ايجاد اشتغال دائم با اجراي طرح بافت تابلوفرش در منازل
سایت مرجع
افتتاح مركز فروشگاهي فرش دستباف اتحاديه سراسري تعاوني‌هاي فرش دستباف كشور
مركز فروشگاهي فرش دستباف اتحاديه سراسري تعاوني‌هاي فرش دستباف كشور با حضور مسئولان و مديران وزارت تعاون در تهران افتتاح شد.
عبدالله بهرامي ـ مديرعامل اتحاديه سراسري تعاوني‌هاي فرش دستباف كشور ـ با بيان اين مطلب در مراسم افتتاح فروشگاه فرش دستباف اين اتحاديه در تهران، گفت: در راستاي حمايت از توليدات تعاوني‌هاي عضو و عرضه مستقيم فرش، راه‌اندازي فروشگاههاي فرش در سه فاز را در دستور كار قرار داديم كه فاز اول آن در تهران به اجرا درآمد و فازهاي دو و سه نيز در شهرهاي اصفهان و آذربايجان شرقي را‌ه‌اندازي خواهند شد.
به گفته وي اين فروشگاهها بهترين مكان براي عرضه مستقيم و بدون واسطه توليدات تعاوني‌هاي فرش است كه سود عايدي را مستقيما نصيب بافنده مي كند و توليدات فرش اعضا از سراسر كشور از طريق اين فروشگاهها عرضه مي شود.
بهرامي يكي ديگر از برنامه‌هاي اتحاديه را توليد و بافت فرشهاي بزرگ پارچه ذكر كرد و گفت: در همين راستا اخيرا با همكاري خوب تعاوني‌هاي فرش دستباف در اصفهان كار بافت فرش بزرگ پارچه كف ابريشم به اتمام رسيد.

مديرعامل اتحاديه سراسري تعاوني‌هاي فرش دستباف كشور ادامه داد: توليد فرشهاي بزرگ پارچه اشتغالزايي و ارزش افزوده بالايي دارند به نحوي كه در توليد فرش بزرگ پارچه اصفهان50 نفر به طور ثابت مدت يكسال مشغول بافت بودند.
وي همچنين از ايده بافت تابلوفرش در قالب مشاغل خانگي خبرداد و گفت: با توجه به كاهش تعداد بافندگان و بالا رفتن هزينه‌ها، اغلب قاليبافان تك بافت شده و كارگاههاي فرش نيز كوچك شده‌اند؛ از اين رو تصميم گرفتيم تا بافت تابلو فرشها را با همكاري مركز ملي فرش آغاز كنيم.
به گفته بهرامي بافندگان و كساني كه در آپارتمانها سكونت دارند مي توانند با اجراي اين طرح و تامين مواد اوليه مورد نياز بدون كمترين هزينه‌اي به تابلوبافي مشغول شوند و يك اشتغال دائمي را به وجود آورند.

به گزارش ايسنا، مديرعامل اتحاديه سراسري تعاوني‌هاي فرش دستباف كشور در بخش ديگري از سخنان خود با قدرداني از حمايت همه جانبه وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعي به ويژه معاونت امور تعاوني‌هاي وزارتخانه از اتحاديه‌هاي سراسري و تعاوني‌هاي فرش دستباف، گفت: يكي از برنامه‌هاي مورد توجه معاونت امور تعاوني‌ها " اتحاديه‌محوري" بوده و در اين راستا حمايت گسترده‌اي از اتحاديه‌هاي سراسري صورت داده است.
وي بزرگترين دغدغه دفتر تعاوني‌هاي توليد را كمك به حل مشكلات اين تعاوني‌ها عنوان كرد و گفت: دفتر تعاوني‌هاي توليدي با اعطاي تسهيلات يارانه‌اي و حمايتهاي مالي در جهت رفع كمبودها و تقويت و توسعه تعاوني‌هاي توليدي اهتمام ورزيده است.
به اعتقاد بهرامي عليرغم برخي تصورات كه ادغام وزارت تعاون را ضربه بزرگي به بخش تعاون قلمداد مي كردند، وزارت تعاون پس از ادغام اهتمام بيشتري در حمايت از تشكل‌هاي تعاوني به ويژه توليدي از خود نشان داد.
وي در پايان راه‌اندازي فروشگاههاي فرش را در عرضه مستقيم توليدات تعاوني‌ها موثر خواند و درعين حال افزود: اين مراكز نمي توانند به تنهايي پاسخگوي سه هزار بافنده فرش در سراسر كشور باشند،‌ از اين رو هر استان مي تواند پايگاهي براي عرضه توليدات اعضا در همان استان باشد و تجار فرش نيز به طور اختصاصي نسبت به خريد فرش اقدام كنند.
افتتاح مركز فروشگاهي فرش دستباف اتحاديه سراسري تعاوني‌هاي فرش دستباف كشور

نقشه ترافیک آنلاین تهران

قیمت فروش ps5 2016
پخش زنده شبکه سه
Pyramid Solitaire Saga ; Windows 10 App
نقشه آنلاین ترافیک خیابانهای تهران
توضیحات و نحوه استفاده طرحهای تشویقی رنگی ایرانسل
پیش بینی وضعیت جوی و آب و هوای فردای تهران : آپدیت روزانه
قیمت امروز دلار
فروش ایکس باکس وان ایکس ۱ ترابایت xbox one x
---
© Copyright 2012 oonternet.com