ثبت‌نام آرم‌هاي طرح ترافيك سال ۹۲ از نيمه اول آبان آغاز مي‌شود
سایت مرجع
ثبت نام طرح ترافیک
معاون اجرايي سازمان حمل و نقل و ترافيك شهرداري تهران زمان ثبت‌نام اينترنتي متقاضيان دريافت دريافت آرم طرح ترافيك سال 92 را اعلام كرد.
مهندس وحيد نوروزي روز يكشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار «شهري» خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) با اشاره به اينكه ثبت‌نام آرم‌هاي طرح ترافيك سال 92 همانند سال گذشته به صورت اينترنتي خواهد بود گفت:‌ ثبت‌نام براي آرم‌هاي طرح ترافيك سال 92 از نيمه اول آبان ماه آغاز مي‌شود.

وي افزود: بر اساس آخرين تغييرات صورت گرفته سهميه آرم‌هاي طرح ترافيك سال آينده بدون تغيير همان 98 هزار و 200 فقره است كه بخشي از آن به صورت روزانه و هفتگي به فروش خواهد رسيد.
معاون اجرايي سازمان حمل و نقل و ترافيك شهرداري تهران در خصوص قيمت آرم‌هاي طرح ترافيك سال 92 نيز به ايسنا گفت: لايحه مربوطه در اين خصوص تدوين شده است و بزودي به شوراي شهر تهران ارائه مي‌شود.

وي پرداخت عوارض و ‌داشتن معاينه فني معتبر را از الزامات ثبت‌نام اينترنتي آرم‌هاي طرح ترافيك سال 92 عنوان و تصريح كرد: هم‌اكنون 104 معبر شهر تهران در محدوده طرح ترافيك با 300 دستگاه دوربين كنترل مي‌شود كه خودروهاي متخلف در اين محدوده به صورت الكترونيكي اعمال قانون مي‌شوند.
ثبت نام طرح ترافیک

کد تغییر صدای مکالمات ایرانسل - سرویس جدید ایرانسل

قیمت فروش ps5 2016
پخش زنده شبکه سه
NFL on Windows © 2015 Microsoft Corporation
نقشه آنلاین ترافیک خیابانهای تهران
توضیحات و نحوه استفاده طرحهای تشویقی رنگی ایرانسل
پیش بینی وضعیت جوی و آب و هوای فردای تهران : آپدیت روزانه
قیمت امروز دلار
فروش ایکس باکس وان ایکس ۱ ترابایت xbox one x
---
© Copyright 2012 oonternet.com