احتمال زوج وفرد شدن تردد در جاده چالوس تا پیش از پایان سال
سایت مرجع
طرح زوج و فرد جاده چالوس
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی , مومنی در پاسخ به سوال ایسنا در خصوص تدابیر پلیس برای جاده چالوس و ترافیک‌ روزهای پایانی هفته در این مسیر گفت: 10 میلیون نفر در شمال البرز و بیش از این میزان نیز در جنوب آن سکونت دارند اما یک مسیر کامل جدا برای مسافرت این میزان جمعیت وجود ندارد و این امر موجب شده زندگی عادی مردم در شمال کشور نیز با اختلال جدی مواجه شود.

وی با تاکید بر اینکه درخواست پلیس از دولت این است که هرچه سریعتر طرح‌های نیمه تمام در جاده‌های فیروزکوه و هراز، 12 کیلومتر از آزادراه قزوین – رشت و آزادراه در دست ساخت تهران – شمال که سالهاست به اتمام نرسیده هرچه سریعتر تکمیل و اجرایی شوند افزود: در غیر این صورت پلیس ناگزیر است علیرغم میل باطنی خود محدودیت‌هایی را برای جاده‌های منتهی به استان‌های شمالی اعمال کند.

رییس پلیس راهور ناجا با تاکید بر اینکه هم اکنون در روزهای پایانی هفته پلیس نسبت به یکطرفه کردن جاده‌های چالوس و هراز اقدام می‌کند، گفت: این امر مشکلاتی را برای ساکنان این مناطق ایجاد می‌کند اما با توجه به اینکه همین امر هم نمی‌تواند پاسخگو باشند پلیس محدودیت‌های جدیدی را در دست بررسی دارد که مهم ترین آنها اجرای طرح زوج و فرد در روزهای پایانی هفته در جاده چالوس است که قطعا پس از نهایی شدن طرح جزئیات آن اعلام خواهد شد.

وی در پاسخ به سوالی در خصوص زمان اجرای این محدودیت گفت: قطعا قبل از پایان سال به صورت آزمایشی یکی از این طرح‌ها را در جاده چالوس اجرا می‌کنیم و اگر این طرح موفقیت آمیز باشد به سایر جاده‌های مشکل‌دار خصوصا جاده‌های منتهی به استان‌های شمالی نیز توسعه خواهد یافت.

به گفته مومنی اجرای این طرح در عید نوروز به صورت کامل انجام خواهد شد که امیدواریم با انجام آن بتوانیم بخش زیادی از مشکلات ترافیکی این مسیر را برطرف کنیم.

وی در عین حال بازهم تاکید کرد: انتظار داریم تا وزارت راه نسبت به احداث یک جاده ایمن و مجزا برای سفر به استانهای شمالی اقدام کند چرا که در غیر این صورت پلیس برای رفاه حال مسافران مجبور است علیرغم میل باطنی خود محدودیت‌های ترافیکی را در جاده‌ها افزایش دهد.
طرح زوج و فرد جاده چالوس

داونلود ویندوز 8.1 به صورت فعال شده Windows 8.1 AIO 20in1 x86/x64 بدون نیاز به اکتیو کردن - نسخه نوامبر 2013

داونلود ویندوز 8.1 به صورت فعال شده Windows 8.1 AIO 20in1 x86/x64 بدون نیاز به اکتیو کردن
پخش زنده شبکه سه
Shovel Knight: Treasure Trove $24.99 Windows 10 app
وضعیت ترافیک جاده ها
توضیحات و نحوه استفاده طرحهای تشویقی رنگی ایرانسل
پیش بینی وضعیت جوی و آب و هوای فردای تهران : آپدیت روزانه
قیمت امروز دلار
فروش ایکس باکس وان ایکس ۱ ترابایت xbox one x
---
© Copyright 2012 oonternet.com