مدیریت و ویرایشگر تصاویر با Zoner Photo Studio Pro v14.0.1.3 Portable
سایت مرجع
Zoner Photo Studio Pro v14.0.1.3 Portable
نرم افزاری که پیش روی شما کاربران کمیاب قرار دارد جدیدترین ابزار مدیریت تصاویر به شمار می رود. آیا قبلا از هر نر م افزاری که استفاده می کردید راضی بوده اید؟ آیا آن نرم افزار تمامی خواسته های شما را برآورده ساخته است. با Zoner Photo Studio دیگر هیچ ناراحتی و کوچکترین مشکلی نخواهید داشت. در حقیت با استفاده از این ابزار تمامی نرم افزار های لازم برای مدیریت و ویرایش را در یک نرم افزار خلاصه کرده اید. اما امکانات این نرم افزار را باید در ۶ بخش مورد بررسی قرار داد.
جادوی عکاسی دیجیتالی را کشف کنید: Zoner Photo Studio تمامی قابلیت های یک ابزار کامل را برای کار با دوربین های دیجیتالی را در اختیار کاربران قرار می دهد. این نرم افزار کاربران را قادر می سازد تا تصاویر خود را مورد ویرایش قرار دهد و با جدیدترین و زیباترین افکت ها آرایش نماید. سادگی در آرشیو کردن و سازماندهی تصاویر یکی دیگر از قابلیت های مهم این ابزار محسوب می شود. سرعت انجام کارها و سرعت خود نرم افزار و در کل انعطاف پذیری آن فوق العاده بالا بوده و همین امر باعث سرعت عملکرد کاربران هم برای کلیه اعمال خواهد شد.
درجه بندی حرفه ای: Zoner Photo Studio برای عکاسانی که به محیطی کامل و انعطاف پذیر نیاز دارند بهترین امکانات با جدیدترین تکنولوژی ها را فراهم می آورد. لایه های جدید ویرایشی با آپشن های کامل را در اختیار کاربران قرار می دهد. از اکثر استاندارد های رایج نظیر (RAW, HDR, DNG, 16-bit/channel, EXIF, IPTC, XMP و … ) پشتیبانی کامل می کند. همچنین این نرم افزار از فناوری پردازشی MMX که در سی پی یو های جدید و به اصطلاح چند هسته به روز رسانی و تغییر کرده است پشتیبانی کاملی را به عمل می آورد. مدیریت رنگ ها و پشتیبانی از نهایت کیفیت در استفاده رنگ ها که ۴۸ رنگ در کوچکترین ذره از تصاویر می باشد،کیفیتی مثال زدنی را برای تصاویر و عکس های کاربران تضمین می کند.

تمامی خواسته ها در یک بسته: Zoner Photo Studio شامل ابزارهایی است که به کاربرانش این امکان را می دهد تا مدیریتی کامل بر تصاویر خود داشته باشند. در حقیقت این نرم افزار می تواند تمامی نیازهای کاربر را برآورده سازد.
پشتیبانی از GPS: نرم افزار Zoner Photo Studio قابلیت بسیار جالب را به کاربران هدیه می دهد. قابلیتی که در کمتر نرم افزاری یافت می شود و آن هم پشتیبانی از GPS است. با این وجود کاربران به سادگی می توانند تمامی اتفاقات رخ داده شده را در سراسر دنیا به صورت تصاویر دریافت کنند، البته این قابلیت زمانی فعال خواهد بود که هم اینترنت قابل دسترس باشد و هم این که با محصول گوگل یعنی Google Map هماهنگ شود.
گالری مخصوص وب سایت ها: Zoner Photo Studio در زمینه تصاویر و به کارگیری آن در وب سایت ها هم ابزاری مناسب پیشکش کرده است . با توجه به این که امروزه تصاویر یکی از عوامل افزایش بازدیدکننده است این نرم افزار قابلیتی را به کاربران ارائه می دهد تا با صرف کمترین زمان بهترین گالری ها را پدید آورند . این کار تنها با چند عمل کلیک کردن صورت می گیرد بدون این که حتی نیاز به یک کلمه برنامه نویسی باشد.
و در نهایت هم ویرایشگری با امکاناتی بسیار مناسب: Zoner Photo Studio در کنار ابزارهای مدیریتی، امکاناتی بسیار مناسب برای ویرایش تصاویر را هم در اختیار کاربران قرار می دهد تا آن ها با به کار گیری افکت ها و براش هایی زیبا و متعدد تصاویری زیباتر را هم پدید آورند.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Zoner Photo Studio v14.0 Professional :
- مدیریت بسیار آسان و کامل بر روی تصاویر
- پشتیبانی از اکثر فرمت های موجود و رایج
- پشتیبانی از GPS به کمک Google Map
- کیفیت بسیار بالا در خروجی تصاویر
- سازگاری با سیستم های ۶۴ بیتی (جدید)
- ساخت گالری تصاویر برای وب سایت ها
- اضافه شدن قابلیت های جدید نظیر کاتالوگ ها برای مدیریت ساده تر (جدید)
- ویرایشگری بسیار مناسب با امکانات نبستا بالا
- براش ها و افکت های زیبا و متعدد
- ماژول RAW بهینه شده تر از قبل (جدید)
- ساخت فایل ها با فرمت PDF از تصاویر
- توانایی رایت تصاویر بر روی انواع لوح های فشرده
- توانایی ارسال تصاویر بروی وب سایت ها
- پشتیبانی از بسیاری فرمت صوتی و تصاویر و به نمایش در آوردن هریک از این فرمت ها
- قابلیت طراحی و نقاشی با وجود Zoner Draw 5
- قابلیت ارسال عکس ها به پست های الکترونیکی
- سازگاری با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب ۷
- و …
Zoner Photo Studio Pro v14.0.1.3 Portable

میزبان تماس کد سرویس جدید ایرانسل

داونلود ویندوز 8.1 به صورت فعال شده Windows 8.1 AIO 20in1 x86/x64 بدون نیاز به اکتیو کردن
پخش زنده شبکه سه
BINGO Blitz - Free Bingo Free Windows 10 App
نقشه آنلاین ترافیک خیابانهای تهران
توضیحات و نحوه استفاده طرحهای تشویقی رنگی ایرانسل
پیش بینی وضعیت جوی و آب و هوای فردای تهران : آپدیت روزانه
قیمت امروز دلار
فروش ایکس باکس وان ایکس ۱ ترابایت xbox one x
---
© Copyright 2012 oonternet.com