تور تصویری ورژن جدید سیستم عامل لوبونتو Lubuntu 12.04 Beta 2
سایت مرجع
تور تصویری Lubuntu 12.04 Beta 2
دومین نسخه بتای سیستم عامل Lubuntu 12.04 (Precise Pangolin) در تاریخ بیست و نهم مارس منتشر شد .
لوبونتو (تلفظ: /luːˈbuːntuː/) یک سیستم‌عامل از توزیع‌های گنو/لینوکس است که بر پایهٔ اوبونتو ساخته شده اما به جای محیط‌های رومیزی یونیتی و گنوم از محیط ال‌اکس‌دی‌ئی استفاده می‌کند. ال‌اکس‌دی‌ئی به خاطر سبکی و عطش کمتر برای منابع و بهره‌وری بهتر از انرژی شناخته می‌شود.
لوبونتو در ۱۱ می‌۲۰۱۱ به صورت رسمی به عنوان یکی از اعضای خانوادهٔ اوبونتو معرفی شد که با انتشار لوبونتو ۱۱٫۰۴ در ۱۳ اکتبر ۲۰۱۱ آغاز به کار کرد.
همانند زوبونتو، لوبونتو نیز قرار است نیازهای سیستمی پایینی داشته باشد - مصرف رم پایین برای نت‌بوک‌ها، افزاره‌های همراه و رایانه‌های شخصی قدیمی - اما آزمایش‌ها نشان می‌دهد که مصرف رم این توزیع می‌تواند تا نصف زوبونتو باشد، بر این اساس لوبونتو می‌تواند گزینهٔ جذابی برای سخت‌افزارهای قدیمی که برای امور خیریه مرمت می‌شوند باشد.
نام لوبونتو یک تک‌واژ چندوجهی از ال‌اکس‌دی‌ئی و اوبونتو است. ال‌اکس‌دی‌ئی مخفف عبارتی به معنای محیط رومیزی سبک‌وزن اکس۱۱ است،در حالی که واژهٔ اوبونتو در زبان زولو و زبان خوسایی به معنای انسانیت در برابر دیگران است.

Canonical unleashed yesterday, March 29th, the second and last Beta release of the upcoming Lubuntu 12.04 (Precise Pangolin) operating system.

Besides the fact that Lubuntu 12.04 Beta 2 (Precise Pangolin) is now powered by Linux kernel 3.2.12, there are no other visible changes in this final development version of Lubuntu 12.04. Well, maybe some packages were updated to their latest stable version.

Lubuntu 12.04 Beta 2 is distributed, as usual, as Live CD (Desktop and Alternate) ISO images, for three architectures: i386, AMD64 and PowerPC.
تور تصویری Lubuntu 12.04 Beta 2

کد طرح کاهش تعرفه کلیه مکالمات سیمکارت ایرانسل در روزهای جمعه

قیمت فروش ps5 2015
پخش زنده شبکه سه
Pyramid Solitaire Saga ; Windows 10 App
نقشه آنلاین ترافیک خیابانهای تهران
توضیحات و نحوه استفاده طرحهای تشویقی رنگی ایرانسل
پیش بینی وضعیت جوی و آب و هوای فردای تهران : آپدیت روزانه
قیمت امروز دلار
فروش ایکس باکس وان ایکس ۱ ترابایت xbox one x
---
© Copyright 2012 oonternet.com