و شروع كلاس‌ها 25 شهريور خواهد بود. همچنين دانشجويان براي حذف و اضافه از يكم تا چهارم مهر و براي حذف تك درس 28 و 29 آذر ماه را فرصت دارند.
زمان ارزشيابي در اين دانشگاه از 18 تا 25 آذر، پايان كلاس‌ها ششم دي و همچنين دوره امتحانات از 11 تا 30 دي اعلام شده است.

دانشگاه تربيت مدرس
كلاس‌هاي دانشگاه تربيت مدرس در حالي از يكم مهر ماه آغاز مي‌شود كه ثبت ما در اين دانشگاه از 20 شهريور آغاز شده و تا 24 همين ماه نيز ادامه دارد.
همچنين زمان حذف و اضافه در اين دانشگاه نهم و دهم مهرماه خواهد بود.
كلاس‌هاي دانشگاه تربيت مدرس 21 دي ماه پايان يافته و امتحانات اين دانشگاه از 24 دي آغاز شده و تا 11 بهمن ماه ادامه دارد.

دانشگاه علم و صنعت
دانشگاه علم و صنعت نيز در حالي كه از 19 تا 21 شهريور اقدام به ثبت نام دانشجويان خود مي‌كند، مانند اكثر دانشگاه‌ها كلاس‌هاي خود را از 25 شهريور آغاز خواهد كرد.
به گزارش ايسنا، زمان حذف و اضافه در اين دانشگاه يكم تا پنجم مهر، آخرين مهلت حذف اضطراري 15 آذر، پايان كلاس‌ها 13 دي و زمان امتحانات از 24 دي تا 4 بهمن خواهد بود.

دانشگاه امير كبير
ثبت نام در اين دانشگاه 12 و 13 شهريور، شروع كلاس‌ها 18 و زمان حذف و اضافه 26 ماه مذكور خواهد بود.
همچنين زمان حذف اضطراري در اين دانشگاه 12 و 13 آذر، ارزشيابي از 6 تا 24 همين ماه، پايان كلاس‌ها ششم بهمن و دوره امتحانات از 11 تا 24 بهمن اعلام شده است.

دانشگاه شهيد بهشتي
كلاس‌هاي دانشگاه شهيد بهشتي كه ثبت نام دانشجويان خود را از 15 شهريور آغاز مي‌كند، 25 شهريور ماه در حالي آغاز مي‌شود كه دانشجويان تا ثبت نام دانشجويان تا 21 شهريور ماه ادامه دارد.
همچنين دانشجويان اين دانشگاه مي‌توانند از 27 تا 29 شهريور نسبت به حذف و اضافه واحدهاي درسي خود اقدام كنند و تا هشتم آذر نيز براي حذف اضطراري دروس خود فرصت خواهند داشت.
كلاس‌هاي اين دانشگاه 13 ي ماه پايان يافته تا امتحانات اين دانشگاه از 16 تا 30 دي برگزار شود.

دانشگاه علامه طباطبايي
ثبت نام نيم سال نخست تحصيلي 91-92 در دانشگاه علامه طباطبايي از هفتم شهريور آغاز شده و تا 14 همين ماه ادامه دارد؛ اين در حالي است كه اين دانشگاه مانند دانشگاه امير كبير كلاس‌هاي خود را زودتر از ديگر دانشگاه در 18 شهريور آغاز مي‌كند.
به گزارش ايسنا، دانشجويان دانشگاه علامه طباطبايي براي حذف و اضافه از 26 تا 31 شهريور و براي حذف اضطراري تا يكم آذر ماه فرصت دارند.
با پايان يافتن كلاس‌هاي انشگاه در ششم دي ماه امتحانات دانشگاه از نهم دي شروع شده و تا بيستم همين ماه ادامه خواهد داشت.

دانشگاه الزهرا
دانشگاه الزهرا نيز با آغاز ثتب نام از دانشجويان از 18 شهريور كلاس‌هاي خود را 25 همين ماه اغاز خواهد كرد تا دانشجويان براي حذف و اضافه دروس روزهاي هشتم و نهم مهرماه را فرصت داشته باشند.
مهلت حذف اضطراري در اين دانشگاه تا هشتم آذر و دوره ارزشيابي از ششم تا سي‌ام آذر ماه ادامه دارد.
كلاس‌هاي دانشگاه الزهرا 14 دي پايان مي‌يابد تا امتحانات اين دانشگاه از 16 دي تا 4 بهمن برگزار شود.
تاریخ شروع کلاس دانشگاهها سال 91 شهریور ماه 
دانشگاه صنعتي شريف - دانشگاه تربيت مدرس - دانشگاه علم و صنعت - دانشگاه امير كبير - دانشگاه شهيد بهشتي - دانشگاه علامه طباطبايي - دانشگاه الزهرا - زمان مهر ماه

میزبان تماس کد سرویس جدید ایرانسل

داونلود ویندوز 8.1 به صورت فعال شده Windows 8.1 AIO 20in1 x86/x64 بدون نیاز به اکتیو کردن
پخش زنده شبکه سه
Shovel Knight: Treasure Trove $24.99 Windows 10 app
وضعیت ترافیک جاده ها
توضیحات و نحوه استفاده طرحهای تشویقی رنگی ایرانسل
پیش بینی وضعیت جوی و آب و هوای فردای تهران : آپدیت روزانه
قیمت امروز دلار
فروش ایکس باکس وان ایکس ۱ ترابایت xbox one x
---
© Copyright 2012 oonternet.com