توقف واردات از 100 شرکت اروپایی / لیستی از کالاهای ممنوع شده اروپایی
سایت مرجع
توقف واردات کالاهای لوکس و مصرفی از 100 شرکت اروپایی
مسئول ثبت سفارش سازمان توسعه تجارت ایران با اشاره به توقف واردات کالاهای لوکس و مصرفی از 100 شرکت اروپایی تصریح کرد: تا زمانی که تحریم های این شرکت ها ادامه داشته باشد توقف واردات کالاهای لوکس و مصرفی از این کشورها ممنوع خواهد بود.
ساسان خدایی در گفت‌وگو با خبرنگار بازرگانی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، با اعلام اینکه دو روز است ثبت سفارش واردات کالاهای لوکس و مصرفی از 100 شرکت اروپایی متوقف شده است، افزود: تا زمانی که روند تحریم های این شرکت ها ادامه داشته باشد ثبت سفارش واردات کالاهای لوکس و مصرفی از این کشورها هم متوقف خواهد بود.

وی تصریح کرد: فعلا این توقف شامل کالاهای مواد اولیه نمی شود.

مراجعه به آمارهای گمرک ایران نیز نشان می دهد از جمله کالاهای لوکس و مصرفی که ایران از کشورهای اروپایی وارد می کند، اقلامی مانند مبلمان، لوستر، مجسمه و شکلات بوده است. در سال گذشته ایران سابقه واردات مبلمان از کشورهای تركيه، ايتاليا، فرانسه و آلمان را داشته است. همچنین انواع لوستر از کشورهای ايتاليا، تركيه، اسپانيا، بلژيك، آلمان، فرانسه و هلند وارد کرده بود. از جمله اقلام دیگر وارداتی از اروپا مجسمه های کوچک پلاستیکی و چوبی بوده که مبدا آن ها تركيه و ايتاليا بوده است. همچنین در سال گذشته ایران انواع شکلات و دستگاه های سازنده شکلات از کشورهای ايتاليا، آلمان، دانمارك، تركيه، سوئيس، بلژيك، اسپانيا، هلند، روماني و اتريش وارد کرده بود. از کشورهای يونان، اسپانيا، ايتاليا، بلژيك، تركيه، آلمان و اتريش نیز ایران در سال گذشته واردات مربا و ظروف مربا داشته است.
توقف واردات کالاهای لوکس و مصرفی از 100 شرکت اروپایی

کد ارسال سریع پیامک صوتی ایرانسل + توضیحات و تعرفه

داونلود ویندوز 8.1 به صورت فعال شده Windows 8.1 AIO 20in1 x86/x64 بدون نیاز به اکتیو کردن
پخش زنده شبکه سه
Earth 3D 3Planesoft $2.99
نقشه آنلاین ترافیک خیابانهای تهران
توضیحات و نحوه استفاده طرحهای تشویقی رنگی ایرانسل
پیش بینی وضعیت جوی و آب و هوای فردای تهران : آپدیت روزانه
قیمت امروز دلار
فروش ایکس باکس وان ایکس ۱ ترابایت xbox one x
---
© Copyright 2012 oonternet.com