چگونگي لغو ممنوعيت خروج از كشور بدهكاران مالياتي
سایت مرجع
بدهكاران مالياتي ممنوع‌الخروج مي‌توانند براي مشخص كردن تكليف بدهي خود و تقسيط آن به سازمان امور مالياتي مراجعه كنند تا ممنوع الخروجی آنها برطرف شود
معاون ماليات‌هاي مستقيم سازمان امور مالياتي با تشريح چگونگي رفع ممنوعيت خروج از كشور موديان مالياتي بدهكار گفت: بدهكاران مالياتي ممنوع‌الخروج مي‌توانند براي مشخص كردن تكليف بدهي خود و تقسيط آن به سازمان امور مالياتي مراجعه كنند تا ممنوع الخروجی آنها برطرف شود.
حسين وكيلي در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) در خصوص ممنوعيت خروج از كشور موديان مالياتي بدهكار اظهار كرد: اگر چه سازمان امور مالیاتی می‌تواند كسانی را كه بدهی مالیاتی بیش از یك میلیون تومان داشته باشند اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی، ممنوع‌الخروج كند، اما ما علاقمندیم مؤدیان مالیاتی با مراجعه به ادارات امور مالیاتی، با استفاده از حداکثر تسهیلات و تشویقات قانونی هیچگونه مشکل مالیاتی نداشته و ممنوع الخروج هم نشوند.
وي اعلام كرد: سازمان امور مالیاتی آمادگی دارد با اعمال مساعدت‌های قانونی بدهكاران مالياتي ممنوع‌الخروج که براي مشخص كردن تكليف بدهي خود و تقسيط آن به سازمان امور مالياتي مراجعه كنند مشكلات آنها را برطرف كند.
بدهكاران مالياتي ممنوع‌الخروج مي‌توانند براي مشخص كردن تكليف بدهي خود و تقسيط آن به سازمان امور مالياتي مراجعه كنند تا ممنوع الخروجی آنها برطرف شود

نقشه ترافیک آنلاین تهران

داونلود ویندوز 8.1 به صورت فعال شده Windows 8.1 AIO 20in1 x86/x64 بدون نیاز به اکتیو کردن
پخش زنده شبکه سه
download Minecraft for Windows 10
وضعیت ترافیک جاده ها
توضیحات و نحوه استفاده طرحهای تشویقی رنگی ایرانسل
پیش بینی وضعیت جوی و آب و هوای فردای تهران : آپدیت روزانه
قیمت امروز دلار
فروش ایکس باکس وان ایکس ۱ ترابایت xbox one x
---
© Copyright 2012 oonternet.com