كي روش برنامه های تیم ملی تا سال ۹۲ را ارائه کرد
سایت مرجع
برنامه های تیم ملی فوتبال ايران تا سال 92 اعلام شد
نشست اعضای ستاد راهبردی تیم ملی فوتبال صبح امروز(دوشنبه) در آکادمی ملی فوتبال برگزار و طي آن برنامه های تیم ملی فوتبال ايران تا سال 92 اعلام شد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، در این نشست که با حضور رئیس و دبیرکل فدراسیون به همراه اعضای این ستاد و کادر فنی تیم ملی برگزار شد سرمربی تیم ملی برنامه های پیشنهادی خود را تا خرداد ماه سال 92 ارائه کرد.

در ابتدای نشست علی کفاشیان ضمن تبریک سال نو به کلیه اعضا و بیان این مطلب که این نشست دومین جلسه ستاد است، گفت كه اعضای این ستاد از اجزای اصلی و اجرایی فدراسیون هستند و در این جلسه وظایف هر گروه را به طور کامل مشخص می شود.

در ادامه كارلوس کی روش نيز گفت: با توجه به نشست قبلی، کادر فنی تیم ملی برنامه ها، نیاز ها و خواسته های خود را به صورت یک برنامه پیشنهادی در این نشست ارائه می کند و همانطور که پیش از این نیز گفتم این برنامه ها باید به تصویب فدراسیون فوتبال برسد و از کلیه اعضا می خواهم که تمام تلاششان را برای کمک به تیم ملی انجام دهند.

در ادامه جلسه کی روش کلیه برنامه های خود را تا پایان سال 92 ارائه کرد و دبیرکل فدراسیون اعلام کرد که کتابچه شرح وظایف به همراه برنامه های تصویب شده تیم ملی این ستاد تدوین و در اختیار مسئولین ذیربط قرار می گیرد.
برنامه های تیم ملی فوتبال ايران تا سال 92 اعلام شد

داونلود ویندوز 8.1 به صورت فعال شده Windows 8.1 AIO 20in1 x86/x64 بدون نیاز به اکتیو کردن - نسخه نوامبر 2013

داونلود ویندوز 8.1 به صورت فعال شده Windows 8.1 AIO 20in1 x86/x64 بدون نیاز به اکتیو کردن
پخش زنده شبکه سه
download Minecraft for Windows 10
وضعیت ترافیک جاده ها
توضیحات و نحوه استفاده طرحهای تشویقی رنگی ایرانسل
پیش بینی وضعیت جوی و آب و هوای فردای تهران : آپدیت روزانه
قیمت امروز دلار
فروش ایکس باکس وان ایکس ۱ ترابایت xbox one x
---
© Copyright 2012 oonternet.com