تور ماهی‌گیران مازندرانی در خزر پهن شد
سایت مرجع
شروع فصل صید ماهیان استخوانی دریای خزر
مدیرکل شیلات مازندران گفت: صید ماهیان استخوانی دریای خزر در مازندران آغاز شد.
حسن حبیب‌نژاد در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه مازندران، بیان کرد: صید ماهیان استخوانی دریای خزر در استان آغاز شد تا ماهی سفید دوباره زینت‌بخش سفره ایرانیان شود.
وی با بیان اینکه 4200 صیاد مازندرانی در قالب 54 شرکت تعاونی از روز پنج‌شنبه 20 مهرماه به امید کسب روزی حلال تورهای خود را در دریا پهن کردند، گفت: امسال بیش از 45 میلیون قطعه بچه ماهی سفید با هدف بازسازی ذخایر ارزشمند آبزیان دریای خزر در رودخانه های منتهی به دریا در این استان رهاسازی شد.

مدیرکل شیلات مازندران یادآور شد: برنامه صید شیلات استان در سال جاری 10 هزار و 800 تن انواع ماهی استخوانی است.
حبیب‌نژاد با اشاره به اینکه شعار امسال شیلات مازندران توسعه پایدار صید و صیادی با رعایت قوانین و مقررات است، افزود: در این زمینه شیلات مازندران همچون گذشته انتظار دارد تا جامعه آگاه و آینده‌نگر صیادی با حفظ قوانین و مقررات و نیز صید مسئولانه در کنار شیلات در امر حفظ و حراست از منابع و ذخایر و نیز بازسازی مشارکت فعال داشته باشند.
وی خاطرنشان کرد: مبلغ 6.5 میلیارد ریال از محل اعتبارات عمرانی ملی و استانی در جهت ارتقاء و ساماندهی صید و صیادی استان هزینه شده، ضمن اینکه بیش از یک میلیارد و 150 میلیون تومان آلات و ادوات صید و صیادی نیز توسط اتحادیه شرکت‌های تعاونی پره استان خریداری و بین شرکت‌ها توزیع شده است.

مدیرکل شیلات مازندران اظهار کرد: در فصل صید سال قبل حدود 7200 تن ماهی استخوانی به ارزش اقتصادی 580 میلیارد ریال معادل 58 میلیارد تومان در مازندران صید و به بازار عرضه شد.
حبیب‌نژاد با اعلام اینکه فصل صید ماهیان استخوانی دریای خزر از بیستم مهرماه آغاز و تا 15 فروردین سال آینده ادامه خواهد داشت افزود: ماهی سفید، کپور دریایی و کفال عمده‌ترین ماهیان استخوانی دریای خزر در سبد صیادان هستند.
شروع فصل صید ماهیان استخوانی دریای خزر

داونلود ویندوز 8.1 به صورت فعال شده Windows 8.1 AIO 20in1 x86/x64 بدون نیاز به اکتیو کردن - نسخه نوامبر 2013

قیمت فروش ps5 2015
پخش زنده شبکه سه
Karaoke One
نقشه آنلاین ترافیک خیابانهای تهران
توضیحات و نحوه استفاده طرحهای تشویقی رنگی ایرانسل
پیش بینی وضعیت جوی و آب و هوای فردای تهران : آپدیت روزانه
قیمت امروز دلار
فروش ایکس باکس وان ایکس ۱ ترابایت xbox one x
---
© Copyright 2012 oonternet.com