آدرس اصلی وب سایت رسمی شركت بيمه كارآفرين
سایت مرجع
آدرس و شماره تلفن جدید بیمه کارآفرین
شركت بيمه كارآفرين يكي از نخستين شركت هاي بيمه خصوصي است كه پس از انقلاب در چارچوب قانون تأسيس مؤسسات بيمه غير دولتي و قانون تجارت در تاريخ 27/12/1381 به شماره 200845 به ثبت رسيده و با اخذ مجوز از بيمه مركزي ايران فعاليت خود را در سطح كشور آغاز نموده است .

فلسفه تاسيس :گروهي از كارآفرينان فرهيخته و صاحب نام صنعت بيمه و بانك با شركت گروهي از كارآفرينان مهندسي صنايع ساختمان و معماران اقتصادي كشور دست به دست يكديگر داده با هدف تغيير ريشه اي ساختار سنتي در حال سكون صنعت بيمه و استقرار توسعه پايدار و خلاق در اين صنعت با استفاده از منطق تحول و روشهاي نوين با به كارگيري ابزارهاي فني مديريتي وسيستماتيك قابل بهره برداري از ساختار متحول بازار بين المللي بيمه ، بيمه كارآفرين را بنا نهادند.

اهداف شركت:
1-حاكميت شركتي
2-مشتري محوري و تكريم ارباب رجوع
3-بيمه گري با بكارگيري ابزارهاي حرفه اي
4-خلاقيت و ابداع طرح هاي نو مطابق با نياز هاي يك جامعه پيشرفته
5- آموزش مداوم كاركنان در كليه سطوح

توان مالي شركت :
سرمايه شركت بالغ بر 400ميلياردريال و ذخاير فني آن در پايان سال 1389 بالغ بر 1138 ميليارد ريال بوده است. سهامداران شركت،بانك كارآفرين،گروههاي ساختماني، صنعتي و خدماتي و تعدادي از برجسته ترين كارشناسان صنعت بيمه مي باشند كه 65 درصد از سهام متعلق به اين گروهها و 35 درصد از طريق پذيره نويسي عام تامين شده است .
دارائيهاي شركت درپايان سال 1389 بالغ بر 3261 ميليارد ريال بوده است.

موضوع فعاليت شركت :
*انجام عمليات بيمه اي مستقيم در انواع بيمه هاي زندگي و غير زندگي .
*سرمايه گذاري از محل سرمايه و ذخاير و اندوخته هاي فني و قانوني در چارچوب ضوابط مصوب شوراي عالي بيمه .
*قبول ريسك بصورت اتكائي از شركتهاي بيمه داخلي

توان فني و تخصصي:
اين شركت با بهره گيري از مديران و كارشناسان كارآمد و متخصص و مجرب كه بين 20 تا 40 سال پيشينه فعاليت در سطوح بالاي مديريتي در صنعت بيمه كشور داشته و در برنامه ريزيهاي كلان اين صنعت مشاركت داشته اند ، آمادگي دارد كاملترين پوششهاي بيمه اي و مناسب ترين شرايط و مطلوب ترين خدمات را در كليه رشته هاي بيمه از جمله بيمه هاي باربري ( صادراتي ، وارداتي ، داخلي ) آتش سوزي ( صنعتي ، تجاري ، خدماتي و مسكوني ) اتومبيل ( بدنه ، شخص ثالث و سرنشين ) اشخاص ( عمر گروهي ، عمر و سرمايه گذاري ، حوادث و درمان ) ، مهندسي ، مسئوليت ، اعتباري و بيمه هاي نفت و انرژي ارائه نمايد.
شركت بيمه كارآفرين نخستين شركت بيمه بخش خصوصي است كه توانسته است پوششهاي اتكايي خود را از معتبرترين بيمه گران جهان اخذ نمايد و با تحصيل پوشش هاي اتكايي قادر است انواع ريسك هاي صنعتي و غير صنعتي را با هر ميزان سرمايه تحت پوشش قرار دهد.

پرسنل و كارشناسان:
با علم به اين واقعيت كه رسالت خطير حساس و پر مسئوليتي را به عهده گرفته ايم از ابتدا سعي نموديم در زمينه استخدام كاركنان ،بهترين هاي موجود را در سطوح كارشناسي و كارشناسي ارشد مرتبط با اين حرفه دعوت نماييم ،تحت آموزش قرار دهيم و بعد در كنار نخبگان صنعت كه سرمايه معنوي اين شركت مي باشند به كار گماريم.اينك به تدريج هدف ما به بار نشسته است .
در حال حاضر تعداد كاركنان به 483 نفر رسيده كه از اين تعداد 176 نفر در تهران و بقيه در شعب و واحدهاي صدور شركت در سراسر كشور در خدمت مشتريان گرامي ميباشند.

شعب فعال :
بيمه كارآفرين علاوه بر واحدهاي ستادي و شعبه مركزي تهران در25 مركز استان و شهرستان داراي شعبه مي باشد :
شعب شركت در مراكز استانهاي اصفهان - آذربايجان شرقي - آذربايجان غربي - فارس - مازندران- اردبيل - چهار محال و بختياري - همدان - خراسان رضوي- قزوين - يزد - كرمان - هرمزگان- خوزستان - سمنان - مركزي - خراسان شمالي- كرمانشاه - كردستان - البرز- قم - بوشهر گرگان- زنجان و شهرستان كاشان فعاليت دارند .

تعداد نمايندگيها:
در حال حاضر تعداد نمايندگيهاي حقيقي و حقوقي شركت در تهران و شهرستانها 1466 مي باشد كه از اين تعداد 180 نمايندگي در تهران و 1020 نمايندگي در شهرستانها فعاليت دارند .
همچنين شركت از خدمات كارگزاران بيمه در سراسر كشور برخوردار مي باشد.

آدرس دفتر مرکزي: تهران، ميدان آرژانتين، خيابان احمد قصير، کوچه هفدهم، شماره 5
شماره تلفن تماس : 34-88723830
دورنگار / فکس : 41-88723840
آدرس و شماره تلفن جدید بیمه کارآفرین

داونلود ویندوز 8.1 به صورت فعال شده Windows 8.1 AIO 20in1 x86/x64 بدون نیاز به اکتیو کردن - نسخه نوامبر 2013

داونلود ویندوز 8.1 به صورت فعال شده Windows 8.1 AIO 20in1 x86/x64 بدون نیاز به اکتیو کردن
پخش زنده شبکه سه
Hulu App Now Available for Windows 10
وضعیت ترافیک جاده ها
توضیحات و نحوه استفاده طرحهای تشویقی رنگی ایرانسل
پیش بینی وضعیت جوی و آب و هوای فردای تهران : آپدیت روزانه
قیمت امروز دلار
فروش ایکس باکس وان ایکس ۱ ترابایت xbox one x
---
© Copyright 2012 oonternet.com