افتتاح کامل بزرگراه ساحلی خزر تا پایان سال ۹۴
سایت مرجع
معاون ساخت و توسعه شبکه‌ راه‌های شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور
معاون ساخت و توسعه شبکه‌ راه‌های شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور از اختصاص حدود 140 میلیارد تومان اعتبار برای پروژه بزرگراه ساحلی دریای خزر در سال جاری خبر داد و گفت: از این پروژه محدوده گرگان - بجنورد باقی مانده که تا پایان سال 94 به طور کامل افتتاح می‌شود.
خیرالله خادمی در گفت‌و‌گو با خبرنگار راه خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) اظهار کرد: طول مسیر بزرگراه ساحلی دریای خزر که از آستارا شروع می‌شود و از رشت، ساری، گرگان، بجنورد عبور می کند و به مشهد متصل می‌شود حدود 1500 کیلومتر است که ساخت حدود 140 کیلومتر آن باقی مانده است.

وی گفت: اعتبار مورد نیاز برای اتمام کل این پروژه حدود 250 میلیارد تومان به غیر از هزینه کنارگذر شهرهاست.
خادمی با بیان اینکه ساخت این بزرگراه از حدود 17 سال گذشته آغاز شده است، افزود: از کل مسیر، محدوده گرگان به بجنورد باقی مانده که این کریدور ساحلی دریای خزر در واقع مسیر سیاحتی برای کشور است و تا پایان سال 94 به طور کامل افتتاح می‌شود و زیر بار می‌رود.

معاون شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل ایجاد بزرگراه دریای خزر را موجب روان‏‌سازی ترافیک ساحلی شمال کشور عنوان و اظهار کرد: با توجه به حضور میلیونی مسافران نوروزی در نوار ساحلی استان‏‌های شمالی کشور، ایجاد این بزرگراه دریایی می‏‌تواند موجب هدایت این ترافیک به دریا شود و از تلفات جانی و مالی قابل ملاحظه آن بکاهد.
عضو هیات مدیره شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور با بیان اینکه این طرح علاوه بر ایجاد هزاران شغل مستقیم دارای مزایای متعددی از جمله جذب سرمایه‏ گذاران داخلی و خارجی، کاهش مصرف سوخت و افزایش سرعت جا‏بجایی ساحل‏ نشینان و گردشگران می شود، گفت: افزایش امنیت راه‏‌ها، کاهش تخریب محیط زیست و ترافیک در نوار ساحلی شمال کشور، کاهش حوادث تصادفات در نوار ساحلی و ساماندهی و بهینه‏ سازی سفرها و گردشگری در نوار ساحلی شمال کشور از دیگر مزایای راه‌اندازی این بزرگراه محسوب می‌شود.
معاون ساخت و توسعه شبکه‌ راه‌های شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور

PlayStation 5 series 1300 1315 1316 Prices

قیمت فروش ps5 2016
پخش زنده شبکه سه
NFL on Windows © 2015 Microsoft Corporation
وضعیت ترافیک جاده ها
توضیحات و نحوه استفاده طرحهای تشویقی رنگی ایرانسل
پیش بینی وضعیت جوی و آب و هوای فردای تهران : آپدیت روزانه
قیمت امروز دلار
فروش ایکس باکس وان ایکس ۱ ترابایت xbox one x
---
© Copyright 2012 oonternet.com