هیس دخترها فریاد نمی‌زنند - هیچ کجا هیچ کس - فرزند چهارم - دهلیز - جا به جا
سایت مرجع
فیلم جدید هیس دخترها فریاد نمی‌زنند هیچ کجا هیچ کس فرزند چهارم دهلیز جا به جا
کارگردان‌های فیلم‌های اکران عید فطر در یادداشتی درباره‌ی فیلم‌هایشان به اظهارنظر پرداختند.
به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، بهروز شعیبی کارگردان فیلم « دهلیز » درباره اولین ساخته سینمایی‌اش نوشت: «خوشحالم که سینما را با « دهلیز » آغاز می‌کنم- کارگردانی سینما- قصه‌ای که آدم‌هایش را می‌شناسم،‌ دغدغه‌ام هستند و به آنها مدیونم و این فیلم را در کنار بهترین گروه کار کردم. خیلی سعی کردم عضو خوبی در این گروه باشم.»

وحید موسائیان کارگردان فیلم « فرزند چهارم » هم نوشت:«وقتی برای اولین‌بار در اوج قحطی در سال 2011 به سومالی رفتم می‌خواستم یک فیلم مستند بسازم اما با دیدن مادرانی که مجبور می‌شوند از بین بچه‌هایشان دست به انتخاب وحشتناکی بزنن و برای نجات یکی از آنها دیگری را در بیابان رها کنند، تصمیم گرفتم فیلمنامه‌ای بنویسم هرچند که هیچ داستان و فیلمی نمی‌توانست رنج آن مادران را به تصویر بکشد.»

ابراهیم شیبانی سازنده فیلم « هیچ کجا هیچ کس » درباره فیلمش نوشت:«آنجا که اعتماد می‌میرد‌ و تعصب‌ها و عرف‌ها عاملی برای سکوت در یک رابطه باشد‌، جایی است برای رشد کینه‌ها و کنایه‌ها و در چنین شرایطی ست که رابطه‌ها به تاریکی می‌گرایند.

فیلم مخاطب را به آرامی و عمق اتفاق‌ها می‌برد و مدام به بیننده یادآوری می‌کند که می‌توانی هر یک از این شخصیت‌ها باشی و شاید اکنون باشی.»

پوران درخشنده هم که با فیلم « هیس دخترها فریاد نمی‌زنند » در اکران عیدفطر حاضر است در کاتالوگ جشنواره سی و یک فجر درباره فیلمش نوشت:«هیس دختر‌ها فریاد نمی‌زنند بی‌توجهی، سهل‌انگاری پدر و مادر شیرین هشت ساله،‌ واقعه‌ای را برای او رقم می‌زند. زخم آن‌سال‌ها بر روح او باقی می‌ماند و همه زندگی‌اش را تحت‌الشعاع خود قرار می‌دهد. آنچه این زخم را عمیق‌تر می‌کند و واقعه را به فاجعه ختم می‌نماید آن است که دخترک هیچ کس را نمی‌یابد تا درد و دلش را با او در میان بگذارد... »

« جا به جا » به کارگردانی علی توکل نیا دیگر فیلم اکران عید فطر است که در جشنواره‌ی فیلم فجر حضور نداشت و مضمونی کمدی دارد.
فیلم جدید هیس دخترها فریاد نمی‌زنند هیچ کجا هیچ کس فرزند چهارم دهلیز جا به جا

داونلود ویندوز 8.1 به صورت فعال شده Windows 8.1 AIO 20in1 x86/x64 بدون نیاز به اکتیو کردن - نسخه نوامبر 2013

قیمت فروش ps5 2015
پخش زنده شبکه سه
Shovel Knight: Treasure Trove $24.99 Windows 10 app
وضعیت ترافیک جاده ها
توضیحات و نحوه استفاده طرحهای تشویقی رنگی ایرانسل
پیش بینی وضعیت جوی و آب و هوای فردای تهران : آپدیت روزانه
قیمت امروز دلار
فروش ایکس باکس وان ایکس ۱ ترابایت xbox one x
---
© Copyright 2012 oonternet.com