سمند و پژو ۴۰۵ با موتور جديد به بازار مي‌آيند
سایت مرجع
تمام محصولات خود به استاندارد يورو 4، سمند و پژو 405 را به موتور پرقدرت و كم‌مصرف به نام «ايكس يو ام» مجهز و روانه بازار
ايران‌خودرو در راستاي ارتقاي تمام محصولات خود به استاندارد يورو 4، سمند و پژو 405 را به موتور پرقدرت و كم‌مصرف به نام «ايكس يو ام» مجهز و روانه بازار مي‌كند.

به گزارش گروه دريافت خبر ايسنا، مهندس ميرجواد سليماني ـ قائم‌مقام مديرعامل ايران خودرو در كيفيت و توسعه‌ي محصولات ـ با بيان اين مطلب گفت: با ورود موتور «ايكس يو ام» به سبد قواي محركه‌ي ايران‌خودرو بخشي از توليدات خودورهاي سمند و 405 با اين موتور و بخشي ديگر با موتورهاي «اي اف 7» و «تي يو 5» توليد خواهد شد.

او ادامه داد: موتور «ايكس يو ام» در خطوط موجود توليد و بعد از آن با كسب استانداردهاي لازم، ظرفيت‌ها و خطوط جديد براي اين منظور به كار گرفته مي‌شود.

سليماني اظهار كرد: افزايش حجم موتور به 1900 سي‌سي با توان و گشتاورد بالا در حد موتور «ايكس يو 9» پژو از جمله ويژگي‌هاي موتور «ايكس يو ام» است. اين موتور كه استاندارد يورو 4 را تأمين مي‌كند در نسخه‌ي گازسوز نيز توليد خواهد شد.

او گفت: با وجود افزايش گنجايش و بهينه‌سازي موتور، ميزان مصرف آن 7 / 8 ليتر در 100 كيلومتر است.

قائم‌مقام مديرعامل ايران‌خودرو تيراژ روزانه‌ي موتور «ايكس يو ام» را دوهزار دستگاه دانست و افزود: توليد آزمايشي اين موتور روي محصولات از اول ارديبهشت‌ماه سال جاري و توليد انبوه اين موتور از 31 خردادماه شروع مي‌شود و به مرور افزايش مي‌يابد.
تمام محصولات خود به استاندارد يورو 4، سمند و پژو 405 را به موتور پرقدرت و كم‌مصرف به نام «ايكس يو ام» مجهز و روانه بازار

کد تغییر صدای مکالمات ایرانسل - سرویس جدید ایرانسل

داونلود ویندوز 8.1 به صورت فعال شده Windows 8.1 AIO 20in1 x86/x64 بدون نیاز به اکتیو کردن
پخش زنده شبکه سه
Adobe Photoshop Elements 15 save $40.00  •  2 days remaining
نقشه آنلاین ترافیک خیابانهای تهران
توضیحات و نحوه استفاده طرحهای تشویقی رنگی ایرانسل
پیش بینی وضعیت جوی و آب و هوای فردای تهران : آپدیت روزانه
قیمت امروز دلار
فروش ایکس باکس وان ایکس ۱ ترابایت xbox one x
---
© Copyright 2012 oonternet.com